Sayılarla 67'inci Dünya

impo12

Mızrakçı
Argoya bakıyorum yok yok. Maşşallah kendi devri geçmiş her klan oraya kapağı atmış. Bu w den sonra da bir araya geleceğinizi düşünmüyorum kin nefret gözünüzü o kadar karartmışki neyse hele şu zehrinizi bi akıtın rahatlayın ...

Dünya dengeli. Hemde o kadar ceza şu bu olmasına rağmen dengeli w. Aslında o cezalar olmasa dünya çok net argo paktı için handikaplı olacaktı. AZAPın ceza yemesi w yi dengeledi. ilginç bir şekilde :)
Çok boş yapıyorsun yapma :)

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
Argoya bakıyorum yok yok. Maşşallah kendi devri geçmiş her klan oraya kapağı atmış. Bu w den sonra da bir araya geleceğinizi düşünmüyorum kin nefret gözünüzü o kadar karartmışki neyse hele şu zehrinizi bi akıtın rahatlayın ...

Dünya dengeli. Hemde o kadar ceza şu bu olmasına rağmen dengeli w. Aslında o cezalar olmasa dünya çok net argo paktı için handikaplı olacaktı. AZAPın ceza yemesi w yi dengeledi. ilginç bir şekilde :)

Sen oyunu bırak da siyasete falan gir. Bu saçma kafayla anca o alanda ilerleyebilirsin. Orada senden çok var, yabancılık çekmezsin

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Sen oyunu bırak da siyasete falan gir. Bu saçma kafayla anca o alanda ilerleyebilirsin. Orada senden çok var, yabancılık çekmezsin

insanlara hakaret etmek insanları gömmek çok mu eğlenceli ? Ne elde ettin? Basitçe bir yorum yaptım. Ama şu yazdığın yazı ile sen ne elde ettin ?

Çok boş yapıyorsun yapma :)

Dayı bırakta biraz da birileri boş yapsın. Herkes maşallah çok dolu.

xTheDoCToRx

Kılıç Ustası
insanlara hakaret etmek insanları gömmek çok mu eğlenceli ? Ne elde ettin? Basitçe bir yorum yaptım. Ama şu yazdığın yazı ile sen ne elde ettin ?

Yok canım ne hakareti, mesleki tavsiyede bulunuyorum sana. Harcanıyorsun buralarda

-Crystalliz3-

Yasaklı

Sende sey yapsana… mesela bu halihazirda yapilan listenin “saldiran, savunan, desteklenen” listesini yapsana. Gorelim her sey puan miymis. Belki arti puanda kasarsin hem? :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Sende sey yapsana… mesela bu halihazirda yapilan listenin “saldiran, savunan, desteklenen” listesini yapsana. Gorelim her sey puan miymis. Belki arti puanda kasarsin hem? :)

bunların hemen hemen hepsi elimde var ama bu w de bu bilgileri yalnızca kendi ekibimle paylaşıyorum. Burada paylaşmayı düşünmüyorum.

jenjenrosso

Milis
Kamuoyuna duyurulur,
Azap klanının belirli bir yerleşimi varken yeniden başla atarak hem (şu an ki istatistiklerde açıkça gözüktüğü üzere) kendi gelişimini kaybedip, hem de Baba klanına rahat bir gelişim oluşturması rakip paktınızla alâkalı bir bir durum değildir ve bunu paktlar arası güç farkı olarak yansıtamazsınız. Bozkurt ve MrBey klanlarını paktınızdan saymıyorsanız Baba klanını da (en azından şimdilik) karşı pakttan saymayın. Zira kendileri, Baba klanının size vurmasını geciktiriyor.
Saygılarımla, teşekkürler iyi forumlar.
Adam ciddi ciddi kamuoyu duyurusu yaptığını sanıyor sanırım