Sizin için geliyorum

ragnarlodbrok

Baltacı
Kıtasında kimse olmayan, sağlı sollu diplomasi yapıp çapraz kıtaya savaş açıp herkesi de savaştığı klana karşı örgütlemeye çalışan klan acizliği olarak izledim videoyu :D Kardeşim çok komiksiniz yapmayın be şöyle şeyler. Şafak klanıyla bile diplomasi yapmışsınız Unity Unity diye geziyorsunuz. :D
biz seni uyuyor zannediyorduk meğersem herkesle dip yapmaya çalışıyormuşsun ondan kami yakalatıyon :D baktığın zaman sende sağlı sollu diplomasi yaptın.şafağı hor görüyon senin köy sayın olarak 10 da 1 olan parsı truva attın da topladın hakkatten acizliğini hissederek okudum postunu

Berkanylmzs37

Kılıç Ustası
Kıtasında kimse olmayan, sağlı sollu diplomasi yapıp çapraz kıtaya savaş açıp herkesi de savaştığı klana karşı örgütlemeye çalışan klan acizliği olarak izledim videoyu :D Kardeşim çok komiksiniz yapmayın be şöyle şeyler. Şafak klanıyla bile diplomasi yapmışsınız Unity Unity diye geziyorsunuz. :D
Abdi kanka felsefene saygı duyuyorum belki diplomasi anlayışın full agresif olmak üzeredir ama bu oyunda müttefik de var karşı tarafa da saygı duyman lazım sen şuan memnun olabilirsin durumundan ama klanında elbet memnun olmayan hayatının çoğu zamanından feragat edip oyuna bakan insanlar vardır o yüzden uzun lafın kısası bu olayın elle tutulur bir tarafı yok dileyen dilediği gibi oynar bu oyunu

musaresI

Milis
truva nasıl atılır milletin emeği hakkı nasıl yok sayılır adlı çalışma olarak rica ediyorum yazma ya
Yıllarca klanlar oynayıpta diplomasinin ne olduğunu öğrecek değiliz

Harita gereği savaşımız başlamıştır konularına harita gereği SA yapılmıştır güncellemesi ne zaman gelir ?

Mertkrdss

Baltacı
Kıtasındaki PENÇE klanını savaşmadan bünyesine kattı kıtasındaki ŞAHİ klanıyla savaşmadan müt oldu üstüne üstlük op yedigi hesaplara defans attırdı kıtasındaki KNG klanı ile bile müt kendisinden yüz kat küçük olan PARS klanına truva atarak yendi yan kıtasındaki SOJ klanını bünyesine kattı diger klanlara haftalardır güç yetiremedi tükürdüklerini yalayıp diplomasiye gittiler bide gelip diplomasi eleştirisi yapıyorlar :D

Stratejist-

Hafif Atlı
Kıtasındaki PENÇE klanını savaşmadan bünyesine kattı kıtasındaki ŞAHİ klanıyla savaşmadan müt oldu üstüne üstlük op yedigi hesaplara defans attırdı kıtasındaki KNG klanı ile bile müt kendisinden yüz kat küçük olan PARS klanına truva atarak yendi yan kıtasındaki SOJ klanını bünyesine kattı diger klanlara haftalardır güç yetiremedi tükürdüklerini yalayıp diplomasiye gittiler bide gelip diplomasi eleştirisi yapıyorlar :D
kendi yediği naneleri göremeyen, doğru analiz yapamaz. Doğru analiz yapamayan da bir şeyi hakederek kazanamaz. Kazancı tamamen şans olur. Bu klan bu adamla tamamen şansa mahkum. Onca fos gücüyle, yazdığı yazıda buram buram algı yaratma kokuyor. Bu da aslında korkusunun tezahürü.
Ama evet, unity için haklı oldugu tespitleri var. Bunu da değiştirecek olan unity.

farro

Mızrakçı
sen kendini fasulyeden sananların senin şevkini, hevesini ama en önemlisi çabanı dibe çekmelerine izin verme.

