Pençe VS ünity

Dr. Stone

Favori Forumcu
şu top gibi yuvarlananlar var
onlar ne olacak merak ediyorum :D
benim köyü alınca kahraman olmuş

Levi

Kılıç Ustası
Çoklar diye korkma, azız diye çekinme.
- Bilge Tonyukuk

Harita gereği prestij bünyesinde bulunduğumuz süre boyunca opların hepsine katılan, sınırda bulunan köyleri tutan, sıralamada ayakta kalan şahsım ve ekibim silmedik burdayız. Bekliyoruz :)
milyonluk adamlarsınız 3-5m kesiminiz ortalama var , sınır tutmak falan demişsin güldüm . Neyse başarılar :D

Levi

Kılıç Ustası
Dayi siz butun koylere cakili sav cekip kendini oyuncu sanan tayfa degil misiniz niye biraktiniz oyunu
hamle içinde 2-3 çiftlik sav tutuyordum sağolsun deneme cesaretini gösteremediler dipten birden kamileseler açılırdı köyler , hamle önce etrafa fake atıp sonra hedefini kamilediği için fake başladı mı iç köyleri kale yapıyorduk . Oyun bilmemezliğine veriyorum rakibin içinde kalan köyü boş mu bıraksaydık sınır köylerinde sav bile tutmuyorduk . Anewlizustadı yapmışsın bide ismini utanmadan bilginiz yoksa yorum yapmayın reis . Herkes bilmiş kesiliyor şu forumda

Levi

Kılıç Ustası
hamle içinde 2-3 çiftlik sav tutuyordum sağolsun deneme cesaretini gösteremediler dipten birden kamileseler açılırdı köyler , hamle önce etrafa fake atıp sonra hedefini kamilediği için fake başladı mı iç köyleri kale yapıyorduk . Oyun bilmemezliğine veriyorum rakibin içinde kalan köyü boş mu bıraksaydık sınır köylerinde sav bile tutmuyorduk . Anewlizustadı yapmışsın bide ismini utanmadan bilginiz yoksa yorum yapmayın reis . Herkes bilmiş kesiliyor şu forumda
+ olarak eklemek isterim ki kesimime bakıp hamlenin köyleri ne kadar kamilemeyi sevdiği göz önünde hamle kami atıyorken 1 çiftlik mi tutsaydık boş yorum yazmayın şöyle . Dünya bitmiş gitmiş elemanın biri bana oyun öğretiyor