RESPAWN DİPLOMASİ

Meto.

Yasaklı
Kapak klanı ile kaç aydır uğraşıyorsunuz siz kim Prestij kim diyen arkadaşlar olursa onları baştan kınadığımı belirtirim. Diplomasi trafiği hararetli ben sözcüyüm dostlarım.
Geçen savaş açtığımızda son dk açtı vurdular denildi diye göstere göstere basın açıklaması yapayım istedim.

Meto.

Yasaklı
Evet dostlarım Warmas ve Unity'nin SA yapmasıyla hertürlü koşul sağlandı. Yarın ilgili yerlere savaş açacağımızı bildirir (TEBER KLANI) herkese iyi şanslar dileriz.

Meto.

Yasaklı
Buna gülmeye geldim :D

Evet Bedirhancım diplomasi herkesle discordda sohbet etmek değildir. Kapak'la Warmas SA yaptı Kapak'a vurduk. Şimdi Unity ile Warmas SA yaptı olacaklar ortada. Millete haber vermeden savaş açıyorsun dünya laf yiyoruz ben açıklama yapmak zorunda hissettim. Lafı ben yedim geçen yaslı06'dan.

Meto.

Yasaklı

Teşekkür ederim dostum discordumuz randevu evine dönmüştü. Sohbete giriyoruz yönetim kanalında birileri var tanımadık. Biri diyor bize truva yapıldı gelin. Öteki diyor gelmezseniz worldü bu kapar önünü alamazsınız. Açtık savaşımızı rahatız

Meto.

Yasaklı
Warmasa savaş açabilir miyiz dedik hesap silip kalanlar Unity ile birleşiyor öyle bir büyüklük bizdeki...

Meto.

Yasaklı
Öyle bir kıta ki kimse kimseyle savaşmıyor ama sürekli biri siliyor...
Warmas Unity birer kami attı birbirine sonra yorucuymuş he bu dediler dağıldılar. Biz zaten 3 aydır kapakla uğraşıyoruz Prestij desen napıyor bilmiyorum

Dr. Stone

Favori Forumcu
oyunun başlangıcındaki savaşlar ile şuanki savaşlar arasında çok fark var
o yüzden karşılaştırmak zor olur

POLİGON

Okçu
Haklısın hocam bir olmaz ama sende takdir edersin oyun başı savaşlar genelde klanların gelişimini yavaşlatır. Ama savaş savaştır başı sonu yok bu oyunu bu yüzden oynuyoruz :) daha iyi olan ve daha çok sabreden ekipler sonu görüyor

Fulgur

Kılıç Ustası
Öyle bir kıta ki kimse kimseyle savaşmıyor ama sürekli biri siliyor...
Warmas Unity birer kami attı birbirine sonra yorucuymuş he bu dediler dağıldılar. Biz zaten 3 aydır kapakla uğraşıyoruz Prestij desen napıyor bilmiyorum
Her şeyi kendinize yormayın :)
ekip savaştan yorulacak ekip değil yıllarca aynı dünyada savaşmış kişiler var. Dedeler eski dünyalardan kalan muhabbetten dolayı tartıştıkları için hesap silenler oldu. Yok ben unityde oynamam yok ben prestijle oynamam yok ben proyla savaşmak istemiyorum vs vs konularından değil.
Açık ve öz açıklıyorum dedeler birbiriyle tartıştı.