STARK

• Konuyu başlatan DeletedUser59565
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65065

Ziyaretçi
İddalı bi kaç klan var sanırım Roket Vuslat Eror bide 41 zaten roketle vuslat kardeş klan yazmışlar hangi klan ezer geçer sizce :)

DeletedUser65065

Ziyaretçi
Ama dogruyu söylemek gerekirse senin klandan daha saglamlar :)

DeletedUser57044

Ziyaretçi
Daha dünya açılmadı kardeş herkese atıyo olabılırler ama adamların üyeleri hep 7 8 yıllık oyunculardan oluşuyo.
tamam ben bu klanı tanımıyorum ilk defa girecem oda forum acma seviyesini gosteren tek klan oldukları icin ekipleri ne kadar saglam ama ben kendi ekibimide stark klanına dahil ediyorum (w36 yek ekibi) olarak yanıma gelen tum arkadasları alacam ki biliyorsunuzki w36da ki klanlar w41 in 3-4 kati gucundeydi ama suan kapatan taraf bziz bence bu dunyada fazla söze gerek yok herkesi baltası keskin olsun zira lazım olacak :D

DeletedUser58833

Ziyaretçi
Dunya baslasada kim saglam kim degil gorsek hep beraber

DeletedUser58862

Ziyaretçi
İlla gelelim mi dünyaya favorimi olalım onumu istiyorsunuz :D
Çakır535 :p:p

DeletedUser62703

Ziyaretçi
tamam ben bu klanı tanımıyorum ilk defa girecem oda forum acma seviyesini gosteren tek klan oldukları icin ekipleri ne kadar saglam ama ben kendi ekibimide stark klanına dahil ediyorum (w36 yek ekibi) olarak yanıma gelen tum arkadasları alacam ki biliyorsunuzki w36da ki klanlar w41 in 3-4 kati gucundeydi ama suan kapatan taraf bziz bence bu dunyada fazla söze gerek yok herkesi baltası keskin olsun zira lazım olacak :D
kardeşim w36 yı yek kapatmadı o dünyayı diplomasi ve bi kaç oyun ile yek e kapattırdılar bende ordaydım tanıyan tanır oyundaki nick neydi senin tanıyon mu sen beni :)

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası

w36 yek ekibimi öyle bir ekip mi var :D