REQUİEM Vs phobia & fellas & garez

Keystone**

Yasaklı
Yok mu yav daha operasyon yapacak :D
Fellas 1
Phobia 2
Arkadan Loading 3
Onun biraz daha arkasından ıso 4

Anca eşitiz 4 klan vs biz eğlenceli

onmylove*

Mızrakçı
Devam beyler her op böyle devam ederseniz takribi 40 opa yetişirsiniz köy sayısında. O da 280 gün falan yapıyor 280 gün sonra haber verirsiniz gelirim :D

100 kişilik bir klanda, sayısal ve haritasal olarak üstün olduğumuz, ezelin annesi kör melihanın bile bu kadar köy vermemesi gereken bir worldde, bakmadığım sadece 4-5 hesabın kalması diyebilirim :d

hala anlamış değilim mesela nasıl bu kadar kötü olabiliyorsunuz ANLAMIYORUM OĞLUM NASIL LAN

Şunlar dursun adssad :D

krmz1905*

Mızrakçı
shelbycilere attığımız tokatın etkisi geçmiş beyler mağaradan çıkmışlar çeneleri açılmış

@sessizask @Moonknıght
Dayıcım 76 da ne yaptığının herkes farkında inkar edilecek bir şey yok oyuncu kaliteniz, aktifliğiniz zaten ortada. Kimse çıkıp sana bir şey de demiyor kendi kendine gelip ortalığı geriyorsun karşılık alınca da yangın yapıyorsun. 76 öncesi aramızda güzel bir diyalog vardı bunun bozulmasına da biz neden olmadık muhatabıyla konuşursun bunları. Yaşının ağırlığını koy orada saygı duyduğumuz kişilerde var oyununa bak kimin kiminle savaşacağı belli zaten küçük duruma düşürmeyelim birbirimizi.

onmylove*

Mızrakçı
Dayıcım 76 da ne yaptığının herkes farkında inkar edilecek bir şey yok oyuncu kaliteniz, aktifliğiniz zaten ortada. Kimse çıkıp sana bir şey de demiyor kendi kendine gelip ortalığı geriyorsun karşılık alınca da yangın yapıyorsun. 76 öncesi aramızda güzel bir diyalog vardı bunun bozulmasına da biz neden olmadık muhatabıyla konuşursun bunları. Yaşının ağırlığını koy orada saygı duyduğumuz kişilerde var oyununa bak kimin kiminle savaşacağı belli zaten küçük duruma düşürmeyelim birbirimizi.
Orada da 3v1 idi burada da. Giriş de aynı gelişme de sonuç da.
Öndeyken vızırdarsanız o kadar, ezdiğimde her yerde yazarım. Yazacağımı da söylemiştim. O yüzden boşa burada ahlaklı terbiyeli ayağı çekmeyin. Wp gruplarında yapacaklarınızı anlattığınız zamanları da biliyoruz.

Öndeyken vızırdarsanız o kadar, ezdiğimde her yerde yazarım. Yazacağımı da söylemiştim. O yüzden boşa burada ahlaklı terbiyeli ayağı çekmeyin. Wp gruplarında yapacaklarınızı anlattığınız zamanları da biliyoruz.
E biz niye anlatmıyoruz wp gruplarımızdan. Biz de anlatalım. Mesela ben anlatınca @-SouLFly52- beni susturuyor. Neymiş efenim, çok kğfrediyormuşum. Ederim tabi

krmz1905*

Mızrakçı
Kim sana şu an burada böyle yapacaz şöyle yapacaz dedi ki biz 76 da olanı kabullendik bir daha aynı hatayı yapmayacaz zaten kendin buralarda nara atıyorsun. Kaç yaşında adamsın oyunun şu an iyi klanın başkanlarındansın gelip Keystone gibi konuşuyorsun. Muhatapların burada değiller shelby olarak gelinse klan adı shelby olurdu burada kimse sataşılmadığı sürece terbiyesini bozacak insanlar değiller.

-SouLFly52-

Kılıç Ustası
Kim sana şu an burada böyle yapacaz şöyle yapacaz dedi ki biz 76 da olanı kabullendik bir daha aynı hatayı yapmayacaz zaten kendin buralarda nara atıyorsun. Kaç yaşında adamsın oyunun şu an iyi klanın başkanlarındansın gelip Keystone gibi konuşuyorsun. Muhatapların burada değiller shelby olarak gelinse klan adı shelby olurdu burada kimse sataşılmadığı sürece terbiyesini bozacak insanlar değiller.
Başkan adam böyle motive oluyor ,karışmasana adama :D Arada tahrik filan ederseniz sevinirim , yoksa fazla oynamıyor.

onmylove*

Mızrakçı

Valla tam inanacaktım yine inanamadım :D Ayrıca yaşımla ne alakası var arkamızdan söverken adamın yaşı var sövmeyelim demiyosunuz. Klan adı shelby vırt zırt olmuş benim umurumda değil. Racon kesen hepimizi toplayacak olan price kardeşlerin ekibi mi evet. Hesap hesap gezen otto burada mı evet. O zaman shelby :D Ayrıca 76 da hata falan değildi. Hata dediğin op yaparsın yanlış yer seçersin bir tur patlarsın. Çok net beceriksizlik ve kazandık naralarıydı. O yüzden hata falan geçin. Ben geldim vurduğum hesaplarda otto vardı kafasına vura vura hesap hesap gezdirdim. Burada yazdığı mesajdan sonra yine gezdirecem.