Secret Army TR74

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

YaHepYaHiç

Baltacı
hem unity hem kudretin kendi savaşlarında üstünlüğü ele geçirmesinden dolayı atılmış bir ban gibi. Yakında kudretin kafa hesaplarının birine de ban gelebilir.

Vezir001.

Ağır Atlı
hem unity hem kudretin kendi savaşlarında üstünlüğü ele geçirmesinden dolayı atılmış bir ban gibi. Yakında kudretin kafa hesaplarının birine de ban gelebilir.
Eğer karar tekrar incelenmezse banlayabilecekleri bir oyuncu bulabileceklerini düşünmüyorum. Mesele adamın banı değil burada o adamla klan kurulmadı o adam gitti diye de klanlar bitmez.

Keza bizim içinde geçerli oyuna girme sebepleri bizi vurmak olan bir klandan bahsediyoruz burada. Bu adamlarla ileride belki bir savaş olacak bunu hiçbiriniz bilemezsiniz, ben oyuncunun kendisi ile görüştüm bizzat ve uğradığı maddi/manevi zarar hususunda yanında olduğumuzu belirttik.

Burada defalarca belirttiğim gibi oyun üstü elzem bir durum var, 1 ay önce çektiği cezasını geriye dönük size 1 ay önce bu cezayı verdik ama fikrimizi süresize çeviriyoruz diyen bir yönetim var,

Eğer sesinizi çıkarmazsanız bu yarın sizin de başınıza gelecek ve bu olaya ışık tutmuş olacaksınız. Dünya üzerindeki diğer liderlerin tutumu ne olur bilmiyorum lakin burada emsal teşkil eden bir karar çıkarsa başka forumlarda girip kimse ağlamasın.

Niyet okuma mevzuna gelince çok basit bir örneğim var, 64. Dünyada bir arkadaş birisine bakıcılık atıyor köyleri toplaması için, adam gidip multi hesap açıp 26 puanlık hesaba bakıcı aktarıyor, sonra bu hesaptan girip kendine küfür yazıyor. Adamıda perma banlıyorsunuz. Bu şekilde onlarca hesap banlanıldı bakıcı alan 1 kişinin art niyeti yüzünden.

Burda niyete bakıldı mı? Bakıcı alan hesabın niyeti belli, niyet kontrolü yapıyorsak ve geçmişe dönük kararlar tekrar işlem yapılıyorsa banlanan kapama başarılı hesaplarımızın tekrar açılması için bir ticket oluşturalım ve niyet okuması yaptıralım?

uyznlar

Ağır Atlı
Yıllar önce bir abimiz köy isminden dolayı ban yemişti. Oyun hırsına yenik düşüp illaki köy ismini abartanlar çıkıyor o Ban yediğinden beri köy isimlerime hep dikkat ederim :) oyunlarda davranış kurallarında her zaman gm insiyatifi var büyük ihtimal klanlar içinde geçerli bu yüzden aynı olaylar üzerinden farklı sonuçlar çıkabilir.

7thNemesis.TR

Mızrakçı
Eski hesabım ve yeni hesabım dahil ilk defa frenzy ile aynı tarafta oyun oynuyorum her dünyada bu adam köylerine bu tarz isimler veriyor ve ilk defa böyle bir karar alınıyor ilginç. 68. Dünyada bende köy isminden dolayı ben de ban yemiştim size karşı gelen her isme ban atıyorsunuz anladığım kadarıyla. Taraflı yaklaşımlarınız yüzünden bir çok kişi oyunu bıraktı ve bırakmaya da devam edecek gibi gözüküyor.

Bu arada köy isimlerimi ADALET yaptım bu isimde size karşı gelen bir şey sonuçta banada ban atabilirsiniz.

Vezir001.

Ağır Atlı
Tüm 74 klanları liderlerine açık çağrımdır, gelin dünyayı gerekirse anlaşın aranızda siz kapatın 1 kapama dahi istemiyorum ben ve ekibime. Sözüm olsun oyunculara 1 dünya kapattırırım ben öyle veya böyle emek veren herkese 10 dünyaya girer 1 ini elbet kapatır oyuncularımın emeğinin karşılığını veririm.

Ancak gelin ve burada bir dik duruş sergileyin. Aleyhe kanun geriye dönük işlemez. Eğer burada bir emsal oluşturursanız bunun ceremesini tüm dünyalarda çekeriz.

Bakın Dünya sizin olsun, haksızlığa boyun eğerseniz gelecek dünyalar için oluşacak muazzam bir kural açığına imza atacaksınız, 1-2 ay önce ceza almış ve cezasını yatmış hesaplarınız 1-2 ay sonra girilip biz bu cezayı verdik ama beğenmedik süresize çeviriyoruz diye banlanacak.

