Secret - Şaman

Stratejist-

Hafif Atlı
Vezir knk sadece göründüğünden daha akılısın sandığın kadar değil =)
Tebrik ederim. Kısa dönemde en karlı çıkan sen oldun. Sen şimdi git. Forumda fazla gözükme. Yoksa olmaz.

ermeni06

Yasaklı
Ne oluyor beyler kim arell in tabancasi söylesin hemen ;) arell herkezi tabancası ilan etmiş profilinde :)

frankeystain

Milis
şaman klanı 3 gündür sakladığı kamileri çok güzel attılar :D şuanda kayda değer bi kaç kamileri var son nefesleri artık taş atarlar yakında :)

abakyineo

Mızrakçı
şaman klanı 3 gündür sakladığı kamileri çok güzel attılar :D şuanda kayda değer bi kaç kamileri var son nefesleri artık taş atarlar yakında :)
komedisin , secret abilerinden destek aldığın yetmedi unıty tüm hepiniz şaman saldırıyorsunuz ama ona rağmen şaman ayakta durmaktadır. boş adam olduğun o kadar belli ki ne yaparsan yap 74. dünya seni unutmayacak hiç belli olmaz kimin gideceği ;) hiç kimseden destek almadan şaman ile savaşsan acaba bunları diyebilirmisin sırtını yaslamışsın arkana anladın sen..

JOG Marj

Milis
komedisin , secret abilerinden destek aldığın yetmedi unıty tüm hepiniz şaman saldırıyorsunuz ama ona rağmen şaman ayakta durmaktadır. boş adam olduğun o kadar belli ki ne yaparsan yap 74. dünya seni unutmayacak hiç belli olmaz kimin gideceği ;) hiç kimseden destek almadan şaman ile savaşsan acaba bunları diyebilirmisin sırtını yaslamışsın arkana anladın sen..
Kesimler başladı ağlamalar arttı.Ne oldu objektif bir şekilde değerlendiriyordun olayları Şaman oyuncusu değildin.Sırtımız secret'a yaslıysa bil bakalım önümüzde kim var :)Sen de onu anladın sanırım.

Hem arkadan vurup hem de ezilince ağlayacak cesareti bulmak yetişkin insan işi değil, sizi çocuk parkına davet ediyorum orada daha etkin şekilde eğlenirsiniz.

abakyineo

Mızrakçı
senin neden zoruna gidiyor sürekli ağlayan ben değilim sizsiniz :) yine tekrar ediyorum ŞAMAN oyuncusu değilim... zaman göstersin haklı olan davasında kazansın ;)

abakyineo

Mızrakçı
Bende varım bende burdayım benide görün deme derdine düşmüş ama herşeyin kayıt altında olgunu bilmiyor :)
He sen kestin kardeş sen büyüksün ;)
@JOG Marj
işte kendi reklamını yapıyor reis :) piyasa denir buna. panter & kudret savaşırken sesi bile çıktığını hiç bir forumda görmedim xD şimdi forumlarda gözükmeye başlıyor. güzel duyum aldım secret oraya yerleşiyor. şaman bittiğinde yakında bu enayileri de silecekler :) hala konuşuyor işte bunlar sadece bir piyon reis.

JOG Marj

Milis
Fake hesap arkasına saklanan adamlar ve arkadan sinsice vuran sizin zaten bir öneminiz, laf hakkınız ya da ağırlığınız yok.Sadece burada sizin gibi eziklere şov yaptırmam.Cesaretiniz varsa köylerimin yeri belli gelmeyeceksiniz ağlamayın burada.Başka kapıya yallah.

JOG Marj

Milis
işte kendi reklamını yapıyor reis :) piyasa denir buna. panter & kudret savaşırken sesi bile çıktığını hiç bir forumda görmedim xD şimdi forumlarda gözükmeye başlıyor. güzel duyum aldım secret oraya yerleşiyor. şaman bittiğinde yakında bu enayileri de silecekler :) hala konuşuyor işte bunlar sadece bir piyon reis.
Ne güzel söyledin panter ve kudret savaşıyordu.O adamların sizin gibi namert trolleri yoktu.Kamisini atıp savunmasını yapıp geçiyordu.Panter ile kudret savaşırken , şaman panter'i arkadan vurmak için hazırlık yaptı ama onu bile beceremediler.Bu olayların neticesinde de siz ikiniz de forumda gelip ağlıyorsunuz.Cevap verince de üzülüyorsunuz.

squahe

Mızrakçı
:D tmm sen hakaret etmeye devam

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

JOG Marj

Milis
Amacım hakaret etmek değil.Ama Şaman'dan 1 milyon kesim yaptım yok saldırı puanın şu kadar diyorsun.Savunma kesimine bakmıyor olduğunu sanmıyorum.

abakyineo

Mızrakçı
Hayır her yerde siz şamanı kötülüyorsunuz kendinizi övüyorsunuz anlamadığım nokta o zaman gizli gizli secret ile neden iş yaptınız şamanı vurmak içim kimseyi arkanıza almadan neden cesaret edemediniz. Hani oyuncuları hepsi kötü siz çok iyisiniz ya :)) şuanda şaman sizin dışınızda kaç klan saldırı yapıyor halen adamlar ayakta mücadele ediyorlar iyi kötü :) sizin gibi yancı olmadılar. Burada secret kötülemek değil onlar olması gereken stratejiyi yaptı siz sürekli övünüyorsunuz. O zaman kudreti yenseydiniz gücünüz yetmedi köy peşine düşüp şamandan alırız diye düşündünüz görülüyor ki o da patladı :)) hayaller hayaller