ORTAK BİLDİRİ - W74 Kalan Tüm Klanlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Vezir001.

Ağır Atlı
Merhaba Değerli Klanlar Türkiye Ekibi,

Bu bildiri dünya üzerinde kalan son 7 klan başkanının ortak kararıdır.

-World üzerinde bulunan tüm klan oyuncularının büyük bir kısmı ülkemizde yaşanan yüzyılın en büyük doğal afeti sebebiyle deprem bölgesinde insanı yardım için bulunmakta veya şuan yoldalardır.

-Dünya üzerinde oynayıp, afet bölgesinde yaşayan bazı klanlardaki arkadaşlardan hala haber alınamamaktadır.

-Bazı klanlarımızın başkanları, yöneticileri ve birçok oyuncuları şuanda evsiz ve barınacak yer temininde sıkıntı yaşamaktadır. El birliğiyle sürece yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bu zorlu günlerde, dünya üzerinde kalan son klanların başkanları olarak ortak bir karar aldık ve,

BASHER klanı başkanı,
ÇUKUR klanı başkanı,
KUDRET klanı başkanı,
ALEMCİLER klanı başkanı,
KANCA klanı başkanı,
UNITY klanı başkanı,
SECRET klanı başkanı,

Olarak, dünyanın başarı gelmeden imkanlar dahilinde ise kapatılmasını talep eder, tüm başkanların sözlü beyanını başlık altında yer veririz.

Hiç bir klan herhangi bir başarı talep etmemekle beraber, worldün kapatılmasını talep ediyoruz.

Saygılarımızla.

Secret ekibi lideri Vezir001

Njite

Baltacı
ALEMCİLER klanları olarak , şu zor zamanda deprem bölgesindeki kardeşlerimiz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Saha da olan , evsiz kalan , dışarıda üşüyen gıda alamayan barınamayan ve haber alamadığımız kardeşlerimiz var.

Ortak karar doğrultusunda aldığımız bu kararı sizlerin onayına sunuyor , ilginiz için teşekkür ediyoruz.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Söz konusu felaket nedeni ile hepimiz aynı acıyı ve üzüntüyü paylaşıyoruz. Umuyoruz ki zor olsa dahi, unutmak mümkün olmasa ve unutulmaması gerekse dahi bu günleri geride bırakacağız. Ancak ne yazık ki bu isteğinizin değerlendirilmesi mümkün değildir. İyi niyetinizi tüm kalbimizle paylaşıyoruz.

Canikkk

Yasaklı
Öncelikle afet bölgesinde olan tüm arkadaşlara Allah sabır versin. Yakınlarını kaybeden arkadaşların başı sağolsun.

W74' de oynayan ve ulaşamadığımız arkadaşlarımız var. Afet bölgesinde olup maddi zarara uğrayan arkadaşlarımız var. Yine afet bölgesinde görevli arkadaşlarımız var. Buralardaki yaralar bugünden yarına kapatılacak gibi değildir. Ne kadar süre barış modu getirirsek getirelim. İnsanların kendilerine gelmeleri en az 1 yıl sürecektir. Kaldı ki deprem kuşağında olan bir ülke olarak diğer bölgelerde yaşayan arkadaşlarımızın psikolojilerinin iyi olmadığı da ortadadır.

Tüm bu şartlar göz önüne alındığında W74 de bulunan tüm klan yöneticileri ile aldığımız karar doğrultusunda Basher klanı olarak wordün koşulsuz şartsız kapanmasını talep ediyoruz.

el sadr

Acemi
ÇUKUR KLANI başkanı olarak ekibim adına bu kararı kabul ettiğimizi ve klanlar ekibinin de bu isteğimizi kabul etmesini istiyoruz

tüm klan oyuncularının büyük bir kısmı ülkemizde yaşanan büyük doğal afeti sebebiyle deprem bölgesinde insanı yardım için bulunmakta veya şuan yoldalar

tüm türkiye tekrar geçmiş olsun

kardanADAM.

Kılıç Ustası
Gerçekten yurtdaşlar için çok acı verici bir olay.
Klanlar ekibinin bunu dikkate almaması hem oyuncuları, hemde ülkedeki 100 yılın doğal afetini görmezden gelmesi beklenemez.
Millet olarak bırakın oyunu, yemek yemeye takatimiz yok.

Zekran

Acemi
Hassasiyetiniz için teşekkür deriz. Söz konusu felaket nedeni ile hepimiz aynı acıyı ve üzüntüyü paylaşıyoruz. Umuyoruz ki zor olsa dahi, unutmak mümkün olmasa ve unutulmaması gerekse dahi bu günleri geride bırakacağız. Ancak ne yazık ki bu isteğinizin değerlendirilmesi söz konusu değildir. İyi niyetinizi tüm kalbimizle paylaşıyoruz.
Mümkün olamayan birçok şeyin yaşandığı bir ülkedeyiz bu afet ülkemizi yerlebir etmiş durumda hala daha bir çok insandan haber alınamazken hiç bir hak talep etmeyen klanların ortak kararında nasıl kapatamazsınız dünyayı?

HasNicktir

Yasaklı
Yaşanan olaylar hepimizi derinden üzdü, üzmeye devam ediyor. İlerleyen günlerde hayat bazı kesimler için normale dönmeye başlasa da izleri kolay kolay silinmeyecek.

Bu oyunda yıllarca beraber emek verip, bu arkadaşlığı özel hayatımıza taşıyıp, kardeşten öte arkadaşlarımız oldu bizim.
Onlarca arkaşımıza ulaşmakta güçlük çektik, bazılarına hala ulaşamadık. Sadece bu dünya değil, bundan sonraki bir kaç dünyada dahi oynayacak moral ve motivasyonumuzun kalmadığını düşünüyorum.

