Son Dünya Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser57096
  • Başlangıç tarihi

Savaşı Kim Kazanır

• Dejavu

Oylar: 43 57,3%
  • Hamsiler.

Oylar: 32 42,7%

• Toplam oy kullanan
    75
  • Anket kapalı .

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Ulen Teneke Sen Ekmeğe pepe Derken Ben bu Oyuna Başladım
Senin Oyunculuğunuda Gördük Ben Bi Girdim Sana Sesin Soluğun Kesildi.
Her Zaman Diyorum Sanada Diyorum Teneke
Bu Oyun Çok Köy Çok Puanla Değil Sana Öğrettim Sandım Ama Yok Arkadaş Bu Çocuk Büyümeyecek.
Ben Burada Kime Seni Bitirecem Dediysem Yaptım Seloşş Sanada Etek Giydirdim.
Zorlama Fazla Kendini Prim Yapamazsın Burada Pkk Sempatizanı Kaybol.

En çok bu özelliğini seviyorum ezik düştüğünde bulacak lafın olmayınca lafı siyaset çevirip millet provokasyon getirmen bebe seni ismim zoruna gittiyse ülkeyi terket yav seve seve yada anladın sen onu kapı orda beğenmiyorsan ismimi :D sen beni sildiğinimi sanıyorsun eğer o şekilde düşünüyorsan kendini tatmin etmeye devam et :D psiküvit seni :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Kafamda bu olayla alakalı cozemedigim isler olduğu için biraz ağırdan alıyorum şahsen :D bunları konuşmak isteyen ozelden yazsın burayı karıştırmayalım :D

Güzel bi savaş bence, ama sado ban kaldır...

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Kafamda bu olayla alakalı cozemedigim isler olduğu için biraz ağırdan alıyorum şahsen :D bunları konuşmak isteyen ozelden yazsın burayı karıştırmayalım :D

Güzel bi savaş bence, ama sado ban kaldır...

hangi olay pampa :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Çok önemli şeyler değil yav bos ver :D ama gaza gelmek için günde 5öğün mortal combat dinliyorum shdhdjd

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Agshahxjd bunu bugün gördüm, gülmemem lazımdı ama iyi güldüm açıkçası :D

DeletedUser57657

Ziyaretçi
Ya böyle oyunmu oynanır vallahi ayıp :( Saldırı atıyolar hepsi fake barbaros ya :D :D

kılbıll

Baltacı
Senden önce seni destekliyenleri bitirmemiz lazım sana fake atıyoruz ki yine tüm klanın savunmasını kendine çek :D:D gerçi çoğu hesaptan sen çıkıyorsun ha onlardan almışız ha senden farketmez yani:p

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Barbaros, barbar os, barba ros, barbar, barba, bar, ba.....

DeletedUser57657

Ziyaretçi
3-4 kisiden destek aldim cnm baskada almadim xd ilk opunuzu patlattikdan sonrada 2 kisinin defler geri gitti zaten xd kaydiriyorum surekli defleri bunu anlayacak kadar oyun bilgindemi yok xd hergün en az 500k kesim yapiom ortalama olarak savas basladigindan beri hangi klanin defi yetecek o kadar kamiye ?

Hadi git otede pasif hesap topla lutfen :p

Senden önce seni destekliyenleri bitirmemiz lazım sana fake atıyoruz ki yine tüm klanın savunmasını kendine çek :D:D gerçi çoğu hesaptan sen çıkıyorsun ha onlardan almışız ha senden farketmez yani:p

kılbıll

Baltacı
3-4 kisiden destek aldim cnm baskada almadim xd ilk opunuzu patlattikdan sonrada 2 kisinin defler geri gitti zaten xd kaydiriyorum surekli defleri bunu anlayacak kadar oyun bilgindemi yok xd hergün en az 500k kesim yapiom ortalama olarak savas basladigindan beri hangi klanin defi yetecek o kadar kamiye ?

Hadi git otede pasif hesap topla lutfen :p

Bu oyunda ne kadar çok boş vaktin varsa o kadar iyi oyuncusundur. Senin boş vaktin çok diye bu seni iyi oyuncu yapmaz ayrıca savaş başından beri her gün 500 k asker kesiyorsun ama hala savunmam tükenmedi ha senin çiftlikler çok iyi çalışıyormuş :p
.

DeletedUser57657

Ziyaretçi
Sabah 7.30 aksam 8.30 calisiyom bn hocam xd aha barbarisda burda sorabilirsin az cok biliyor xd iyi oyuncuyum diye bi iddaam olmadi zaten hicbir zaman xp
Ama iyi dostlarim oldugu dogrudur ;) evet ciftliklerimde gayet guzel calisiyo . yeri geliyo 40 koyden def birlestirip kesiyorum . inanmiyosan buyur bak ;) bu raporu buldum daha bugunden taze taze ;)Screenshot_2017-02-27-17-53-01-483.jpeg