Siyah ve Masa Klanı Savaş Raporları

Meto.

Yasaklı

Aslında bu rapor iç dinamiği bilen için çok üzücü… Furkan sürekli arkasından söven adamlar için burada millete saydı sövdü. Alıp alabileceği destek maalesef bu kadar… belki bu mesajım birilerini gaza getirirse getirir yoksa savunduğu dostları ordusunu kestiren nbacenk ve maxiye yığdı coktan desteği furkanı da gözden çıkarttı neyse olur öyle çok güzel rapor daha 67klık ham alacak ordunun bulunması zaten demirci seviyeleri ve saldıran ordu konusunda bilgi veriyor. Sayı olarak geride olan ekibin oyuncu kalitesi olarak öne geçmesi çok olası yarın herşey belli olur bro ekibinin kararı yarın sanırım

LeBron James

Acemi
Ben bu rapordan önce 1 rapor daha olduğuna inanıyorum. Çiftlik muhtemelen 28-29lardan buraya düşmüştür.
Çünkü oyun başında inanılmaz bir biz oyuncuyuz şovu yapılmıştı:D Benim full çiftliğin sahneye çıkışı adlı bir saldırı raporu görmek istiyoruz.
O zaman demek ki bi tur kesmişiz, gelen destekler buymuş (4 şövalye olduğu için) onları da kesmişiz. Sadece bu oyuncumuzun 2 tane daha bundan kesecek ordusu hala var. Bazı kesim raporlarımız araya kaynayabiliyo hepsini yükleyememiş olabiliriz ama dünya sıralamasında yenilen rakiplere de bakabilirsiniz

Meto.

Yasaklı
O zaman demek ki bi tur kesmişiz, gelen destekler buymuş (4 şövalye olduğu için) onları da kesmişiz. Sadece bu oyuncumuzun 2 tane daha bundan kesecek ordusu hala var. Bazı kesim raporlarımız araya kaynayabiliyo hepsini yükleyememiş olabiliriz ama dünya sıralamasında yenilen rakiplere de bakabilirsiniz

Yok hocam.. Sur 20den yeni düşmüş presiz 1 hızda dünyada suru 20 yapmak öyle kolay mı basbaya 24 çiftlik :( Kılıç ve mızrak seviyesi de maksimum 2. Hatta kişisel fikrim de aşağıdaki gibi

1713875807624.png

-isko-

Baltacı
bizden çetin geçiyor savaş :D masa tarafından raporları paylaşan yok mu orada da güzel raporlar olduğunu duydum