Reis Klanı SA Dileniyor muş..! :)

coldlife

Milis
W84 of the record kanalından herkese merhaba :)

Sağda solda atıp tutan, ahkamlar kesen @-isko- ve beraberindeki bir grup Yargı savaşından SA ile kaçmak istiyor muş. Kendileri bu konuda açıklama yapacaklardır.
Diplomatlarını, kurucularını düşürdük diye naara atan bu ekip neden diplomatlarını kurucularını kaybetmiş yargı'dan böyle bir şey istiyor :) Yoksa sanıldığı gibi gitmiyor mu işler? Veya farklı hesaplar mı var?

Masa, Şahi, Hamle bence bu konuya yorum yapacaklardır. Bilginiz olsun arkada böyle bir şey dizayn ediliyor diye duyduk bizzzz :)

Haydi söyleyin nasıl bir dalga dümen döndürülmeye çalışılıyor?

@Meto.
@Stratejist-
@LaFleur01-

@Hattab25

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Stratejist-

Hafif Atlı
Bu olay benimde kulağıma geldi, bakın bi of the record da ben vereyim, şuan w yi güneyden kuzeye doğudan batıya karıştıran lafleurun ipiyle kuyuya inmeyin. Balık baştan kokar, w başı enes nereye ısınlanıcaksınız size uzak allaha yakın ısınlanıcaz diyen adamdan, kendi ekibine değil diplomasisine güvenen adamdan bi yol olmaz.

Sırf bu lafleuru klandan attım, ve yalvarmasına rağmen koyunu aldığım için kini ile nefreti ile hırsı ile kendi arkadaşlarını bize bilendiren, akılla mantıkla bağdaşlaşmayan hareketler yapan birinin varacağı tek yer ahırdır.

Suanda hamle klanında yönetici olarak, sadece işimize bakıyoruz kendi içimizde dahi kurallarımız fikirlerimiz planlarımız çok net. Diplomasiye ona buna şuna güvenmiyoruz. Kaybedersek kendi fikirlerimizle kaybedicez. Bu bize koymaz ama söylüyorum bu özgüvensiz, bu haset dolu adamla yola çıkmayın. Bakın uyarıyorum. Yarın yenilirseniz bu adama güvendiğiniz için dostlarınızın yüzüne bakamazsınız.

Tepkisiz

Baltacı
W84 of the record kanalından herkese merhaba :)

Sağda solda atıp tutan, ahkamlar kesen @-isko- ve beraberindeki bir grup
Yargı savaşından SA ile kaçmak istiyor muş. Kendileri bu konuda açıklama yapacaklardır.
Diplomatlarını, kurucularını düşürdük diye naara atan bu ekip neden diplomatlarını kurucularını kaybetmiş yargı'dan böyle bir şey istiyor :) Yoksa sanıldığı gibi gitmiyor mu işler? Veya farklı hesaplar mı var?

Masa, Şahi, Hamle bence bu konuya yorum yapacaklardır. Bilginiz olsun arkada böyle bir şey dizayn ediliyor diye duyduk bizzzz :)

Haydi söyleyin nasıl bir dalga dümen döndürülmeye çalışılıyor?

@Meto.
@Stratejist-
@LaFleur01-
@Hattab25

Çok üstü kapalı olmuş :) ne olmuş, ne oluyor :)

coldlife

Milis
Kendileri gelmezse buraya bir bir anlatırım takipte kalın :)

E tabi forumdan ban yemezsek :) Bu aralar çok duyuyoruz böyle şeyler :)

coldlife

Milis
Bu olay benimde kulağıma geldi, bakın bi of the record da ben vereyim, şuan w yi güneyden kuzeye doğudan batıya karıştıran lafleurun ipiyle kuyuya inmeyin. Balık baştan kokar, w başı enes nereye ısınlanıcaksınız size uzak allaha yakın ısınlanıcaz diyen adamdan, kendi ekibine değil diplomasisine güvenen adamdan bi yol olmaz.

