Onemli acıklama

Herkese iyi oyunlar diliyorum,

Ufak açıklama yaparak veda etmek istedim

Oyununda herkese destek olmaya çalıştım aksini kimse idda edemez
100 üzeri köyüm var neredeyse %90ını barbar alıp 60-70 puanlardan kendim kastım
Harcadıgım prenin haddi hesabı yok tahmin edebiliyorsunuzdur

Vegas ekibiyle oynamak en büyük hatam oldu ve pişmanım

Oyunun benim için dünya kapatmak değil beraber eğlenmek bir şeyler yapmak iş hayatındaki stresi atmak amacı vardı
Ama bu kadar emek ve pre harcamanın karşılığında tabikide beklentilerim oldu ve bu 1. Olmaktı

Tim tehlike sınırını paramparça ederken sınıra vegasdan tek başıma indim ve tek bir cümleleri ile 30 köyle sınırda en cok genişleyen adam oldum

Sonucunda neler mi oldu?

Toplamda klandan 12k kılıc 10k mızrak destek almışım bütün asker kesimlerini tek başıma ve tek bir arkadasımın desteği ile kestim

Sınıra inen 10k birim asker bile kesmeyen adamların köylerinde benim 10 katım fazla savunma vardı

Her neyse bunları geçiyorum

Tim dağıldı ve hakkım olarak çevreden köy almak istedim rez yaptığım köyleri aldırmadılar mis attığım köyleri başkasına verdiler
saldırıları attıgım köyler savunmaları parçaladığım köyler bile vegas ekibinin domates biber eken farm yapan adamlarına peşkeş edildi

Bu olaydan sonrada geri döndüm…

Ama en sonunda bana 2-3 köy bile fazla görülürken farm yapan oyunculara 10larca köy verildi bana bir kasıt mı var bilmiyorum anlayamıyorumda

Köy almak vermek derdim değildi ama
Asker kesimine bugun tarihi ile girer bakarsanız klandan tek destek alamamış olmama rağmen ilk 15de tek vegasdan ben varım tek başıma bir şeyler yapmışım anlaşılan boşa çabalamışım

Biraz cümleler devrik ve dağınık kurulmuş olabilir hakkınızı helal edin biraz sinirliyim..

Bir dünyaya daha başlarsam bencil bir ekip ile başlamayacagım yada oyuna girmeyeceğim bir daha

Vegas ile oynadığım için çok pişmanım ama buradan bir kaç kişiye teşekkür edeceğim

Vegasa rağmen harika insanlarsınız

Samet ( vegasın iyi kalpli adamı )
Marimari - profeus ç
Ahmistor
Emre
Mustafa
Aytaç ( cok az muhabbetimizde olsa harika biri )

Birde adaşım var o anladı

Envanterimde klanın tamamından fazla öğe vardır eminim birazını kullanıp ihtiyacı olanlara göndereceğim Ayın 12 sinde hesap sil yapıyorum herkese iyi oyunlar..

- M A E S T R O -

Mızrakçı
Üstat lütfen bunun bir şaka olduğunu söyle.

Hali hazırda o kadar emek var, her ne olur ise olsun emeklerinin karşılığını almalısın, vermiyorlar ise de söke söke almalısın.

Hesap silip de belirttiğin kişilerin ekmeğine yağ sürme. Bunu yapar isen işte o zaman asıl kaybeden sen olursun.

Uzaktan takip eden ama az buçuk muhabbeti anlayan biri olarak tekrar düşün derim.

Tim & Vegas savaşının 3 simgesinden biriydin. ''Frenzy, Arell ve Sen.''

Ben bu karar için fazlasıyla üzgünüm ama unutma ki;
Gerçek karakterleri en büyük engeli aştığında görürsün.

Gel gör ki ''dereyi geçene kadar ayıya dayı de'' deyimi gerçek olmuş... Ama iyi yanı W-73 Vegas dendimi akla gelecek isim sen olacaksın onlar değil. Emek vermeyenler hatırlanmaz. Profilde ki gerçek dışı başarım ise onları yüceltmez.

''W73 Vegas'ın tek simgesine yapılan bu muameleyi esefle kınıyorum.''

Her şeye rağmen bu zamana kadar vermiş olduğun tüm emeklerin için teşekkür ederim. Seyir zevki yüksek bir oyunculuk sergiledin, bunun içinde ayrıca teşekkür ederim sana. Emeklerine sağlık.

Üstat lütfen bunun bir şaka olduğunu söyle.

