Sizce ben ....

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Evet ahali forum bu aralar çok sessizleşmiş, ara ara çıtır konular atsak fena olmaz. Şu meşhur twitter akımını klanlara uyarlasak güzel olur diye düşündüm, varsa sizin de sizce ben ... diyeceğiniz anılarınız yazabilirsiniz, maksat yeşillik.

Sizce ben etkinlikte aldığım taşları/malları daha sonra toplu kullanırım deyip harcayamadan etkinlik süresini geçirmiş miyimdir?

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
SS Almıştın 1 haftaya köyümü alacaktın hesabımı kapatacaktın hala bekliyoruz :) Sizce korkmuşmuyumdur?

Dayı bi boş yapma ya ölmüşsün toprak kokuyorsun hala gelmiş oyunculuk konuşuyorsun :) kaçarken foruma girersin umarım.

Sizin için 18 gün sonradan başlayan adamları yem etmişsiniz takır takır düşüyor dostlarınız gelmiş burada artistlik yapıyorsunuz :)

*RedKit*

Yasaklı
*kendimi banlatıp suçu arkadaşlarım vasıtasıyla SOA'ya atmış mıyımdır? olarak düzeltelim bence :d

Herkes biliyor ki o banı SOA attırsaydı Opacity'nin intikamı alındı diye sabaha kadar forumda dalga geçerlerdi.Değerli arkadaşların canı sıkılmasın diye kimse bir şey yazmıyor ama kimse aptal da değil.