Organize

• Konuyu başlatan DeletedUser64804
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64804

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar
Organize klanı olarak bizde az ve öz kişilerle 55.Kıtada oyuna başladık.Sakin,hırslı ve saygılı savaşlar dileğiyle herkese başarılar :)

197795_large

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Fazla olmuş azcık :D Düşündüren ve güldüren kısmı doğru :D Üzen diyebiliriz bide belki:D

DeletedUser64804

Ziyaretçi
Tabi tanışabiliriz :) Klan davetin benden gel forumda takıl 1-2 saat herkesi çözersin

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Bu klan şey değil mi ya. hani sizdeydi sonra klan kurdular müt iken gece yarısı savaş açanlar ?
Yanlışsam düzeltin :)

Aynen o klan :D Sakin,hırslı ve saygılı savaşlar dileğiyle herkese başarılar :) diye bi dilek dilemiş burası camekan dükkanın içinde neler neler var bi görsen var ya :D

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Klanının yarısı multiden banlanınca burda yeni avlar arıyorlar sonra klandan atıp köylerini toplarlar bunlar :D Çok tehlikeliler :D

DeletedUser64804

Ziyaretçi
Hahaha :))) Sende en az bizim kadar komikmişsin yahu bilseydik sana saldırmazdık

DeletedUser64804

Ziyaretçi
Ayrıca klanımda kim ban yemiş bana bir gösterirmisin lütfen :)

DeletedUser60570

Ziyaretçi
48beskaza ala ala bu adama ben nedensa saldırı atamıyorum. Çok garip. Ozaman 48beskaza tatilmodu falan mı yaptı yoksa bizim bilmediğimiz bişey mi var :D

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Savaşı gece 3 te açmışlar sanıyorlar ki uyuyoruz :) Allah kimseyi bu kadar aciz duruma düşürmesin :)

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Önce saldıracağı kişi için destek istenmesi lazım ki kendince düşünüp bunda sav yok desin :D