Hali hazırda o kadar emek var, her ne olur ise olsun emeklerinin karşılığını almalısın, vermiyorlar ise de söke söke almalısın.

Hesap silip de belirttiğin kişilerin ekmeğine yağ sürme. Bunu yapar isen işte o zaman asıl kaybeden sen olursun.

Uzaktan takip eden ama az buçuk muhabbeti anlayan biri olarak tekrar düşün derim.

Tim & Vegas savaşının 3 simgesinden biriydin. ''Frenzy, Arell ve Sen.''

Ben bu karar için fazlasıyla üzgünüm ama unutma ki;
Gerçek karakterleri en büyük engeli aştığında görürsün.

Gel gör ki ''dereyi geçene kadar ayıya dayı de'' deyimi gerçek olmuş... Ama iyi yanı W-73 Vegas dendimi akla gelecek isim sen olacaksın onlar değil. Emek vermeyenler hatırlanmaz. Profilde ki gerçek dışı başarım ise onları yüceltmez.

''W73 Vegas'ın tek simgesine yapılan bu muameleyi esefle kınıyorum.''

Her şeye rağmen bu zamana kadar vermiş olduğun tüm emeklerin için teşekkür ederim. Seyir zevki yüksek bir oyunculuk sergiledin, bunun içinde ayrıca teşekkür ederim sana. Emeklerine sağlık.
Sen ciddi misin?

Vezir001.

Ağır Atlı
Tim dağıldığı gün saldırıda 10.000 puan farkla 2. İdim ve hemen hemen tüm kesimimi timde yaptım,

Bir günde kesim rekorum 102k tim savaşına ait ve hala aşılamadı.

Savaş esnasında isyan tarafında bir çok hesaba bakıcılık yapıp ara attım ya da opta mis/kami çıkardım bakıcı alarak.

Kendi bulunduğum cephede kendi klanım ve vegastan her op en az 1 bakıcı aldım, oplara bakıcıyla girdim yardımcı oldum.

Fark ettiyseniz tim dağıldıktan sonra 1 köy dahi alamadım, ya rezli köyüm alındı ya da yoldayken birinin canı çekti aldı. Küsüpte hır gür yapmadım.
Bu tarz meseleler çözülmeyecek meseleler değil, anlık tartışma olur kapanır gider yeni köylere bakarsın.

Ağır bir karar vermişsiniz, hakkınızda hayırlısı olsun. Ama dediğim gibi savaşa en çok katkı sağlayanlardan biriyim ve 1 köy dahi almadım henüz.

Üzülmüyorum darılmıyorum, baba gibiyim yemeği aldık getirdik, çocuklar doysun ben kalana ekmek banarım sıkıntı değil :D

LOFA Ege*

Kılıç Ustası
Tim dağıldığı gün saldırıda 10.000 puan farkla 2. İdim ve hemen hemen tüm kesimimi timde yaptım,

Savaş esnasında isyan tarafında bir çok hesaba bakıcılık yapıp ara attım ya da opta mis/kami çıkardım bakıcı alarak.

Kendi bulunduğum cephede kendi klanım ve vegastan her op en az 1 bakıcı aldım, oplara bakıcıyla girdim yardımcı oldum.

Fark ettiyseniz tim dağıldıktan sonra 1 köy dahi alamadım, ya rezli köyüm alındı ya da yoldayken birinin canı çekti aldı. Küsüpte hır gür yapmadım.
Bu tarz meseleler çözülmeyecek meseleler değil, anlık tartışma olur kapanır gider yeni köylere bakarsın.

Ağır bir karar vermişsiniz, hakkınızda hayırlısı olsun. Ama dediğim gibi savaşa en çok katkı sağlayanlardan biriyim ve 1 köy dahi almadım henüz.

Üzülmüyorum darılmıyorum, baba gibiyim yemeği aldık getirdik, çocuklar doysun ben kalana ekmek banarım sıkıntı değil :D
Adam belki milyon pre harcadı gelip burda “benim anladığım” emeğimin ve premin hakkı olarak birincilik ile bitirmek hakkım değil mi tarzı bir mesaj yayımlamış. Sen kendini övüyorsun. Ne olmuş yani bomboş haritada köy büyütüp saldırıya çevirip sınıra salladıysan tabi ki sıralamaya giriceksin çok normal değil mi bu olay? Aşılamadı falan diye bir de kendi kendini pohpohlamışsın :D Bu arada babalar yaptıkları şeyi göze sokmaz gizli yapar geçer, çocukların haberi bile olmaz yani.

