Premium Takası Ekranı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Reggie

Milis
Pazar'da Premium Takası ekranında alım yapıldığında alımı yapan oyuncunun ve aldığı miktarı yeni bir chat ekranında gösterirse bot kullanan oyuncuları takip etmek çok kolay olur. Sonuçta bot ile alındığında stokta 1 adet maden kalıyor. Eşleştirerek bot kullananları tespit edebilirsiniz ya da oyuncular edebilir.

Dr. Stone

Favori Forumcu
Pazar'da Premium Takası ekranında alım yapıldığında alımı yapan oyuncunun ve aldığı miktarı yeni bir chat ekranında gösterirse bot kullanan oyuncuları takip etmek çok kolay olur. Sonuçta bot ile alındığında stokta 1 adet maden kalıyor. Eşleştirerek bot kullananları tespit edebilirsiniz ya da oyuncular edebilir.
bunu bilemezsin
mantıken yanlış

pre kasan arkadaşlarım var
bana 09 20 00 da 5600 odun koyacağını söylüyor
bende hazırlanıyorum
o saniyede çekiyorum

tabi benden hızlı çekenlerin olması mantıken imkansız olsada
oyun yönetimi tarafından bir sorun teşkil etmiyor demekki

TaPeTaS

Casus
bunu bilemezsin
mantıken yanlış

pre kasan arkadaşlarım var
bana 09 20 00 da 5600 odun koyacağını söylüyor
bende hazırlanıyorum
o saniyede çekiyorum

tabi benden hızlı çekenlerin olması mantıken imkansız olsada
oyun yönetimi tarafından bir sorun teşkil etmiyor demekki
Oyunun belli kademeleri vardır örneğin ilk günlerde 900 er 1 hafta sonra 1900 er sonrasında 3900-4900-5900 er satılır markete düştükçe anlıyorsun zaten o sebepten bunları kopyala yapıştır olarak çektiğim için sen yazana kadar çekmiş olabilirim.
5600 satsa desen bile ilk zamanlar 15-15-15 ve böyle sürekli pazara yüklenen hammaddeler var belirli seviyelerde artıyor biriktiği için 5900 e gelebiliyor ve dediğim mantık ctrl+v yaparak madeni hızlı şekilde alabiliyoruz.

Dr. Stone

Favori Forumcu
Oyunun belli kademeleri vardır örneğin ilk günlerde 900 er 1 hafta sonra 1900 er sonrasında 3900-4900-5900 er satılır markete düştükçe anlıyorsun zaten o sebepten bunları kopyala yapıştır olarak çektiğim için sen yazana kadar çekmiş olabilirim.
5600 satsa desen bile ilk zamanlar 15-15-15 ve böyle sürekli pazara yüklenen hammaddeler var belirli seviyelerde artıyor biriktiği için 5900 e gelebiliyor ve dediğim mantık ctrl+v yaparak madeni hızlı şekilde alabiliyoruz.
çekemezsin
çünkü sen hangi yere geleceğini bilmiyorsun :D
hammadde satan ile alan biliyor
sen odun beklerken o demir satarsa nasıl benden hızlı alacaksın :D

TaPeTaS

Casus
çekemezsin
çünkü sen hangi yere geleceğini bilmiyorsun :D
hammadde satan ile alan biliyor
sen odun beklerken o demir satarsa nasıl benden hızlı alacaksın :D
Refleks diye bir şey var istediğin kadar bil kili aldın adam demir veya odun satacak sen biliyorsun ama benimde şansım yüzde 33 den yüzde 50 e çıkacak :D
3-1 veya 3-2 de alma imkanım var.

eMpeaT

Baltacı
Bot diyince akla neden yalnızca basit macrolar geldiğini anlamıyorum.
Arkadaşlar bot var, bot var.
Bot var isterseniz anlaşmalı ham attırıp çekmeye çalışın, yine de sizden hızlı o hamı çeker.
Bot var insancıl hızla marketten ham çekmeye çalışır ama bir gün boyunca yapar bu işi.

O yüzden botları anlamanın net bir yolu olduğunu düşünmüyorum. Marketten hızlı ham çekebilmenin en önemli noktalarından birinin güncel stok durumunu görmek olduğunu da söylemek lazım. O yüzden hamı çekenden ziyade güncel stok bilgisini düzenli aralıklarla güncelleyeni tespit etmek gerekiyor.

Dr. Stone

Favori Forumcu
burda yapılabilecek tek şey var
insan tabiatına uygun olmayanlar direk cezalandırılmalı

atletizm ve formula 1 motogp izleyenler bilir

başlama fişeği yada başlama ışıklarının sönmesini insanın algılama süresi var

mesela atletizmde 0,1 saniyeydi
yani bir insan duyduğu sese 0,1 saniye altında tepki veremez

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Oyunun ilk haftası sınırsın çekim hakkını herkese verip pazarı sonsuz yapsınlar olay çözülür herkes harcıcanı harcar.

Bobo99

Kılıç Ustası
Herkes harcayacağı preyi ön kayıtta versin, miktarına göre köy sayısıyla oyuna başlayalım. Hem oyuncular bir ay kazanır, hem de şirketin eline toplu para geçer.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.