Sırf bu lafleuru klandan attım, ve yalvarmasına rağmen koyunu aldığım için kini ile nefreti ile hırsı ile kendi arkadaşlarını bize bilendiren, akılla mantıkla bağdaşlaşmayan hareketler yapan birinin varacağı tek yer ahırdır.

Suanda hamle klanında yönetici olarak, sadece işimize bakıyoruz kendi içimizde dahi kurallarımız fikirlerimiz planlarımız çok net. Diplomasiye ona buna şuna güvenmiyoruz. Kaybedersek kendi fikirlerimizle kaybedicez. Bu bize koymaz ama söylüyorum bu özgüvensiz, bu haset dolu adamla yola çıkmayın. Bakın uyarıyorum. Yarın yenilirseniz bu adama güvendiğiniz için dostlarınızın yüzüne bakamazsınız.
Peki hamle bildiğinden şaşmayıp gerçekten Şahi'yi dümdüz edecek kudreti kendinde görüyor mu gerçekten? Eğer öyle ise helal olsun.
Kuzey'de yargı reisin yalvarmalarına tamam diyecek mi sizce? Bu 2 konu belirleyici olur.

FarKeTTMeZ

Milis
Şimdi şöyle söyleyim bize çok laf edilse de biz asla rakibe karşı üslup bozmayız ve kırıcı da konuşmayız onlar konuşsa bile..

Yalvarma demeyelim bir uğraş diyelim ama onca ortada uslupsuz dönen laflardan sonra büyük cumlelerden sonra (reis klanı yaptı bunu)
O denen şey olmayacak

Biz hep sessiz kaldık asla karakterden ödün vermedik vermeyeceğiz de rakip ne olursa olsun başarılar diliyorum ve kaldığımız yerden devam diyoruz

Herkese hayırlı oyunlar kılıcınız keskin olsun

Stratejist-

Hafif Atlı
Peki hamle bildiğinden şaşmayıp gerçekten Şahi'yi dümdüz edecek kudreti kendinde görüyor mu gerçekten? Eğer öyle ise helal olsun.
Kuzey'de yargı reisin yalvarmalarına tamam diyecek mi sizce? Bu 2 konu belirleyici olur.

şuanda sadece işimize bakıyoruz. şahi dediğiniz klanı onların kat kat kat üstün müttefikleriyle beraber zaten yenmiştik daha önce. Bu w de as kadro şahiden b bi tık daha güçlü şahi ama daha önceki mütleriyle mukayese ettiğimizde tırnakları olamaz. E bide başlarındaki zatül eşkal zaten içden yanmalı motor.

şahiyi ciddiye almıyoruz özetle.

pskkral

Mızrakçı
Sizin için üzülüyorum, akıl sağlığınızı kaybetmişsiniz. Rüyalarınıza girdik galiba sa yapacağımızı falan düşünmüşsünüz. Artık ne içiyorsanız veya ne çekiyorsanız bırakın sağlığınıza yazık :D Böyle ağlak ağlak forumla uğraşmanızı önermiyorum, klan ile ilgili veya diplomasi ile ilgili bir sorunu olan bana ulaşsın. Onun dışında REİS klanları ile ilgili attığınız iftiralara anca kendi kendinize eğlenirsiniz :D

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
@Stratejist- kardeşim :) bizim kimsenin ipiyle kuyuya indiğimiz yok eğer ki bunu bize dediysen.
bu konu başlığına gelince; şizofreni teşhisi koyulması gereken birinin hala toplumumuzda elini kollunu sallayarak gezmesine çok üzülüyorum...
bu vatandaş yargının veya hamlenin bir oyuncusu. kaç kere sormamıza rağmen hala raporları nerden aldığını söylemiyor :D ilk yazdığında da aç pandoranın kutusunu demiştik oda foss :D sen bu başlıkla anca kendini kandırırsın. akıl hocan enes de seni tasdiklemiş kulağıma geldi falan :D benim bile bilmediğim klanımla ilgili olan şeymi senin kulağına geldi :d
forum forum forum olalı böyle çocukça işler görmemiştir.
yaş ort kaç sizin?
şu konu başlığında bile şahi ile olan savaşının muhabbetini yapıyorsun çokmu üzdü @LaFleur01- seni :)
yargı ile savaşımız sürecektir. sa isteselerse sürecektir. kirli oyunlarınızı başka MASAlarda yapın.

