SOA VS KIZIL

• Konuyu başlatan DeletedUser69833
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69833

Ziyaretçi
KIZIL dağıtacak klana yakışmıyor böyle şeyler

absolutely lived

Mızrakçı
sende artık herkes gibisin sonuçta çöp bir klandasın

Bu tabirler hoş değil, seni şahsi olarak tanımam etmem açıkçası zerre umrumda da değilsin ancak bazı insaların gönül verdiği yıllarını harcadığı hatta hepsinden önemlisi yıllar süren dostluklar barındıran bir birlikteliğe çöp demek gerçekten büyük saygısızlık

DeletedUser69833

Ziyaretçi
Bu tabirler hoş değil, seni şahsi olarak tanımam etmem açıkçası zerre umrumda da değilsin ancak bazı insaların gönül verdiği yıllarını harcadığı hatta hepsinden önemlisi yıllar süren dostluklar barındıran bir birlikteliğe çöp demek gerçekten büyük saygısızlık
ilk kural saygı

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Burası makara muhabbet bölümü kankam her şeyi ciddiye alınca fena kavgalar çıkıyor benden demesi. Çöp mevzusuna gelirsek de son klasikte enesler çöp diye klan kurmuştu :D O yüzden çok da şaapmamak lazım yani

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Ben soayı tutuyorum
Fener bey bana da köy çıkar inş :)

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Burası makara muhabbet bölümü kankam her şeyi ciddiye alınca fena kavgalar çıkıyor benden demesi. Çöp mevzusuna gelirsek de son klasikte enesler çöp diye klan kurmuştu :D O yüzden çok da şaapmamak lazım yani

Yoo şaapmak lazım niye yapmayacaklar ? Çöp klana çöp denir .

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Ben kızılları tutuyorum lanet olası anarşikler her dünyayı karıştırıyo kaostan besleniyo içeriden ekip lazım olursa uygun tekliflerinizi bekliyoruz

DeletedUser33054

Ziyaretçi
Ben kızılları tutuyorum lanet olası anarşikler her dünyayı karıştırıyo kaostan besleniyo içeriden ekip lazım olursa uygun tekliflerinizi bekliyoruz

anarşiklere karşıyız her zaman.

Ama soa3 klanında olup bizi tutmanda bir manidar olmuş ;)