Rest Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser55647
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
ben sizden o konuşmaların aslını istedim buyrun bekliyorum hala. DESTROY verecekti atacaktı ama hala hareket yok. sizin ile ilgili konuşmalarda elimde var.

illa çok istiyorsanız tekrar açayım. eozdemirr di sanırım bize öyle teklifle gelen. paşam lı maşamlı konuşarak bizden yetkiliye mayhem savaşı için mütlük daha sonrasında ise sınır oturunca brleşme yaparız dediniz.

biz mütlük teklifinizi kabul etmedik ki o zaman kişisel bi sorunumuz yoktu ve yargımızda yoktu. ama kabul etmedik.

siz o forumda bizden şu ismailin size birleşme ile tekliflegeldiğini söylediniz. bende buyrun bana iletin dedim. ki sen onu yazmada önce *destroy* ile görüşüp bana meğer atacaktı mesajları.

aynı yere getirip konuyu evirip çevirip dalavereyle bize bulaştırma. işimiz dahi olmaz sizle. rest olarak her zaman ağrlığımızı koyduk koyacağız. kalemsör kalemsör diye geziniyorsun ama buranın en iyi kalemsörü olmuşsun. ortalığı çay kaşığı gibi karıştırma. önceden ne yazmışsam aynısını tekrar ettim. bize o diplomasi ile gelen arkadaş konuşsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
:)
Sadece guluyoruz ve aciyoruz.

Tum klanimin onunde ortak forum acip herkesin onunde teklifte bulundunuz. Agirlikmi agirligi olan adam foruma gelip olmayan bir seyi iftira olarak atip kacmaz isimiz gucumuz yok sizin yazismalarinizimi arsivliyecegiz.

En iyisi sen diyecegini dedin bende dedim.
Senden onceki kalemsorleri nasil susturduysak senide susturmasini biliriz.

Sizin agirliginiz yalan bir sekilde iftira attiginizda bitti.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
söylediklerimde zerre kadar iftira yokda nereye ortak forum açmışız. nereye söylemişiz. nerenden uyduruyorsun bunu cidden merak ediyorum. bize iftira attınız diyorsun valla helal olsun. ne diyeyim. benide bu forumdaki laf kalabalığına alet ettinizya. karakterim bellidir bizim rest ailesi olarakta karakterimiz birdir. şu foruma ne zamandır birşey yazsam gidin oyununuzu oynayın dedim. hala burayı kirletmeye devam ediyorsunuz. konu başlığından çıkın sadece güncel bilgiler veriyoruz. ama ne yalan söylediğimi merak ettim. dönüş yap bana. özelden

DeletedUser

Ziyaretçi
Sana sadece sizin klan ile gorusenleri ileteyim yeterli sanirim
Ulasiyorlar sana.

Iyi oyunlar basarilar

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Oooo iki sağlam ekibi izleyeceğiz desenize. Keyifli, adil ve dostça bir savaş olması dileğiyle :) Başarılar iki tarafa da

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Müttefikler
GECCE Bitir
REST Bitir
BEST Bitir
BoBe! Bitir
BoBe* Bitir
DEVLET Bitir
ASLT Bitir
BoBe~ Bitir
Saldırmazlık anlaşması (SA)
DuMRuL Bitir
Düşmanlar
GöLGe Bitir
GöLGe* Bitir
PASA Bitir
NQ L@W Bitir
N0 LAW Bitir
GöLGe. Bitir
MAYIN Bitir
NO LAW Bitir
NO L@W Bitir
NQ LAW Bitir
NO L4W Bitir

Mevcut diplomasi tt2 :D tek onde oldugumuz bolgede No law bolgesi :D orasi icinde JEST i kurduk zaten :) ama bu diplomasi kuzey batinin durumuna bakinca %50 si degisecek gibi duruyor :D :D

DeletedUser56967

Ziyaretçi
Batu deyiyor mu? ciddiyim. Bak bu oyun sadece Rest ya var ya yok. çok yoruyorsun kendini. yetkilerden aran. oyunculuğun bireysel olarak çok iyi bir oyuncusun. ama ben rest için çabalıyorum demen saçma geliyor. Rest ten serhat bakmıyor, kendisi BEN RESTİM BEN RESTİM diyor. ama kendisinin oyunla zerre ilgisi yok kardeşim. Yavaş dünyayı kendi çapında hızlandırıyorsun.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
abi senin ne demek istediğini anladım. ben kendimi rahata almasınıda bilirim. ama benim sahip çıkmam gereken bir ekibim var. Şuan rahata almak gibi bir hedefim yok. ben zoru severim. şuan savaş oyunundayız. yorulmak değil benim için mis arası yapmak keyif :)

serhat abi konusunda her insanın bi sınırı vardır. bende gerektiğinde çekinmeden gereğini yaparım.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
rest klanlariyla ilgili 3 gün içerisinde klanin gidişati ve geleceği konusunda önemli bir açiklama yapacağim

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Şimdiden imzaya yazmışsın, w29 , c4 Rest diye :D ikisinden birini seçin ama :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
w29 da pre kasacagim ama rest olarak :) evet c4 ede suanki aktif ekibim ile be tum restl uyeleriylr belki girecegiz. hmm evet 27 de sanirim ayrilik noktasina geldik. yav napalim. suan bakin serhat abiyi disarda birakin site ismi var. toplasan 4 5 restli kaldi tanidigim :)

DeletedUser35045

Ziyaretçi
o kadar guzel rahat kuzey batıda naptınızda kendınızı yediniz hic anlamıyorum. bunda yönetımsel problemler oldugunu dusunuyorum. yoksa belki gölgeden daha kolay yayılabılecek geniş guzel bir alan acılmıstı önunuzde .

DeletedUser53888

Ziyaretçi
alanı yaratmak önemli anladığım konuda aktif lider olmadığı için klanda bu hale geldi