Prorespawn vs Prestij

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Hocam tekrar ediyorum. Haklı da olabilirsin de bir iki kişiye kızıp burda tüm klana laf etmen hiç hoş değil. Ben her gün onlarca kişiye kızıyorum, yaptıklarını da yanlış buluyorum. Bazen Enesle de anlaşamadığımız konular oluyor ama hiçbir zaman kimsenin arkasından senin tarzda konuşmuyorum. Bence bu yanlış. Onun dışında ben bu konuyu da öğrendikten sonra seni haklı buldum

Stratejist-

Hafif Atlı
elemean boş, foruma geldip yazdıgı gün aradım bugun burada yazdıgına benzer ıfadeleri konustuk hepsi yanlıs dedim haklısın dedi. Peki tamam beni tekrar klana alıcakmısın dedi hayır dedim. sonra bari 1 köyümü bırak dedi hayır dedim. Tüm derdi bu. Ne birini savunmak ne beni eleştirmek derdi değil acısı var derdi bu. Zamanı geriye sarmak istemiyorum yoksa bu eleman hakkında söyleyecek çok lafım varda işim yok gücüm yok bu teneke ile muhattap mı olalım? onca şeyden bunun gibilerle muhattap olmaya mı geçtik ?

-SonD4ns-

Kılıç Ustası
elemean boş, foruma geldip yazdıgı gün aradım bugun burada yazdıgına benzer ıfadeleri konustuk hepsi yanlıs dedim haklısın dedi. Peki tamam beni tekrar klana alıcakmısın dedi hayır dedim. sonra bari 1 köyümü bırak dedi hayır dedim. Tüm derdi bu. Ne birini savunmak ne beni eleştirmek derdi değil acısı var derdi bu. Zamanı geriye sarmak istemiyorum yoksa bu eleman hakkında söyleyecek çok lafım varda işim yok gücüm yok bu teneke ile muhattap mı olalım? onca şeyden bunun gibilerle muhattap olmaya mı geçtik ?
Enes çok rahat yalan söylüyorsun. Ben oyunu bıraktım kendin beni aradın wp den yazılar yazdın bırakma önce benimle bi konuş telefonumu aç sonra istediğini yap dedin :) gerçekten karaktersizsin. ben köyleri dağıtmadan önce bana 1 tane köy bırakın tugay için köy alıp sav atacağım dedim. senin şuan bile olmayan mis limitine sahiptim. sen korkak bir oyuncusun.

POLİGON

Okçu
Helal sana klanların yeni Tanrısı Bakalım Sinseri geçebilecekmisin

palad1n

Mızrakçı
Vuslat tan feryat hamleden stretejist birde sinser hepsi aynı gibi geldi bana :) yanlışım varmı?

DISCIPLIN3

Okçu
Bilinenin ilani olmus zaten biz bunlari biliyoruz... oynasinlar tribunlere ama her pislik zamanla cikiyor piyasaya. Boylede ironik, kaotik ve git gide dahada antipatik bir ortam.

palad1n

Mızrakçı
Bu dünyada feryat olsa birde tadından yenmezdi kaos içinde kaos olurdu. stratejist tek başına bu kadar kaos yapabiliyor oda hemen bitiyor.
Bu adamları değerini bilin worlde şenlik katıyor :)