Ribat-Non-Evrene-BeyazFutbol vs ANATOL

UltroN

Mızrakçı
ozaman silebilirsiniz ben anlaştım coktan fatcat kapatıyor :D
bantank naber

decepticon ne yapıyor sızdı içinize sauron bak o dikkat et hani kandırdı ya elfleri sonra mordor da dövdü yüzüğü :))))))
sarumanda herhalde zımparacı oluyor oda sonradan size geçmiş.

aslına bakarsan size de pek güven olmaz ya ne için aldınız acaba sonuçta savaştan kaçana w mi kapattırılır demi @fatcat

Bantank

Baltacı
bantank naber

decepticon ne yapıyor sızdı içinize sauron bak o dikkat et hani kandırdı ya elfleri sonra mordor da dövdü yüzüğü :))))))

aslına bakarsan size de pek güven olmaz ya ne için aldınız acaba sonuçta savaştan kaçana w mi kapattırılır demi @fatcat
Savaştan kaçan demeyelim savası veren iki üç kişi diyelim daha doğru olacaktır :) Doğru zaman doğru hamle sonucları bu lar oldu daha erken ama bu pakt başarılı bir şekilde rahat savaş verdi :)

Bantank

Baltacı
Ayrıca sir fatcat der ki her kim anatolün gazabından bıkıp gelirse kapılarımız sonuna kadar acıktır sır fatcat düşmanımı anatolden korusun cünkü anatol koruyamaz

fatcat

Baltacı
seni biryer aşşağı çekiyorsa oradan sıyrılacaksın bu günümüzün kuralıdır

ha illada serkan abim benim şu kadar yıllık abim istersen beni ve klanı bitirsin yine devam diyen adamın benim ve benim gibi düşünen aydın insanların gözünde tamamen ilk kabileleşen insanlardan farkı yoktur - sir fatcat

DecepticoN

Milis
bantank naber

Seni transformers filmini izlemeye davet ediyorum ama filmi degil cizgi dizisini transformers cybertron filmini netflix de var 3 sezon dizi megatron cybertronu kurtarmak için uğraştı filmi izlersen anlarsın beni.

Sauron benzetmesi için teşekkür ederim ama ben sauron a benzemem ya hile ile işim yok şeffaf oynarım ben Megatron yakıştırması daha ilgi çekici olur benim için.

Sultan Samet

Acemi
bantank naber

Ultron senin oyun nick ne kanka niye takıldın bu kadar bize geçmelerine senide alırız kafana takma yaz bana

Bantank

Baltacı
Bu portakal kaç aydır düşmandan köy alamadı şimdi kendi bırakan oyuncularını topluyor dost mu düşman mı @fatcat anatoldeki gizli ajanınmıydı