KARAR SİZİN.

Margaret

Emekli Görevli
Sevgili @Vezir001.

Dünden beri gerek topluluk yöneticimiz gerekse takım liderimiz açıklamada bulundu. Her zaman söylediğimiz gibi Forum bu konuların kanalı değil. Ayrıca bu süreç içerisinde herkes sözde hakkını ararken hesap sahibi nerede?

Yapılan işlemlerin nedeni hiçbir zaman 3.kişilerle paylaşılmaz. Provokatif söylemlerde bulunmanızın hiç kimseye faydası yoktur.

uyznlar

Ağır Atlı
Yıllarca bu oyunu oynayan birisinin köy isminden dolayı ban yemeside garibime gitti sen yıllardır bu oyunu oynayıp köy isminden ban yemeyi nasıl başardın diyesim geliyor. Köy ismine bakılırsa ne amaçla yazıldığı bence ortada :( o köy ismini görüpte aklına farklı bir şey gelen var mı ?

Köy ismi yüzünden banlanma olayları keşke 1/3 diye gitse fakat kesinlikle uygun değil. Hepimiz yıllardır bu oyunu oynuyoruz önüne geçemezler umursamadan çoğu oyuncu birbirine köy ismi aracılığıyla söver. Yönetim köy ismi konusunda maalesef haklı mantıklı olanda tavrın net olmasıdır. Geçmiş olsun

efeskutu

Mızrakçı
KURALSIZ Klanı olarak frenzy ' in saygınlığını edebini biliriz ve arkamızda olduğunu ifade ederiz. Klanlar Yönetimi hiç bir şekilde işini başarıyla yapmamaktadır. Casual 7 incelendiğinde 1 kişi 15-20 hesaba bakmasına rağmen ceza verilmemiştir. Bu düzene itirazımız var . Operasyona çıktığımız gün 15 oyuncumu banlayan yönetim adalete gelince adaleti yerine getiremiyor. Milletin köy adına süresiz ban veren yönetim başka dünyalarda multileşmeyi pushingi cezasız bırakıyor.

Storm iyidir hoştur ama çevresindeki yöneticilerin maşası olmuştur.

Sizler karar verirken yazılı yazısız politikalarınızla değil vicdanınızla kararlar vermek zorundasınız.

UNCHARTED

Dük
Sevgili @Vezir001.

Dünden beri gerek topluluk yöneticimiz gerekse takım liderimiz açıklamada bulundu. Her zaman söylediğimiz gibi Forum bu konuların kanalı değil. Ayrıca bu süreç içerisinde herkes sözde hakkını ararken hesap sahibi nerede?

Yapılan işlemlerin nedeni hiçbir zaman 3.kişilerle paylaşılmaz. Provokatif söylemlerde bulunmanızın hiç kimseye faydası yoktur.

Sevgili Margaret ne yazık ki bu tarz durumlarda yani haksızlarda kaç oyuncu kaybediceksiniz görün ona göre adaletli olun diye yazıyor Engin

Şurada oynayan 3 5 kişiyiz onuda kaybediyorsunuz

Dünya önemli değil gitsin ama bu durum düzeltilsin

Vezir001.

Ağır Atlı
Sevgili @Vezir001.

Ayrıca bu süreç içerisinde herkes sözde hakkını ararken hesap sahibi nerede?
Oyun içi destek sisteminde hakkını orada arıyor sizin de belirttiğiniz gibi. Adamın buraya yazması birşey ifade etmiyor, bizim de oyundan ticket açmamız bir şey ifade etmiyor o yüzden buradayız.
Burada bir provakasyon yok, haksızlığa karşı sessiz kalmama olgusu var. Ben bu adamla gerek farkı klanlarda savaştım, gerek aynı klanda savaştım beni klanı ekibi alakadar etmiyor şahsın kendisi klanlar için bir mihenk taşıdır ve aklı selim herkes benim yaptığımı yapar.

1 hesapla çok çok dünyayı erken bitirirsiniz ve bol savaş görmek istiyoruz demessiniz bir daha dünyalarda. Şu 74 ün başladığından beri dönen savaş hangi worldlerde döndü? Bu kadar seyir ve oyun zevki yüksek bir world bu hale gelmemeli.

Frenzy sevdiğim bir isimdir ve şahsına desteğimiz tamdır ister burada yazsın ister yazmasın. Kendisiyle görüşmek istiyorsanız dediğim gibi şuan aktif oyun içi ticketlarda görüşebilir ya da görebilirsiniz.

turkbye

Baltacı
Sevgili @Vezir001.

