Pazar istek şablon düzeltme önerisi

ByRevolution*

Baltacı
Pazarda bir köye istek yapıp diğer tüm köylerden hammadde çekerken şablon getirdiniz.
Yalnız şablonda şöyle bir olay var.

Mesela ben 15 erk hammaddelik şablon oluşturdum.
Bir köyüme diğer köylerden 15 erk hammadde toplu şekilde iste dediğimde köylerin 1 tanesinde eğer dediğim hammadde yoksa bu sefer hiç bir köyden hammadde almıyor.
'' Yeterli hammadde yok '' uyarısı veriyor.

Bu tip durumda hammadde olan köylerden hammaddeyi çekse güzel olur. Bir köy yüzünden diğer onlarca köyden hammadde çekemiyoruz ve şablon işlevini yitiriyor.

ByRevolution*

Baltacı
screen 1.png

Örnek olarak;
Burada sadece 1 köyde yeterli hammadde olmadığı için diğer köylerden de hammadde akışını sağlayamıyor maalesef.

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Şimdi kontrol ettim, denedim. İçeride olan madeni çekiyor bu durumda. Mobilden denedim, pcye geçtiğimde oradan da aynı mı bakıp tekrar bilgilendirme geçeceğim.

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Hem pcden hem mobilden kontrol sağladım. İki tarafta da dediğim şekilde sorunsuz çalışıyor. Yeterli madeni olmayan köylerin içerisinde ne kadar varsa onu çekiyor.

ByRevolution*

Baltacı
Hem pcden hem mobilden kontrol sağladım. İki tarafta da dediğim şekilde sorunsuz çalışıyor. Yeterli madeni olmayan köylerin içerisinde ne kadar varsa onu çekiyor.
Mobilden ekran kaydı aldım. Video halinde size nasıl ulaştırabilirim? Hata devam ediyor.
Bir arkadaşta aynı hatadan bahsetmiş