Size barbar toplatan bu classic bize neler yapmaz

La Ay Em Krazi

Yasaklı
Bu veledin tüm yorumlarında ırkçılık ve kılıfına sokulmuş küfür var gereksiz seviye düşürüyor.

1 köyün hariç hepsi barbardı en son baktığımda kendi kıtanızdan kaçmışsınız hala burada ağlıyorsun senin barbar geliştirmeni mi bekleyecekler.

En son baktığında öyledir senin nick neydi hiç görmedim de seni hileden ban yiyip başka hesapla gelenlerdenmisin sende

En son baktığında öyledir senin nick neydi hiç görmedim de seni hileden ban yiyip başka hesapla gelenlerdenmisin sende
Yok arkadaşlar dünya başında davet ettiler geldim düzgün 1 tane rakip olmadığını görünce oynamayacağımı zevk vermeyeceğini bildirdim ki öylede oldu 1 op dayanamayan klanlar için 3 hafta mı harcamamış oldum :)

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
1 cisi maydonoz bizden köy almadı maydonoz bunu cok iyi bilir ki haritada, arada mesafe var ne biz onlardan köy alabilirdik nede onlar bizlerden..
Evet aldıkları köyler var savaşta üstün gözüktüler nedeni sessiz klanın yaptığı hainlik dolayısıyla arkamıza mis attılar . Aldılar orada kapışalım diye inmeye çalıştık ama böyle bir hainlik göreceğimizi düşünmedik.oradan aldılar ki hakladıydı savaşı yenmişlerdi sessizle kendileri bile bize 2-3 op yaptınız karşı hiç bir klandan bunu görmedik diyip tebrik ettiler savasamadık olmadı olaylardan dolayı belki ama yinede kazandılar ve tebrik ederim. Maksat oyun eğlence gerisi hiç önemi yok .

biz demedik bunu favori olduğumuz bütün klan liderleri kabul etti ve gördük ki maydonozun yarım opuna bile dayanamayıp hepsi silindi.

lega olayı farklıydı bence içerik bilmeden hüküme laf söyleme boş ver sen bir vasfın yok klan yönetimlerinde olaylarla konuşmak icin konuşuyorsun sadece başka bir şey değil

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Alt klanla savaşılmadı. Hüküm KLANI yönetimi kemik kadrosu komple oyunu bıraktı. Maydonozla karşılıklı oplar yapıldıktan sonra. Lega olayı vardı bizim içimizde problem vardı. Biz çekiliyoruz dedik maydonoz sizinkilerde anlaşma olsun yukarı gidelim zaten mesafe var ne siz bizde nede biz sizden o mesafe açılmadan köy alamayız dedik. Bizim iç işlerimize girmeye çalıştı Esl . hainlik yaptı . Onlara nazaran bizde hainlik yapan adamlar kapatacağına savaşan maydonoz kapatsın diye savaşı bitirdik . Orada sonra 4-5 kişi oynadı zevkine olaylardan ötürü birbirlerine tartışan arkadaşlar oldu. Kemi kadro yönetim gidince Savaşları tartışmaların kendi aralarında bir kavga dolayısıyla zaten hüküm yönetimi ve kemik kadrosu oyundan çekildi ve yoktu. Bunu her klan kurucusu da biliyordu. bizlerden sonra olan olaylar bu alt klan birbirlerine girme nedeni.

M A T R A X 1 0

Mızrakçı
Bilmeden her şeye sakız oluyorsun konuşuyorsunuz herkes her şeyin ne olduğunu gayet iyi biliyor hiç canınızı sıkıp boş yapmayın . Dünya bitmiş zaten iyi eğlenceler iyi oyunlar arkadaşlar 70 giren klanlar olsun ekipler olsun başarılar dilerim iyi olan kazansın

İlk olarak maydonoz adına filan konuşmuyorum klanla çokta bir alakam yok arkadaş daveti üzerine geldim dediğim gibi rakip olmadığından dünyayı pasif olarak oynadım daha çok izledim. Favori klan olduğunuzu filan düşünmüşsünüz 2 3 op yaptınız nasıl geldiğinizi de gördüm mesafeden dolayı zaten çok bir şey beklenmiyordu ama dünya ortalamasının üstü denebilir ama favori filan değildiniz. 50 kişi oynadı oynamadı maydonoz da opları 20 25 kişilik kadro karşıladı zaten o bile size fazla geldi tek köy düşürdünüz mü ben görmedim de. Onun haricinde favori olarak girdiğini düşündüğün klanın 10 kişi bırakınca ordan oraya savrulmasından belli zaten ne olduğu dünya bitmiş kimse gelip durduk yere hüküme sallamadı zaten sallanacak bir klan da yok zaten ortada 3 5 tane velet bir şey yaptığını sandığı için onlara cevap verdik. Hüküm oyuncuları kaçtı gibi filan laf atılmadı zaten herkesin bir hayatı var yoğun olduğu zamanlar var vaktin olmayabilir ya da oynayasın olmayabilir herhangi bir şey ama sana laf atılmayan yerlere zıplayacağına neye cevap verilmiş onları okusan yeterdi sana zaten bir dahaki ne yoldan geçeni alıp herkesin çekindiği klanı kurmazsın olur biter. Bitmiş dünya çokta deşmeye gerek yok.

ChrisJ

Yasaklı
W67'de ben yönetimde değilim savaş olmayacak dedi bulunduğumuz ekibin başındaki adam bizde eyvallah dedik rölantiye çektik sonra savaş olacak dediler ona da eyvallah dedik ama klanın başkanı savaşla uğraşmak istemedi direk saldı dünyayı. Kimsenin savaşmadığı dünyada bende savaşmıyorum direk bende bayrak kasmaya geri döndüm. Savaş olmayan yerde nasıl içimizden geçiyorlar onu da anlamış değilim ama içten geçmek öyle olmuyor kardeş bizim size yaptığımız gibi oluyor iki operasyonda 600 köy alarak yapılıyor ;)

Bu arada sen eskiden de çok konuşuyordun atıp tutuyordun tek yiyince aklın başına gelir dedik de o zaman da gelmemiş :D Klanda 180 kişi vardı 100 kişi pasifti diyor kurma o zaman öyle klan beceremiyorsan buraya gelip klanını kötüleme sonradan aktiflerinizi de gördük :) Oyuncu dosyanı açıp bakıyorum domates gibi kırmızı sana barbarlar ile güzel bir savaş diliyorum bizle olunca senin adına güzel olmuyor çünkü :( Elimi savursam rüzgarı yeter :D

aynen knk iyi tokatladılar sizi orda baya boş yapmışsın tokat atıp rüzgarı yetseydi eğer baba klanına da bir tokat atsaydında rüzgarı yetseydi anca boş laf kalabalığı başka bişi yok