Eline sağlık. Ama lütfen bizim içinde bir PP yap, klandaki başkanlığım, zevksizliğimden sallantıda :D
Eyvallah reis, ya ne bileyim belki yasaktır caps bölümü varken ayrı konu açmak diye düşündüm,malum yeni yeni foruma akıyorum :)
PP bende merak etme :)

Stratejist-

Hafif Atlı
Eyvallah reis, ya ne bileyim belki yasaktır caps bölümü varken ayrı konu açmak diye düşündüm,malum yeni yeni foruma akıyorum :)
PP bende merak etme :)
yasak filan değil dostum, emek veren oyuna farklı bir açıdan eğlence katan birisin. Bunun önüne , fasulyeden adamlar hariç kimse geçmeye dahi çalışmaz.

Bu kadar gaz la PP yi kaptık eyv dkfkgl

hospitall

Milis
kendinizin yaptigi anlasmayi gormezden gelipde unity nin yaptigi anlasmalara tas atmakda biraz garip geldi bana

Heh şöyle yaaa. Bu nasıl boş bir forumdur hani kaos hani algılar hani giydirmeceler :D Biraz taş atın mis gibi haritanız var neyden çekiniyorsunuz :D

Bakın arkadaşlar sizlerden şunu bekliyordum şahsen. Dünya başında direkt yan kıtanıza ya da kıtanıza da gelebilirdik, korkumuzdan çaprazınıza gitmedik merak etmeyin. Hala da savaşır kazanırız orası ayrı konu :D E be kardeşim çaprazınıza girip dünyanın 3. Günü 3 tane klana savaş ilan etmişiz. Siz neden herkesle diplomasi yapıp bize yönlendiriyorsunuz onu anlayamıyorum, bu korku değil mi ? Sizden beklentim, sağlı sollu herkese vurup dünya sonu savaşı yapmaktı aslında. Dünya dengelerini değiştirmeye çalışan, free dünya kapatma hevesi olan bir topluluksunuz gözümde. Hayır aranızda çok iyi oyuncularda var. Çaprazdan savaşarak klanlarınızda ki bazı oyuncuları oyuna da küstüreceksiniz. Sizi de düşünerek yazıyorum bu postları. Yazık yani diyeyim, bu oyun böyle değildi. Dünya kapatma hevesleri boş hevesler, pre basmadığınız dünyada barı savaşın, zevk almak odaklı oynayın be :D

Berkanylmzs37

Kılıç Ustası
Heh şöyle yaaa. Bu nasıl boş bir forumdur hani kaos hani algılar hani giydirmeceler :D Biraz taş atın mis gibi haritanız var neyden çekiniyorsunuz :D

Bakın arkadaşlar sizlerden şunu bekliyordum şahsen. Dünya başında direkt yan kıtanıza ya da kıtanıza da gelebilirdik, korkumuzdan çaprazınıza gitmedik merak etmeyin. Hala da savaşır kazanırız orası ayrı konu :D E be kardeşim çaprazınıza girip dünyanın 3. Günü 3 tane klana savaş ilan etmişiz. Siz neden herkesle diplomasi yapıp bize yönlendiriyorsunuz onu anlayamıyorum, bu korku değil mi ? Sizden beklentim, sağlı sollu herkese vurup dünya sonu savaşı yapmaktı aslında. Dünya dengelerini değiştirmeye çalışan, free dünya kapatma hevesi olan bir topluluksunuz gözümde. Hayır aranızda çok iyi oyuncularda var. Çaprazdan savaşarak klanlarınızda ki bazı oyuncuları oyuna da küstüreceksiniz. Sizi de düşünerek yazıyorum bu postları. Yazık yani diyeyim, bu oyun böyle değildi. Dünya kapatma hevesleri boş hevesler, pre basmadığınız dünyada barı savaşın, zevk almak odaklı oynayın be :D
Abdi kardeşim sen uyumuyorsan ben neden uyumayayım :d gece 11 sabah 7 ofline modu mis gibi bu oyunun ameleliğini yapmaya gerek yok dostum çapraz dediğin ne kaldı şunun şurasında 2 haftaya iç içeyiz beni özledğini biliyorum dibine geleceğim :*