Meto.

Yasaklı
@Stratejist- kardeşim :) bizim kimsenin ipiyle kuyuya indiğimiz yok eğer ki bunu bize dediysen.
bu konu başlığına gelince; şizofreni teşhisi koyulması gereken birinin hala toplumumuzda elini kollunu sallayarak gezmesine çok üzülüyorum...
bu vatandaş yargının veya hamlenin bir oyuncusu. kaç kere sormamıza rağmen hala raporları nerden aldığını söylemiyor :D ilk yazdığında da aç pandoranın kutusunu demiştik oda foss :D sen bu başlıkla anca kendini kandırırsın. akıl hocan enes de seni tasdiklemiş kulağıma geldi falan :D benim bile bilmediğim klanımla ilgili olan şeymi senin kulağına geldi :d
forum forum forum olalı böyle çocukça işler görmemiştir.
yaş ort kaç sizin?
şu konu başlığında bile şahi ile olan savaşının muhabbetini yapıyorsun çokmu üzdü @LaFleur01- seni :)
yargı ile savaşımız sürecektir. sa isteselerse sürecektir. kirli oyunlarınızı başka MASAlarda yapın.
Hocam diğer tüm mesajların dışında elini vicdanına koymanı ve cidden şahinin çok üzdüğünü düşünüp düşünmediğini söylemeni rica ediyorum...

Stratejist-

Hafif Atlı

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
Hocam diğer tüm mesajların dışında elini vicdanına koymanı ve cidden şahinin çok üzdüğünü düşünüp düşünmediğini söylemeni rica ediyorum...
meto savaşınız beni ilgilendirmiyor :) ne durumdasınız onuda pek bilmiyorum. ama sizin maşallahınız var bizim savaş sizi epey bi ilgilendiriyor :)

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Ayrıca kendi düşüncemi söylemem gerekirse yerleşkesi en güneyde olan HAMLE klanının en kuzeydeki savaş ile bir alakası olduğunu sanmıyorum. Herkese de iyi eğlenceler dilerim. Fakat ne zaman bir karışıklık olsa gündemi taşıma amaçlı Türkiye hakında bağıran Yunanistan gibi gündemi değiştirmek için insanların mensubu olduğum HAMLE klanından bahsetmesi oldukça mecnunane...

Meto.

Yasaklı
meto savaşınız beni ilgilendirmiyor :) ne durumdasınız onuda pek bilmiyorum. ama sizin maşallahınız var bizim savaş sizi epey bi ilgilendiriyor :)

Yok be muhabbetindeyiz reis savaşının uzun bir süre bizi ilgilendirme durumu yok gibi.. Worldün hızı 1. Hadi biz bekleriz de Şahi'nin kadro full eyt..

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
Ayrıca kendi düşüncemi söylemem gerekirse yerleşkesi en güneyde olan HAMLE klanının en kuzeydeki savaş ile bir alakası olduğunu sanmıyorum. Herkese de iyi eğlenceler dilerim. Fakat ne zaman bir karışıklık olsa gündemi taşıma amaçlı Türkiye hakında bağıran Yunanistan gibi gündemi değiştirmek için insanların mensubu olduğum HAMLE klanından bahsetmesi oldukça mecnunane...
merhaba beyfendi.
mensubu olduğunuz klanın her olayın altından çıkıyor olması sebebi ile adı geçmektedir.
bakınız benim bile haberim olmayan mevzuları klanınızdan bazıları gelip yazıyor...
ne zaman bişe yaşansa hamle oyuncuları bizim konu başlığımızda.
bu sebeple gözlükleriniz at gözlüğü ise çıkarmanızı ve pala gibi güneş gözlüğü takmanızı tavsiye ederim.

saygılar sevgiler...