~SAHi~

LaFleur01

Baltacı
World 3 ~SAHi~ ekibi olarak world 25 e geldik tüm klanlara başarılar diliyoruz.

~SAHi~
*SAHi*
[TÜRK]
#SAHi#
{TÜRK}

*Klanları bunlara bağlı bulunan operasyon ve ikincil klanlarının değerli yönetici ve üyelerinin tamamının aldığı karar doğrultusunda güçlerini birleştirip klanlar paktı kurulmuştur.

*Oluşturulan klanlar paktının diplomasisi birdir.

*Değerli üyelerimizin tamamına ya da birine yapılabilecek bir operasyon veya saldırı klanlar paktına yapıldığı varsayılacaktır.

*Ayrıca klanlar paktının yönetim kurulu diğer klanların değerli yöneticilerine klanlarının üyelerine tebliğ etmeleri için tarafınıza bir mesajla bildirilecektir.

keyifli oyunlar.

ZOR Zanââttir ~SAHi~ li Olmak Evvela; Onurlu ve Yürekli Olacaksın.

DİPLOMASİ VE HERTÜRLÜ SORUNUNUZDA
Ercan10
schade
Bestoer
tokmakoyu
Sabunlu

KLANA DAVET İÇİN VE DIGER SORUNLARINIZDA

LaFleur01
G@Zi

Bengam

Ağır Atlı
sahi klanını gerçekten cok seviyorum. Dğerli abilerim var inşallah başarılı olurlar. Nedense içimde w3den gelen klanlar için bir sempati var :D

DeletedUser53161

Ziyaretçi
W3 de kısa süre bulundum ve yeni gelenlere bile hemen sahip çıkmaları desteklemeleri çok hoşuma gitmiştir umarım başarılı olursunuz :)

LaFleur01 ismini söylemiştim ama unuttum mazur gör klanlar paktı w3 ten kalma bir alışkanlık mı orda sancak bayrak falan vardı bir aralar :D

JrFly

Dük
Zaten 3klan sahi 3 klan türk 3 klan stalk 5 klan cihad kapattiniz herhalde dunyayi :d

DeletedUser9574

Ziyaretçi
SAHİ seviyorum SAHİ'Yİ:) hepinize başarılar sevgiler :)

JrFly

Dük
Adamlar hızlarını alamadılar 50 klanlı heryer mavi oldu :D az kaldı kapatıcaklar ehehehe

LaFleur01

Baltacı
Klanlarımız şu şekildedir, zamanla klan sayısını azaltmayı düşünüyoruz
~SAHi~
*SAHi*
#SAHi#
=SAHi=
[TÜRK]
{TÜRK}

haritada tarafın mavi olmasıda bize bağlı değil diğer klanlara bağlıdır kimseyle kişisel düşmanlığımız yoktur w3 te düşmanımız olan burda dostumuz olabilir yada w3 dostu burda düşman olabilir sıkıntı yok her türlü diplomasiye açığız şuan oyun daha yeni başladı zamanla neler olacak hep birlikte göreceğiz iyi oyunlar

JrFly

Dük
hocam 6 klan sizsiniz 10 klanda cihad heryer mavi değil mi ona mı ikna etmeye çalşıyorsun bizi :)