Req vardi

Keystone**

Yasaklı
boomerang ikili topluyorsun geri geliyor :p sizi silmedik mi çocuklar belli ki acınız varrr

Psikomanyaq

Acemi
Beyler açıklama gereği duydum.. dün itibariyle req klanlariyla ilgimi alakami kesdim..hiç bir şekilde bağım yoktur.. benim hesabım bosdadir beni taniyan fellas garez yada bir başka klandan atış serbest :)
Kendini bilmez arkadaşlar klan profiline darbe falan gibi yazılar yazmış :)) bi görelim nasıl koruyorlar mış hesapları..

Benimle dünyaya giriş yapmış req adı altında bulunan arkadaşlarım req ile bağlantınızı kesebilirsiniz.. darbe lafda değil böyle icraatda olur..

Herkeze iyi oyunlar
Psikomanyaq
Req klanlari yönetim

Exterminate

Mızrakçı
Beyler açıklama gereği duydum.. dün itibariyle req klanlariyla ilgimi alakami kesdim..hiç bir şekilde bağım yoktur.. benim hesabım bosdadir beni taniyan fellas garez yada bir başka klandan atış serbest :)
Kendini bilmez arkadaşlar klan profiline darbe falan gibi yazılar yazmış :)) bi görelim nasıl koruyorlar mış hesapları..

Benimle dünyaya giriş yapmış req adı altında bulunan arkadaşlarım req ile bağlantınızı kesebilirsiniz.. darbe lafda değil böyle icraatda olur..

Herkeze iyi oyunlar
Psikomanyaq
Req klanlari yönetim

bak sen şu işe :D kendini bilmezler diyor bide. Milletin emeğini hiç ederken düşünmüyordun klanı ya da ismini :) kız gibi trip atıp kaç kere gruplardan çıktın. Yönetemiyorsanız yapmayacaksınız :)

*RedKit*

Yasaklı

Herkeze iyi oyunlar
Psikomanyaq
Req klanlari yönetim
sağda solda şekil yapanlar abla olmuş. AĞAĞAĞAĞAĞĞA

*RedKit*

Yasaklı

Herkeze iyi oyunlar
Psikomanyaq
Req klanlari yönetim
1694196736625.png

yat lan yat. anca havan bu kadarmış.30 klan girip kıta bile kapatamadan bayıldınız.Ne leş oyuncuymuşsunuz püüüüü.Allah sizi ne etmesin. haritadan oyuncu çeksem daha çok iş yapar. Kedime oyun öğretsem daha vasıflı klan üyesi olur.Allahım kusasım geldi ööğğ.size dünya kapattıran klanları da Allah bildiği gibi etsin. leş leş leş leş

Keystone**

Yasaklı
42795 adlı eklentiyi görüntüle

yat lan yat. anca havan bu kadarmış.30 klan girip kıta bile kapatamadan bayıldınız.Ne leş oyuncuymuşsunuz püüüüü.Allah sizi ne etmesin. haritadan oyuncu çeksem daha çok iş yapar. Kedime oyun öğretsem daha vasıflı klan üyesi olur.Allahım kusasım geldi ööğğ.size dünya kapattıran klanları da Allah bildiği gibi etsin. leş leş leş leş

Etekle gezdiririm demiştim burada paylaşırım dememiştim onu da hak ettin :D burada izler arkadaşların güzel olacakk

Exterminate

Mızrakçı
42795 adlı eklentiyi görüntüle

30 klan konusuna ben de katılıyorum :D

ishksmt

Kılıç Ustası
Yani gerçekten req klanı oyuncularının kafaları değişik. Psikomanyak a sahip çıkmayıp keystonenun ardından gidiyorlar. Allah akıl fikir versin.

Gelmiş darbe yapmışlar sözde. Zaten yönetim sizdiniz, psikomanyak neyi tek başına yaptı. Kendi aranızda tartıştığınız için tüm suçu psikomanyaka mı yükleyeceksiniz. Hepiniz aynı derece kötüsününüz. Ancak psikomanyak yine bir nebze daha masum kalıyor.

Exterminate

Mızrakçı
Yani gerçekten req klanı oyuncularının kafaları değişik. Psikomanyak a sahip çıkmayıp keystonenun ardından gidiyorlar. Allah akıl fikir versin.

Gelmiş darbe yapmışlar sözde. Zaten yönetim sizdiniz, psikomanyak neyi tek başına yaptı. Kendi aranızda tartıştığınız için tüm suçu psikomanyaka mı yükleyeceksiniz. Hepiniz aynı derece kötüsününüz. Ancak psikomanyak yine bir nebze daha masum kalıyor.
kardeşim olayı bilmeden konuşmasan daha iyi. darbe yapmak nedir klanı devr alırım olur biter. makara yapıyoruz sadece. klan zaten çöp olmuş (Yusufun kurduğu her klan genelde çöp oluyor o başka konu :D ) Herkes bırakıyordu eğlencesine böyle bir şey yaptım. klana bide kendi profilime resim de koymuştum da ban yemeyelim diye kaldırdık :)

ishksmt

Kılıç Ustası
kardeşim olayı bilmeden konuşmasan daha iyi. darbe yapmak nedir klanı devr alırım olur biter. makara yapıyoruz sadece. klan zaten çöp olmuş (Yusufun kurduğu her klan genelde çöp oluyor o başka konu :D ) Herkes bırakıyordu eğlencesine böyle bir şey yaptım. klana bide kendi profilime resim de koymuştum da ban yemeyelim diye kaldırdık :)
Doğrudur dostum o zaman geri aldım

Exterminate

Mızrakçı
Psikomanyak a gelinceyse dün 22:55 de ben oyunu bırakıyorum hesap silde dedi ve gruptan çıktı. zaten bırakmış birine istesem de darbe yapamam. konu Yusufla benim aramda olan bir şey.

Bengam

Ağır Atlı
Neyse benim kemik kadrom ve çöp oyuncuların hala burdayken buranin efeleri gittiğine göre bir özüru ben değilse bile oyuncularım hak etmiştir. Sonuçta hiç bir şekilde savaşmaktan cekinmediler ve giden onlar olmadi

Exterminate

Mızrakçı
Neyse benim kemik kadrom ve çöp oyuncuların hala burdayken buranin efeleri gittiğine göre bir özüru ben değilse bile oyuncularım hak etmiştir. Sonuçta hiç bir şekilde savaşmaktan cekinmediler ve giden onlar olmadi
2023-08-27 tarihinden önce olan bir olaysa beni bağlamaz. ben yoktum sonradan geldim yurt dışındaydım. ki zaten bir oyun için kimseye de sonradan özür dileyeceğim bir tavır sergilemem. kayb ettiğimde de en fazla tebrik ederim. Bu dünyada maalesef her yer kırmızı olduğu için kimseyi tebrik edemiyorum.
Tebriki bence yine Yusuf hak ediyor. ilk kez hesap silmeden kayb etti :D

T O K Y O

Kılıç Ustası
Hayat dersi arkadaşlar 20 klan tokyoyu almaya geldik diye savaş açarsın 20 klanın silinir tokyo ayakta kalır :) güleReq uğurlayalım emek veren dostların eline sağlık

T O K Y O

Kılıç Ustası
GüleReQ uğurluyoruz sana 79 da oynamayı yasaklıyorum yusuf iyi akşamlar seviyene düşmeyeceğim