Paşa

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Oncelikle forumda baslik acmayacagiz diye karar alinmasina ragmen acmak zorunda kaldigim icin kendi yonetimimin affina siginirim..

Pasa klanlarinin bolgesi olarak guneydogu bilinsede, w35 de bolgemiz belli degildir. Oyun, benim bulundugum klani hangi bolgeye atar ise bolgemiz orasi olacaktir...

Klan diplomasisi cok uzun bir aradan sonra ilk defa niddaayiz in kontrolunde olacaktir..

Dunya acilmadan gizli pack ve bolge bolusumlerinin olmasi artik (hicbir klan kabul etmesede) bir gercektir. ANCAK Klanimiz hicbir klan ile bu tarz bolusum ve planlamalara girmemistir..

W35 de bilinen ve favori olarak gosterilen veyahut gosterilebilecek olan klanlarin nerdeyse tamami eski klandasimiz uyemiz veya vefa borcumuz olan samimi dostlarimizin klanlari olmasi bizim acimizdan gurur vericidir. Hepsine ayri ayri tebrik eder basarilar dileriz..

Xxx yyy ve pasa klanlari 3 kitayi paylasti gizli pack oldu
Zzz ile pasa klani once dost olup bolgelerini temizleyecek sonra diger kitalara acilacaklar v.b iddialar rakip olarak algilanan dostum olan ekiplerden, tarafima sorulmaktadir.

Pasa dostlugundan, bizlerle olan samimiyetinden oturu bizim dahi haberimiz olmayan planlari dile getiren dostlarimiza kizmadigiz gibi, bu iddialari duyan karsi taraftaki diger dostlarimiza buradan duyuruyoruz

w35 E DOSTLARDAN KOPMAMAK ADINA GIRIYORUZ. W35 DE BOLGEMIZ BELLI DEGILDIR. W35 DE HICBIR EKIP ILE BIR PLAN YAPMADIK YAPMIYACAGIZ.

W35 DE IDDIAMIZ YOKTUR. SADECE OYNUMUZU OYNAYACAGIZ. W35 E EN FAZLA 3 KLAN ILE GIRECEGIZ. HATTA KLAN SAYISINI 2 YAPMAK ICIN UGRASIYORUZ. UYELERIMIZ BELLI VE OZEL KISILERDIR YABANCI YOKTUR HEPSI ORJIN KADRODUR..

TUM DOSTLARA SELAMLAR VE BASARILAR.

Sanirim cok ilginc bir dunya olacak. Dunya acilmadan planlar komplolar havada ucusuyor. Dunyanin suprizlerle dolu olacagini gorur gibiyiz. Keske bizde iddiali olarak girseydik.

PASA KLANI ADINA

TUM KLANLARA BASARILAR DILERIZ

DeletedUser

Ziyaretçi
Yuhh w35 de o kadar oyuncu var mi ki?;) 2 klan olmasi icin ugrasacagiz

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Başarılar paylaşımlar çoktan yapıldı tt2

DeletedUser59296

Ziyaretçi
32 ye benzemez umarım sizin için, başarılar.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Yeniden başarılar PAŞA ailesi ve niddaayiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
333. postun olmuş abi bende seni tebrik ederim :)

:) bu w de 444 üde görürsün dünya otursun kıtada asıl savaslar baslasın hele.

35 kısılık klan ve klan dısı destek yok. düşünsene 10 klan birleşecek tek klana op yapacak o klan üyesi sadece 35 kısıden destek alacak v.s :) tabi bide destek almak için klan klan gezdirmeler olacak.. yahu madem gezerek destek alınabilecek neden sadece klan içi destek kuralı konmus ki?? sırf klan yoneticilerine meşakkat..

DeletedUser

Ziyaretçi
Dusmanla anlaşarak bitirmeye bitirme diyorsanız o sizin eksikliğiniz..:)

dostum sen bugraya bakma(kardeşimdir o benim).. eski eskide kalmıstır. siz kimsiniz? hangi klan? hangi savas?. inan onu bile hatırlamıyorum... gecmiş, gitmiş . kalp kırmaya gerek yok. sana basarılar dilerim dost olmak tanış olmak dilegiyle..