REİS vs YARGI

-isko-

Baltacı
Adamlar 4 kişinin ordusunu kesti diye özel video yaptılar ben altı üstü günün savunmacısı görseli ile raporları attım ayıp oluyor ama ego felan :D
Başarılar herkese, Allah bize şans faktörü versin gerisi bir şekilde hallolur.

yaslı06

Mızrakçı
Bu rapora kim niye sevinir anlamak güç

Eklentiler

• IMG_2711.jpeg
    IMG_2711.jpeg
    339,5 KB · Görüntüleme: 68

Dr.zak.

Mızrakçı
Adamlar 4 kişinin ordusunu kesti diye özel video yaptılar ben altı üstü günün savunmacısı görseli ile raporları attım ayıp oluyor ama ego felan :D
-İsko dayı sana karşı birini yoluyacak bu yargı klanı kendisini oyuncu zanlediyo vur kafasına benim yerimede @ReBeLs37 ..D.DDD dayıların şavası

Mc3efsanesi

Acemi
Selamlar hocam. Ben klanlar video oyunu için genel video çeken biriyim sana özel ya da ekibine özel neden video çekeyim ki :) 4 kişinin de ordusu kesilmedi 1 köyü almak için 10 dan fazla kami patlattınız biz de yıkım opunda bir çok sayıda asker yakaladık. 22 nisan girişli operasyonda da yakaladığımız gibi. 450.000 birim kesmişiz 22 nisan opunda da . Algı yaratmaya çalışıyorsun seni anlıyorum da oynayarak gerekli cevabı verelim forumda değil :) İyi oyunlar dilerim .

cyrusblack

Acemi
Herkese selamlar,
Bu oyunun adı KLANSAVASLARI'ydı biz 2004 yılında oynamaya başladığımızda. Klanların savaşı...

Daha sonra adı klanlar oldu, sanırım domain adı değişince oyunu oynama şekli de değişmiş. 2 - 3 rapor elde edince foruma gelip algı oluşturma gayretine girişmeyi gerçekten çok alakasız ve yersiz buluyorum şahsen.

2 periyottur operasyon yapıp amacımıza ulaşıyoruz bir strateji çerçevesinde ilerliyoruz. Bir önceki operasyonda kıpırdatacak 3 - 5 saldırı ordusu kaldıktan sonra ordu bulup buluşturamayıp bulduklarını varları yokları ile tek köye atanlar gelip burada algı mı yapmaya çalışıyor anlamadım?

Şimdi çok kısa bir özet yapayım;

truvafatihi hesabı ile sınır hattında bir köy aldık ve köyü aldıktan sonra yine forumda çığırtkanlık yapmaya gelen bu ekip TEK KÖYE geldi.

1713863748507.png
1713863765976.png
1713863783921.png
1713863799650.png
1713863814291.png
1713863829541.png
1713863842819.png
1713863856647.png
1713863868978.png
1713863886364.png

-isko-

Baltacı
Selamlar hocam. Ben klanlar video oyunu için genel video çeken biriyim sana özel ya da ekibine özel neden video çekeyim ki :) 4 kişinin de ordusu kesilmedi 1 köyü almak için 10 dan fazla kami patlattınız biz de yıkım opunda bir çok sayıda asker yakaladık. 22 nisan girişli operasyonda da yakaladığımız gibi. 450.000 birim kesmişiz 22 nisan opunda da . Algı yaratmaya çalışıyorsun seni anlıyorum da oynayarak gerekli cevabı verelim forumda değil :) İyi oyunlar dilerim .
Selamlar komutan. Öncelikle amacım tartışmak değil, oyun oynayarak da cevabımı veriyorum ama şu konulara son kez bir açıklık getireyim.

- truvafatihi hesabında 4 kişinin ordusu çakıldı, 10'dan fazla kami felan patlamadı tekrar açıp raporlara bakarsan sevinirim. 20k bizim saldırı birimi, 25k sizin savunma birimi kesildi. Bu sizin için başarı olarak göründü ama dün bana gömdüğünüz 12 sınır ordusu da yine sizin için başarı göründü. Yani ortada ne yaparsanız yapın siz sürekli başarılısınız biz sürekli başarısızız şeklinde kendi içinizde ve forumda bir algı yaratmaya çalışan hep siz oldunuz.
- Bir önceki operasyonda yakaladığınız ordu sayısı çok fazlaydı kabul edilebilir ancak bu operasyonda bir öncekine göre yakaladığınız ordu yok. Ek olarak fazlaca ordunuz çakıldı bu da 3. operasyon planınızı bozuyor. Bir de birim değil puandır o, birim olsa duramazdık :)

İyi oyunlar dilerim.