Selamlar

Haktanı hayatta sevmem görsem tek atarım büyük ihtimal ancak bu olay gene yaşanıyorsa geçmiş olsun hepinize. Yazık günah milletin emeğine çökmeyin bu kadar basit şekilde buna el atılması gerek acilen.

LAragon99

Baltacı
73’te dönen muhabbetin aynısı, yapan kişilerin belliki utanması yok. birazcık haysiyet be

Zamanında forumda o kadar çok ağladım ki şu konuyla alakalı... Hayatımda hiçbir oyunda ban yemedim, şu konuyu eleştirdiğim için forumdan 3-4 kere, oyundan geçici ban yedim. O dönem gerekli tepkiyi kimse gösteremedi. Ne biz oyuncular, ne de neyse... Yönetimin de bu konuda elinden gelen pek bir şey yok. Hesapların güvenliği için hiçbir linke tıklamamak lazım.

Umarım kimse linke tıklamamıştır. Linke tıklayan varsa "iki gün, üç gün ban yemedim bir şey olmaz" diye oyuna devam etmesin. O hesapla bir daha oynamasın. İstedikleri zaman mesajınız kötüye kullanılabilir. Klanların yeni düzeni bu oldu ne yazık ki. Erken başladık ama belli ki eğlenceli bir dünya olacak.

NOPasaran*

Okçu
Hep aynı şeyle olmaz :) Mesaja basınca mesaj yokolup gidiyor aynı şey 73 ile
inan boşuna oynuyoruz demiştim koca bir klan ban yiyince, yazık emeklere gerçekten. Mesajı açmayan oyuncu varsa tarih ve saat gözükürken video çekerek mesajın geri silindiğini kanıtlayın belki işinize yarar. Bizden buna benzer bir şeyler istemişlerdi.

Oguz389

Okçu
Şu linke bakıpta tıklayan her şeyi hakediyordur bence, bu nasıl link ?

Valla var ya içerde çay içerken modeminizi söküp götürürler, tıklamayın böyle şeylere :)