Sırlar Dünyası

İBK..

Kılıç Ustası
Birincisi bu olayları yapan ben değilim, ben gün yüzüne çıkaran kişiyim.

Baki kendisine dünya başında söven adamlara kapama vermiş, düşmanı ile dost olmuş dostu ile düşman da olmak ona kalmış. Baki adamdır ama kârdan
Anlık Baki diyebilir miyiz peki

Eklentiler

• IMG_1992.jpeg
    IMG_1992.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 8

*ReBeL*

Okçu
@Njite baki sana zamanında dedim bu @*SUBUTAY* emre arkandan iş çeviriyor yanına da almış @*ReBeL* leventi oradan 3-5 te keklik bulmuşlar kuyunu kaziyorlar dedim sana.

Bunlar tehlikeye öyle yada böyle fırsatını buldukları ilk gün vuracaklar ve kendileri kapama listesi yapacaklar seni HARCAYACAKLAR baki, bozuk para gibi değerin olmayacak.

Dost şekerli kahve içip acı söyler.

Derinci kim die soranlara derinci bakinin dostudur. Zamanı gelsin ismimide söylerim
Kim et attı buna şimdi :) geçti kardeşim o iş boşuna afkurma buralarda hadi başka dünyalarda bak sana ekmek çıkarmı.

Derinci

Yasaklı
Kim et attı buna şimdi :) geçti kardeşim o iş boşuna afkurma buralarda hadi başka dünyalarda bak sana ekmek çıkarmı.

Tehlikeye vurma planları yaptığınız belgesi var alem ve Baki karşı çıkar dendiği zaman bakiye de vururuz diyordun erkek seni
@Lv ElestiriBey En büyük tehlike düşmanı bu herif bakiyi de sevmez q az sövmedi zamanında

*ReBeL*

Okçu
Tehlikeye vurma planları yaptığınız belgesi var alem ve Baki karşı çıkar dendiği zaman bakiye de vururuz diyordun erkek seni
@Lv ElestiriBey En büyük tehlike düşmanı bu herif bakiyi de sevmez q az sövmedi zamanında
Plan mı ? İstek mi ? Evet arada baki dostluğu olmasa ortam vardı vurabilirdik :) evet eleştiribey sevmez beni bile sevmiyor olabilir :) şimdi anladığımız kadarı ile sen bu dünya da toplanmış bir klan üyesinin korkak forum hesabısın :) o yüzden bi sal bizi herkes herkesin düşüncelerini biliyor isteklerini biliyor. Yönetim de biz olsak bizim istediğimiz olurdu yönetim tehlike müt derse müt düşman derse düşmandır sen de üzülerek söylüyorum sana burda ekmek yok. Bu dünya alemciler olarak kapatacak yanında başka isim olur mu kapamada kim olur belli olmaz ama o isim ordan silinmez.

Njite

Baltacı
subutay ile olan şey bizim aramızda 1-2 bilgi alacam diye 30 kişiden küfür yemene gerek yok derinci kardeşş

Derinci

Yasaklı
Aldığım bilgilere göre @*ReBeL* ve @Lv ElestiriBey alem tehlike ismiyle kapatma olursa biz yokuz kapamada demişler bakalım sözünde duracak mı bu erkekler

Bu arada alem klanında bazı kişilerde aynı tepkiyi verip hesapları sile almışlar. Baki ve yönetimi bunu hoş karşılaşmışlar.

@Hasan6576 de bu arada af edilmiş kapama listesinden olacakmış.

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
Aldığım bilgilere göre @*ReBeL* ve @Lv ElestiriBey alem tehlike ismiyle kapatma olursa biz yokuz kapamada demişler bakalım sözünde duracak mı bu erkekler

Bu arada alem klanında bazı kişilerde aynı tepkiyi verip hesapları sile almışlar. Baki ve yönetimi bunu hoş karşılaşmışlar.

Kral çok merak ediyorum bu aldığın duyumları kime duyuruyorsun. Herkes zaten orada konuşulanları duydu herkes gelmişti. PR çalışmanı takdir ediyorum, önceden biraz ilgide çekiyordun ama artık öyle bir durumunda kalmadı. Boş ver yok olup gittiğin dünyanın derdi seni mi gerdi? Yok mu senin başka bir yaşantın sal buraları be yazık vallahi.

*ReBeL*

Okçu

Sen olacak mısın kapamada ?

kardeşim beni arıyorlar bu kim diye ifşa etmesek mi artık seni :D

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
1
@Njite Görüyorum ki beni kaybettiğin gibi düğününe gelen karşılıklı rakı masası kurduğunuz emreyi ( @*SUBUTAY*) de kaybetmişsin. Bir başkanlık arzusudur ki seni yiyip bitiriyor. Özellikle w78 de insan kazanalım dost kazanalım bize dost lazım sözleriyle discordlarda telefonlarda dil döken sen ilk fırsatta @poseidon32** a en iyi dostun gibi gözüken emreyi peşkeş çektin ve bu sadece ilk olacaktı. Kendim için hiç konusunu bile açmak istemediğim onlarca konu varken anlatmamayı tercih ediyorum. Seninle burda uzun uzun konuşurum ama bana cevap veremeyecek kadar bile yüreğin olmadığı için gerek kalmayacak. Ne olduğu belirsiz savaştık naraları atıp haritada 190 gündür hiç bir etkisi olmayan, arkamızdan küfür eden(ss leri gördün), diğer klanlarla discordta planlar çizen TEHLİKE klanına tek başına ne yönetici olarak gördüğün ne de klandaki dostlarına sormadan kapatmada isim hakkı verdin ve bunu kabul etmeyen bizlere gerekirse karşı çıkan olursa vururum demeyi bile göze aldın.Son durum böyleyken emek veren insanların her şey yolunda gitse klan isimleri olmasa şuan %50 den fazla olacak hakimiyet şuanda %30 larda kalmazdı ve dünyayı çoktan kapatma yoluna sokmuş olurdun.Bizim dostluğumuzu yediğin gibi insanların emeklerini de yediğin için seni bir kere daha tebrik ederim.Şimdi diyeceksiniz ki yav sen bunları ne anlatıyon boş boş, @Njite bu vatandaşın nasıl birisi olduğunu bilmeyen varsa onlarda öğrensin diye yazdım. Hadi kalın sağlıcakla.

45476 adlı eklentiyi görüntüle45477 adlı eklentiyi görüntüle
190 gündür hiçbir etkisi olmayan glkfşdkfdklşgfd

iki klanda güzel harcadı yıllardır beraber oynadığı insanları bi kapama için gfdşlkgdş o değil de bak bu arkadaşın haklı olduğu konudan biri bu kapamaya girmeyecek olan hesap silecek olan bir iki kişi en önden kapamaya girdi tehlikeden ilginç. Diğer bir konu ise bu kapama klanı niye alem tehlike ? tehlikeden 3 5 kişi girmişti en son bu mantıkla alem vegas tehlike olmalı zira lv sayısı tehlikeden daha çoktu en son. Tüm lv leri toplayacam diyen lv leri kapamada kabul etmeyiz diyenlerin gözüne sokarcasına alınmış listeye. Karakter ve omurga önemli