Pars Her Yerde

Kopuz *

Acemi
Sevgili arkadaşlar, kendi aramızda sohbet ederken oyunu hangi ortamlarda oynadığımızı konuştuk.
Hangi zamanlarda hangi ortamlarda operasyonlara komut çıktığımız hakkında espriler yaptık.
Daha sonra bu ortamların kısa videolarını çekerek bir anı oluşturmak istedik.

Özetle, PARS her zaman ve her yerde diyoruz.
İyi seyirler.

emeklerinize sağlık

Elinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş.
Yalnız bazı gerçekliklerden uzak kalmış. Neden bir tane bile wcdeyken yok :) demek ki heryerde değilsiniz :)

Onu bir dünyada bizim karşımıza çıkma cesareti gösterdiklerinde abi tuvalete saklandıklarında çekerler. Dünyada herkes tarafından eleştirilen, truva atan, oyuncu arkadaşlarını satan bir ekip için iyi bir PR çalışması ama hafıza unutmaz. Elbet bir gün bizimkiler gerekeni yapacaktır.

Onu bir dünyada bizim karşımıza çıkma cesareti gösterdiklerinde abi tuvalete saklandıklarında çekerler. Dünyada herkes tarafından eleştirilen, truva atan, oyuncu arkadaşlarını satan bir ekip için iyi bir PR çalışması ama hafıza unutmaz. Elbet bir gün bizimkiler gerekeni yapacaktır.
Elbet bir gün sizinkiler "her kimse artık" kemiğini ihmal etmesin, suyuna da ekmek banarsın.:)

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Güzel düşünceler ve yorumlar için teşekkür ederiz.

Sevgili Th0mas Shelby, seni hiç hatırlamıyorum kusura bakma. Herhalde denk gelemedik veya bende anı oluşturamadın, olsun. Sen de önceki mesajlarımda belirttiğim klanlar ailesinin bir parçasısın. Bir elin beş parmağı birbirinden farklıyken, ailelerde de bazı üyeler bu şekilde densiz olabiliyor. Diyeceğim o ki, biz oyunu oyun hizasında bırakabilen kişiler olduğumuz için muhabbetimiz son derece sağlamdır. Aramızda sadece bir dünya oynamış kişiler bilir ki, kendisine ebabil kuşu diyebilmek her oyuncunun harcı değildir. Dolayısıyla her bir ebabil kuşu çapını bilir, olur olmaz her yerde herkese ahkam kesmez. Ancak birlikte hareket edeceği zaman da korkacağı bir angut fil bulunmaz. Sana da tavsiyem, fil olmayı bırak demekten ziyade, kendini fil zannetmeyi bırakman olacaktır. Sıfatı baki kalsın.

Bu arada girdiğimiz her dünyada girmeden önce duyuru yapıyoruz. Sözüm ona "sizinkiler" gibiler konuşmasın, gelsin diye. Bu dünyada denediler ama nal topladılar ayrı konu.

Dayanamadım son 20 dünyadaki performansına baktım, baktıktan sonra giden dakikalarıma acıyıp, niye böyle bir şey yaptım diye pişman oldum.
En iyi performansın 68. dünyada, 13 barbar, 13 yandaş köyü ve 1klık 2klık 4klık olmak üzere 3 düşman köyü aldıktan sonra dünyadan silinmişsin. Tebrik ederim mükemmel başarı. Senin yazından sonra bizimkiler oyunu falan bırakır. Çoğumuz yazını okuyup tuvalete kaçmıştır. Titrettin.