Pusula

UcanZi

Kılıç Ustası
Merhaba arkadaşlar.

Herhangi bir aksilik olmazsa klasik 10a PUSULA olarak girmeyi düşünüyoruz.

Bir kaç dünyada ufak ekiplerle eğlenmek için girdiğimiz klasiklerden sonra bu dünyayı kapatmak için geliyoruz.

Üye konusunda herhangi bir sıkıntımız yok girecek ekiplerin sayısına göre sayımızı belirlemeyi düşünüyorum.Amacımız en başta zevk almak,eğlenmek olacaktır bu nedenle gelen ekipler sayısını makul derecede tutarsa bende ona göre sayı belirlemeyi düşünüyorum.

Arkadaşlar burda rekabete dayalı savaşlar olsun istiyorum. Kimse kendini akıllı zannedip 50 klanla gireyim sayı avantajını yanıma alayım ilkesiyle girmeye kalkmasın ki güzel savaşlara şahit olalım.

Pusula kemik kadrosu olarak güzel bir giriş düşünüyorum.
Aramıza yeni katılan arkadaşlarla birlikte keyifli bir dünya umut ediyorum.

Girecek klanlara şimdiden başarılar dilerim.

DeletedUser61853

Ziyaretçi
Yemin ederim şu formda en mantıklı Mesajlardan biri olmuş.. Başarılar..
Rahmi abide gelicek mi?

DeletedUser67548

Ziyaretçi
bakalım uzun zamandır bir araya gelemeyen pusula kadrosu bu wordde bir araya gelebilecekmi. uzun zaman oldu pusulayı sahalarda görmemek eğer tam kadro gelirlerse eğlenceli word olacağını düşünüyorum. fakat diğer klanlarıda görmek lazım acaba son dönemlerin aktif klanları son wordlerde kurdukları klanları kurup bu wordde çıkacaklarmı ? yoksa es dost klanı diye bütün aktf oyuncular pusuladamı toplanacak bekleyip göreceğiz...

başarılar pusula

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Sercan selam, uzun zamandır görmediğim şu başlık beni memnun etti :) şuan bu dünyaya bir ekip kurup şartlar / güç dengeleri ne olursa olsun sizinle savaşmayı çok isterdim.. C10'a keyif katacağınızdan şüphem yok. Birde profil hikayesi gelirse takip edilesi bir durum oluşur :)