73. Dünya da tibelda bu dünya neden bu kadar erken bitti sorun nedir diye bir mesaj atmıştı.
O dünyanın o kadar bile sürmesinin en büyük nedeni frenzy hesabıydı.
73. dünya forumunu gördüyseniz silinmesine/kaybetmesine rağmen adına başlık açılıp taraflı tarafsız herkes kendisini tebrik ediyordu.

Bir yandan oyunu daha nasıl ilerletebiliriz deyip fikirler alırken bir yandan da herkesin oyuncu olarak sevdiği, dünya kapatmaktan çok sadece savaşmaya odaklanan bir hesabı bu şekilde oyun dışı bırakmanız bence hızlı şekilde elimizdekileri de kaybetmemize sebep olacaktır.

Margaret

Emekli Görevli
Oyun içi destek sisteminde hakkını orada arıyor sizin de belirttiğiniz gibi. Adamın buraya yazması birşey ifade etmiyor, bizim de oyundan ticket açmamız bir şey ifade etmiyor o yüzden buradayız.
Burada bir provakasyon yok, haksızlığa karşı sessiz kalmama olgusu var. Ben bu adamla gerek farkı klanlarda savaştım, gerek aynı klanda savaştım beni klanı ekibi alakadar etmiyor şahsın kendisi klanlar için bir mihenk taşıdır ve aklı selim herkes benim yaptığımı yapar.

1 hesapla çok çok dünyayı erken bitirirsiniz ve bol savaş görmek istiyoruz demessiniz bir daha dünyalarda. Şu 74 ün başladığından beri dönen savaş hangi worldlerde döndü? Bu kadar seyir ve oyun zevki yüksek bir world bu hale gelmemeli.

Frenzy sevdiğim bir isimdir ve şahsına desteğimiz tamdır ister burada yazsın ister yazmasın. Kendisiyle görüşmek istiyorsanız dediğim gibi şuan aktif oyun içi ticketlarda görüşebilir ya da görebilirsiniz.
Takdir edersiniz ki benim görev ve sorumluluğum forumun düzenini sağlamak. Oyun ile ilgili konularda bilgi sahibi değilim. Sizden de biraz sükunet rica ediyorum.

SungurAlp

Markiz
Mod gibi davranmaktan ceza alabilirsiniz.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Vezir001.

Ağır Atlı
Takdir edersiniz ki benim görev ve sorumluluğum forumun düzenini sağlamak. Oyun ile ilgili konularda bilgi sahibi değilim. Sizden de biraz sükunet rica ediyorum.
Bizim ticket açmamız yasak, kapatılıyor.
Frenzy nin foruma yazması yasak oyuna geri yönlendiriliyor.

Biz foruma yazıyoruz oyuna yönlendiriliyoruz,
Siz şimdi bu adamı forumda arıyorsunuz niye yok diyorsunuz, adam gelse itirazınızın yeri burası değil diye geri göndereceksiniz :D

Hayır bu soruyu size insaniyet namına soruyorum, amacınız oyuncuyu buraya çağırıp itirazını dinlemesekse duruya yazayım gelsin foruma da, ama adam geldiğinde kalkıp itirazının yeri burası değil oyuna yaz derseniz bu dalga geçmek olacak yani buna karar verelim önce adam gelsin burda yazsın mı yazarsa uyarılacak mı?

Margaret

Emekli Görevli
Bizim ticket açmamız yasak, kapatılıyor.
Frenzy nin foruma yazması yasak oyuna geri yönlendiriliyor.

Biz foruma yazıyoruz oyuna yönlendiriliyoruz,
Siz şimdi bu adamı forumda arıyorsunuz niye yok diyorsunuz, adam gelse itirazınızın yeri burası değil diye geri göndereceksiniz :D

Hayır bu soruyu size insaniyet namına soruyorum, amacınız oyuncuyu buraya çağırıp itirazını dinlemesekse duruya yazayım gelsin foruma da, ama adam geldiğinde kalkıp itirazının yeri burası değil oyuna yaz derseniz bu dalga geçmek olacak yani buna karar verelim önce adam gelsin burda yazsın mı yazarsa uyarılacak mı?
Anlatmak istediğimi anlamamakta ısrarcı davrandığınızı düşünüyorum. Hesap sahibi olmasına rağmen forumda konu hakkında konuşmamasından ve sizin kadar ısrarcı olmamasından bahsediyorum. Madem kendisi Destek Sistemi ile iletişim halinde siz neden şu an sonuç alamayacağınızı bildiğiniz halde burada ısrarla konu hakkında post atıyorsunuz?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.