Otoban Faresi

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Özgür sefa sakin olun ... ünsali tanimiyorsunuz tanisaniz böyle konusmazsiniz. O kadar oyuncu ile oynadim yonetim de olarak ünsal gibi alcakgönüllu ve harita diplomasi okuyan görmedim. Haksizlik yapmayin .özgür sana dünya bası demistim bir 2 oyuncu icin gitme ve kendini daha da adapte et demistim gittin ve geri geldin hosgeldin panpa:)

myw**

Okçu
burda yazanların arasında övülecek tek kişi görüyorum oda yasin çünkü o artık izmitin suyundan içiyor havasından soluyor diğer herkes gayet ezik nicklere bak çay demle :p:)

DeletedUser60613

Ziyaretçi
burda yazanların arasında övülecek tek kişi görüyorum oda yasin çünkü o artık izmitin suyundan içiyor havasından soluyor diğer herkes gayet ezik nicklere bak çay demle :p:)
Unsal beyle sabri bey gelmedi tabi belesci furkide gelmedi:))15 dk uzakliktasin gel gökhan bir ciger ismarliyim fotosunu atayim da kiskansinlar;)

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Gökhan dikkat et ciger yerine başka bir şey yapmasin hemen test yap.d
Haci muttefikin adamı sildi.d

DeletedUser61627

Ziyaretçi
erhanebirbağlı st: 679490 dedi ki:
Ne cigeri olduna bağli :D

DeletedUser63326

Ziyaretçi
Gökhana ben haşgeryar yedircem kardeşim izmire gelsin :))))

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Yasin abi ünsal abiye biz sataşmadık kendisi geldi sataştı bizde ağırladık neyse uzatmaya gerek yok zaten konu kapandı gitti özgür abiye biri şaf atınca yine gelirim :)

InFlames06

Milis
başlığı açan arkadaşı tanıyorum öyle bişey yapacak biri değil de muhtemelen şu konuşma geçti aralarında:D

-kanka beni şu genel forumda bi öv be gözünü sevem
-yok ben girmiyorum bile olum
-hadi gir bi başlık falan aç la pre verem 10k pre vercem olum
-hmmmps ok
Ünsal abi sevdiğim bi abimdir kendisi , onu yapacak bırı olmadıgım gibi pre içinde bunu yapmam abım neyse ya kalabalıga gerek yok seven tanıyan bilir

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Müt. Bni mi sildi sende biliyorsun ki yapamazlar erhancik:))halen koyum var ama;)) olum bn sana dedim oynamicam:)

Oynarsam basina bela olurum

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Ççp diyen arkadaşlarında canı sağolsun oynayınca tanırlar. Tanıyıncada oynarlar. Beğenmeyen konu dışı yapabilir. Çekemeyenlee yazmaya devam.... Başlığımın altında reklam yapan yapabilir.

Lağam

Oo ünsal bey bu klanlarda bi tek siz tanınıyorsunuz zaten ya ego tavan kendini sen nasıl övüyosun insanları nasıl kandırdığını anlatarak mı haha meyse otoban faresini sizin bilmenize gerek yok biz bilelim yeter

*bloww’ dan selamlar

Bloww benim yağmamdı bu arada en son w43’te bırakmadan önce ahshahshaj

DeletedUser65801

Ziyaretçi
Büyük büyük oyuncular burda konuşmuş bir kaç cümle bende kurmak isterdim ama hepsi beyzade hepsi paşazade :D