Saeros

• Konuyu başlatan DeletedUser41180
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Bu ismi ölümsüzleştirmek adına güneydoğuda başladık :) Bu sefer oynamaktan keyif almak istiyorum artık :)

DİPNOT:
Trolleyecek olanlar az ötede trollesinler bulaşmasınlar bana

DeletedUser

Ziyaretçi
S i N S e R klanı kurup savaş açmak istiyorum şuan sana :D

BirDost*

Ağır Atlı
ben nickimi değilde sloganlarımı klan ismi yapıp yapmak isterim ama harf yetmeyecek galiba :D

Bakacuk görecük
Fütursuzca :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
İşte ileri görüşlülük budur. Nicki alırken en fazla 6 harfli alıp ileride klan ismi de yapabilmeyi düşünmektir ileri görüşlülük. Şimdi bakıyorum kendime çok saçma oluyor :D

Başarılar dilerim.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yoğundum :p Pek girecek zamanım yoktu. Şİmdi işsiz olunca geri döneyim dedim :)

Bu arada 30 saniye kuralına rağmen flood yapmayı başardığın için de tebrik ederim :D
Forum yönetimini göreve çağırıyorum. 30 saniye yetersiz bulunduğumuz çağa göre yetersiz kalıyor. Sürenin arttırılmasını için teklif sunuyorum :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
hiç tarzım değil o tiki şekiller unsure

Fütursuz yapıp gelebilirim :D

Valla adresimin belli her türlü bekleriz :p

Düşün artık internet o kadar kötü ki 30 saniye kuralında bile flood yağmayı becerebiliyor :D bu dünyada başladın mı?

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yok başlamadım. Bir ara bir yerde başlayıp bırakmıştım ama hangisiydi hatırlamıyorum :D Yağma köyü yapmışlardı asker basmadım diye. Çok ayıp ettiler :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
21dir o ata :D çok geçti üzerinden ama hatırlaman bile mucize :D
21de beni yağmalayacak güç yoktu etrafta :D Duru Abim sağolsun beraber büyümüştük :D Ne oplar yemiştim de köy vermemiştim İsa sağolsun :D

Dur daha bugün başladım hafifler yeni çıktı :D Misi basayım yanıma alayrum seni :D

atajean burada başlasana güneybatıda :D söz hafiflerimi senin alanına sokmayacağım :D

Kpss var diye hiç başlayasım yok :D Seneye inşallah :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
kpss falan gereksiz işler :D benim iki gün sonra bütünlemem var klan kuruyorum burada :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Arada fark oluyormuş meğer :D Öğrenciyken anlaşılmıyor :D
Bence okulu uzat bırak bütü. Öğrenci öğrenci takıl 3-5 sene fazladan :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
zaten şuan 2 sene uzattım :D daha da uzatırsam bizimkiler beni inceldiğim yerden koparırlar :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D :D
1 sene daha hakkın varmış işte :D Hakkımı kullanacağım dersin sizinkilere :D