Rota-Hodor

Wist

Kılıç Ustası
Uuuu gördüğü her klana savaş açan rota yeni bir savaş daha açmış. Savaş açarak popüler olma yolunda ilerleyişinizi ilgi ile takip ediyor, savaşlarınız için de iyi olan kazansın diyorum. :);)

Wist

Kılıç Ustası
Onlar seviyor bu tür BOŞ işleri. Forumda popi olmak için bunlar hep. Oysa biraz daha eminle takılsalardı daha hızlı popüler olabilirlerdi... :cool:

karairf21

Mızrakçı
Senden hızlı olamayız canım popi yolunda kimseyle savaşmadan silinmek herkese nasip olmaz:)

buraya dahada yazıp polemige girmiycem diplomasi diye bir başlık açmışlar doldurduk bizde neyse Allah a emanetsiniz

kaon

Kılıç Ustası
Maşallah bol şans iki tarafa da.
Söyle güzel savaş açıklamaları olsa da okusak... Eskiden mâni yazılırdı şimdi aciklamaya savaş yazılıp geçiliyor.

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Maşallah bol şans iki tarafa da.
Söyle güzel savaş açıklamaları olsa da okusak... Eskiden mâni yazılırdı şimdi aciklamaya savaş yazılıp geçiliyor.

Yine ona da şükür forumu kullansa keşke herkes en azından başlık açılıyor raporlardır şudur budur kimse uğraşmıyor artık rotayı bu yönden takdir ediyorum daha önce de dedim bunu :)

Wist

Kılıç Ustası
Senden hızlı olamayız canım popi yolunda kimseyle savaşmadan silinmek herkese nasip olmaz:)

buraya dahada yazıp polemige girmiycem diplomasi diye bir başlık açmışlar doldurduk bizde neyse Allah a emanetsiniz
Tatlım, senin gibi boş beleş konuşanları kesim puanıma yolluyorum. Baban mı yaptı o kesim puanını? Savaşmadan silinmekmiş. Ben de klanım da hala dünyadayız git bir göz doktoruna da o bozuk gözlerine gözlük ya da lens versin. RM her dünya yaptığı hareketi yaptı ve anlaşma bitmeden arkadan vurdu. Biz ne onlar, ne de sizler gibi değiliz. Sen de az gelip RMyi vurun benimle diye ısrar etmedin. Bizi yanına çekmek için kapı aşındırdın o kadar şimdi de bize laf sallama. Karakterli bir klanız diplomasiyi çiğnemeyiz. :)
Şimdi git başlık açıp popi olmaya devam et yavrucum ama yineliyorum. Eminle birkaç defa konuş zaten tüm klanlar duyar seni.

Kahkaha attım gece gece. Allah senide güldürsün

Sen de bize saldırdın, abilerin saldırma dedi diye geldin şimdi karşı tarafımdaki adamlara mı yaranıyosun la 18lik velet. Biraz erkek olup ilk 25teyken hallenseydin de görseydim seni. :)

Yine ona da şükür forumu kullansa keşke herkes en azından başlık açılıyor raporlardır şudur budur kimse uğraşmıyor artık rotayı bu yönden takdir ediyorum daha önce de dedim bunu :)

Diplomasi başlığında bir şeyler açıp devamını savaş raporlarında getirseler ben de taktir edeceğim ama icraat konusunda zayıflar sanırım.

burçigin

Dük
Sen de bize saldırdın, abilerin saldırma dedi diye geldin şimdi karşı tarafımdaki adamlara mı yaranıyosun la 18lik velet. Biraz erkek olup ilk 25teyken hallenseydin de görseydim seni. :)
Bence Serhat'ın yapabileceklerini sınamayın. W60 arşivine bakmanızı öneririm. Inception gibi truva içinse truvası bile var.
Abilerini sayıp dinlemesi de çok hoş hem. :)