Secret VS Kudret

JOG Marj

Milis
İkiniz çok yakıştınız ha :D

Lloyd Christmas - Harry Dunne gibi oldunuz maşallah Allah bozmasın .

Bak yukarıda ekran görüntüsü var.Ben lafımı söyledim altında kalırsın , üstüne çıkarsın o senin delikanlılığına kalmış.
Delikanlılığı klavyede yazmak sanan sen mi bana söylüyorsun bunu. Oyun oyna oyun burda artistlik yapma yeniliyorsun diye o nu kullanıyor bunu kullanıyor diye prim yapma. Gerçekten sana cevap yazmak zaman kaybı diye düşünüyorum. Bu aktifliğini oyunda göstermen diliğiyle.

Bak yukarıda ekran görüntüsü var.Ben lafımı söyledim altında kalırsın , üstüne çıkarsın o senin delikanlılığına kalmış.
Bu arada söylemeyi unuttum benim hiç multim olmadı. Hiç kendi hesabımdan başka hesap büyütmedim. Maalesef o donanımım yok. Pasif toplamak multiye giriyorsa oyun başından beri siz savaşmayarak hep multi toplamış oldunuz. Hesapları düşman olmadan nasıl kastınız şaşırtıcı. Bide ben saldırıları hep telefonla attım. İnceleme yaptırmak istersen buyur.. buda son sözüm

Vezir001.

Ağır Atlı
Gereksiz tartışmayın arkadaşlar son savaşlar bunlar yarın başka gün başka worldte denk gelirsiniz aynı ortamda gerek yok tatsızlık yaşamanıza tansiyonu yükseltmenin hiçbir mantığı yok artık son düzlükte tüm klanlar.

Sildi silmedi muhabbetleri için ise malesef ağır bir vurgun yedik toplu oyunu bırakma hamlelerinden dolayı toparlamaya çalışıyoruz ortalığı keyifli bir savaş dönsün diye yani 15 yıllık oyun hayatımda benimde başıma ilk defa böyle bir şey geliyor başa çıkmaya çalışıyoruz yoğun bir savaş içerisinde 2 klanla savaşarak bir yandan iç problemleri çözmeye çalışıyoruz.

Çözersek kısmetse savaşlara tekrar yoğunluk vereceğiz hiçbir oyuncunun emeğini heba etmemek için maksimum gayreti göstermeye çalışıyoruz, hep beraber el ele verdik bakalım makara-muhabbet ve azami gırgır içerisinde oyuna devam etmeye çalışıyoruz.

Hayırlı sahurlar.