Düne kadar forumda birbirini yiyen herkes bir araya toplandı, birlik oldu, ortak bir karara imza attı, oyuncular da bunu destekliyor.

Sadece 7 klan yöneticisinin açıklaması yetmeyip tüm oyuncuları bu başlık altında imzaya mi davet edelim ?

Toplu hesap silmek de bir seçenek fakat biz bu dünyanın kapatılmasını istiyoruz... Sizi korkutan diğer dünyalardan da aynı talebin gelmesi mi ?

Yarın "Barış Modu" bittiğinde oyuna kaldığımız yerden devam etmemizi nasıl beklersiniz ?

Dünya üzerinde oynayan klanların ortak kararına saygı duyulup bu isteğe kulak verilmesi gerektiği düşüncesindeyim.

Winery

Acemi
Çok üzücü bir olay,hepimizin canı yandı.Elimizden gelen yardımları yapmaya da çalışıyoruz ama dünyanın kapanması bir şeyi değiştirmeyecek maalesef.Değil oyun oynamak,hiçbirimiz birdaha bilgisayar açmasak bile ne giden bir canımız geri gelecek ne de depremzedelere bir faydası dokunacak.O yüzden dünyanın kapanmasını mantıklı bulmuyorum.Klan üyelerine danışılarak alınan bir karar olduğunu da sanmıyorum en azından kendi klanım ALM'de bana bırakalım mı diye soran kimse olmadı.Fikrimi söyledim,hepimize geçmiş olsun

UNCHARTED

Dük
Güzel bir düşünce herkesin eline sağlık.

Bu mümkün bile değil diyorsanız bari milli yas sürecinde barış modu devam etsin bölgede enkaz altında yakınlarını arayan bir çok arkadaşımız var, şuan yollarda yardım götüren bir çok arkadaşlarımız var şu zamanda oyuna ara vermemizi bari sağlayıp bunun için kapatmasanız bile bir adım atın

Dünya kapanması zor fakat barış modunun uzaması zor olmamalı.

Kimsenin tadı tuzu kalmadı kapatsanız yine okeyim ama mümkün değil diyorsanız lütfen barış sürecini uzatın

Deleted User - 5443692

Ziyaretçi
Genelleme yapmanın manası yok.Ben Almanya'da bulundum,Alman arkadaşlarım oldu.Herkesi bir kefeye koyup niyet okumak doğru değil...

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Mr. Troya

Mızrakçı
KLAN OLARAK OYUN OYNAMAYI DÜŞÜNMÜYOR. ÜLKEMİZDE YAŞANAN ELİM DEPREM DOLAYISIYLA K74. DÜNYANIN KAPATILMASINI TALEP EDİYORUZ. DÜNYADAKİ TÜM KLANLAR MÜTTEFİK OLARAK EKLENMİŞTİR.

Dostlarım selamlar, Ülkece geçmiş olsun Allah yardımcımız olsun. Bu süreçte :

-World üzerinde bulunan tüm klan oyuncularının büyük bir kısmı ülkemizde yaşanan yüzyılın en büyük doğal afeti sebebiyle deprem bölgesinde insanı yardım için bulunmakta veya şuan yoldalardır.

-Dünya üzerinde oynayıp, afet bölgesinde yaşayan bazı klanlardaki arkadaşlardan hala haber alınamamaktadır.

-Bazı klanlarımızın başkanları, yöneticileri ve birçok oyuncuları şuanda evsiz ve barınacak yer temininde sıkıntı yaşamaktadır. El birliğiyle sürece yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Bu zor günlerimizde, evsiz kalan , dışarıda üşüyen , gıda alamayan, barınamayan hatta hala sesini bile duyamadığımız dostlarımız var iken eminim ki hepimizin en son umurunda olacak şey oyundur.

Bu sebeple dünya üzerinde kalan diğer tüm klanlarla birlikte alınan kararlar doğrultusunda:

Hiç bir klan herhangi bir başarı talep etmemekle beraber, worldün kapatılmasını talep ediyoruz.

O yüzden bu dakikadan sonra herhangibir sebep ile herhangi bir yere herhangi bir saldırı çıkmamanız rica olunur.

Her klanda Diğer bütün klanların MÜTTEFİK olarak işaretlenmesi gerekmektedir.

Saygılarımla,
Kanca Klanı Yöneticileri

*SUBUTAY*

Baltacı
Çok üzücü bir olay,hepimizin canı yandı.Elimizden gelen yardımları yapmaya da çalışıyoruz ama dünyanın kapanması bir şeyi değiştirmeyecek maalesef.Değil oyun oynamak,hiçbirimiz birdaha bilgisayar açmasak bile ne giden bir canımız geri gelecek ne de depremzedelere bir faydası dokunacak.O yüzden dünyanın kapanmasını mantıklı bulmuyorum.Klan üyelerine danışılarak alınan bir karar olduğunu da sanmıyorum en azından kendi klanım ALM'de bana bırakalım mı diye soran kimse olmadı.Fikrimi söyledim,hepimize geçmiş olsun
Alemciler olarak yanıt vereyim. Tek tek hemen hemen deprem bölgesinden uzak kalan her arkadaşıma sordum danıştım yada bir şekilde bu konuyu zaten ilettim. Sen kimsin ve amacın nedir? Boş yapmayı bırak; burda insan hayatından bahsediliyor. En kötü tüm klanlar ortak mütabakat halinde hesap siler tek başına topunu oynarsın. Alemciler oyuncusu yada herhangi bir klan oyuncusu olduğunu düşünmek bile istemiyorum. İnsan olamazsınız, Yazık ! Enkaz altında kalan arkadaşlarımız var bizim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.