PRESTIGE& PENÇE

Stratejist-

Hafif Atlı
ufak klanların büyük klanlarla diplomasi yapmasını doğru buluyorum ama prestigiinde haritası ne biliyim geride çok sıkıntı gibiydi.Kesinlikle ufak klanda olsa pençenin hamlesi can suyu olur.

Başarılar.
Harita gereği 3 klana savaş açan Prestij bu savaştan çıkarsa büyük ihtimalle harita gereği bir sonra ki savaşı sizinle olacaktır. Şimdiden onun içinde başarılar dilerim.
tam tersi olsa siz çıktıgınızda da aynısı olacak ufak klanların kaderi bu öyleyse en doğrusu keyif almaya calısmaları olmalı. Ha bence keyif büyüğe karşı oynamaktır demekki arkadaşlar için değil.

Başarılar.
Harita gereği 3 klana savaş açan Prestij bu savaştan çıkarsa büyük ihtimalle harita gereği bir sonra ki savaşı sizinle olacaktır. Şimdiden onun içinde başarılar dilerim.

Harita gereği Prestij ile savaşmaya girenlere savaş açtık. Savaşımızda yanımızda duranları savaş bittikten sonra harita gereği vurmayız. Rakiplerimizi uğurladıktan sonra yanımızda duran arkadaşlarla yine harita gereği başka klanlara karşı savaşacağız, teşekkürler.

Harita gereği Prestij ile savaşmaya girenlere savaş açtık. Savaşımızda yanımızda duranları savaş bittikten sonra harita gereği vurmayız. Rakiplerimizi uğurladıktan sonra yanımızda duran arkadaşlarla yine harita gereği başka klanlara karşı savaşacağız, teşekkürler.
Prestij 635 kişi 14 klan Pençe 48 kişi 1 klan.
Yok dostlukmuş yok haritaymış bunları bir kenara bırakın. 635 kişinin yapamadığı dostluğu 48 kişi olan Pençe yapacak. (lol)
Prestij kendi klanına saldırı gelmektense savaşı haritaya yaymış işte @* Vivere Senza Rimpianti için iyi bir hamle @yahyacavus10 için iyi bir tecrübe olur. 635 kişi ile 48 kişiden imdat gözlüyorsanız, tükkanı kapatın :)

Kişi kendinden bilir işi ' diyerek özetleyelim hocam cümlelerinizi :)

Sözünde durmayan birisi olsam, dünyaya beraber girdiğimiz PRORESPAWN - ALEMCİ klanlarıyla da diplomasi yapar. Zamanı gelince de 1 gecede vurur atardım. Gelinen noktada görüyorsunuz ki savaşıyoruz. Demem o ki bu oyunda kişiler istediklerini istediği şekilde yalanlarla elinde maşa olarak kullanabilir. Ben onlardan değilim. W15-W25 - W35 zamanlarında ki verilen sözler ne ise, o zamanlarda ki oyun ahlakı ne ise, ben hala onu savunuyorum. O yüzden algı yaratmadan savaşınıza bakın.

Necromanze*

Yasaklı

Sözünde durmayan birisi olsam, dünyaya beraber girdiğimiz PRORESPAWN - ALEMCİ klanlarıyla da diplomasi yapar. Zamanı gelince de 1 gecede vurur atardım. Gelinen noktada görüyorsunuz ki savaşıyoruz. Demem o ki bu oyunda kişiler istediklerini istediği şekilde yalanlarla elinde maşa olarak kullanabilir. Ben onlardan değilim. W15-W25 - W35 zamanlarında ki verilen sözler ne ise, o zamanlarda ki oyun ahlakı ne ise, ben hala onu savunuyorum. O yüzden algı yaratmadan savaşınıza bakın.

Oğlum daha çaylak kalkmadı 4-5 klanla nasıl savaşıyorsunuz :D

Savaş alanına yakın olduğu için antlaşma yoluna gittiniz bilakis herkes gibi kendi klanınızı düşünüyorsunuz. Yukarınızda yer alan Gölge ile durumunuz nötr ise savaşa yakın olan klan ile antlaşmanız var ise bu da kendi çıkarınıza yöneliktir. Pençe klanını tenzih ederek söylüyorum içlerinde pek bir klanlar camiasında adı bulunan oyuncu yok tanıdıktı muhabbeti de yapıldığını sanmıyorum. Şahi ile antlaşmanın size zorluk çıkartabilecek oyuncu barındırması olabilir diye ama Pençe için sadece tampon bölge. Diğer klan sayesinde bir kaç asker gitse kar kardır.
Bu algı değil tamamen tarafsız yorum dünyayı oynamıyorum bile, sadece yeni oluşum olan Pençe klanını dışarıdan değerlendiriyorum. Öyle ki kendi oyuncularınızı desteklerken Pençe için sadece dışarıdan müttefiklik söz konusu. Çok uzatmayacağım, izleyip göreceğiz.

Tarafsız olman için bedava işkembeden konuşmaman, haritayı açıp bi bakman gerekir en azından. Arkadaşlarından duyduğun bilgilerle gelip yazıyorsun sanırım. Zira Pençe’yi haritada renklendirmiş olsaydınız desteğe ihtiyacı olmadığını rahatlıkla anlayabilirdiniz. En azından kendi savunmalarını kendileri ayarlayabilecek haritaya sahipler :)

*SUBUTAY*

Baltacı

Abdi serin gel istersen, Dostça savaşımızı vereceğiz de yok bir gecede atar toplardım bence bu tür cümlelere girmene hiç gerek yok @Crazy is here ile özelden bi görüşün saygımızı bozmaya gerek yok.