Tamam emeğinin ve harcadığı prenin hakkı olarak 1.liği isteyebilir bu gayet normal bunu vegastan Sezginle veya yönetimle konuşup iletmiş mi?
Eğer ilettiyse onlarda hayır seni 1. yapmayız mı demişler?
Böyle bir şey konuşulmadıysa bu isteğini iletse belki kabul ederler ve şuanki köy toplama işleminden ziyade dünya biterken 1.lik kendisine bırakılabilirdi

? Sınıra 30 köyle inip hiç destek almadan mı durdun sen ? Naptın ben anlamadım siz sadece konuşmaya mı planlısınız.. klan ismi olarak vegas söylerim buda ek olsun sen hesap bakıcılıgı alırken ben ordumla mis arası yapıyor yetişen her desteğimi zaten iletiyordum ben savasın icindeydim sen uzaktan tuşlara basıyordun lütfen konu ile en ufak alakan yokken ben böyle iyiyim şöyle iyiyim diye bir şeyler anlatma burda baya komik durdu yaktıgın 50k-100k pre.. ben sadece son 1 haftada 150k yaktım… son 1 hafta…

Benim yaptıklarım ortada derdimde ortada
Sezgin senaryonun başı zaten ona güvenerek 2 Kere dünyada oynadım 41 de yok oldu gitti bu dünyada sattı gitti diye dip not geçiyorum!

Tamam emeğinin ve harcadığı prenin hakkı olarak 1.liği isteyebilir bu gayet normal bunu vegastan Sezginle veya yönetimle konuşup iletmiş mi?
Eğer ilettiyse onlarda hayır seni 1. yapmayız mı demişler?
Böyle bir şey konuşulmadıysa bu isteğini iletse belki kabul ederler ve şuanki köy toplama işleminden ziyade dünya biterken 1.lik kendisine bırakılabilirdi
Fakire op düzenler 1 gecede alırız… bunun ss leri bile var söyleyen kişilerin adını vermeyeceyim :) vezir alırdı beni 1 gecede

HAHAHAHHAHAHA ŞİMDİ BAKTIMDA SEN 400 birim uzaktan korkudan mızrak sallayan adama benzemişsin 1 tane casus bile yememişsin savunma puanın 0 jahahhsshahhshahahahahhahshshhshahahshhshahahahahhahahahahhahahahahahahhaa

Ya sen ne anlatıyorsun oyuna girip arkadan 120 köy toplar 120 sinide saldırı yapıp sınıra göndersem 30milyon kesim yapardım sen şurdan bir uzaklaş

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Bende pre yaktım, envanterim de dolu ama parayla sahip olduklarımı ortaya dökme ihtiyacı duymuyorum.
Destek almadım diyorsun ben havalimanında Amerika’ya dönerken Sezgin abi bakıcı aldı hesabımı senin içerdeki köylerine yıkmasınlar diye ortalama 20 er K desteği o attı ve benim hesabımdan.Dünya başından beri de kapatırsak 1. Liği sana verileceği konusunda herkes hemfikirdi. Boş yapma. haklı olduğun yanlar olabilir ama yapılanları da yapılmamış gibi davranma. Çok pimpirikli ve açgözlü olduğundan dolayı ve harcadığın paradan dolayı herşeye hakkın varmış gibi davranacağına belki de birazcık sakin ve hoşgörülü davranmalıydın. Benim uzaktan görüşüm bu hocam hadi iyi sabahlar sana.

? Sınıra 30 köyle inip hiç destek almadan mı durdun sen ? Naptın ben anlamadım siz sadece konuşmaya mı planlısınız.. klan ismi olarak vegas söylerim buda ek olsun sen hesap bakıcılıgı alırken ben ordumla mis arası yapıyor yetişen her desteğimi zaten iletiyordum ben savasın icindeydim sen uzaktan tuşlara basıyordun lütfen konu ile en ufak alakan yokken ben böyle iyiyim şöyle iyiyim diye bir şeyler anlatma burda baya komik durdu yaktıgın 50k-100k pre.. ben sadece son 1 haftada 150k yaktım… son 1 hafta…

Sezgin senaryonun başı zaten ona güvenerek 2 Kere dünyada oynadım 41 de yok oldu gitti bu dünyada sattı gitti diye dip not geçiyorum!

Yazdıklarına ciddi ciddi aaa bunlar olmuştur kesin diyecek kişi dünyadan bir haber olan oyunla ilgisi olmayan kişilerdir. Telefonum var yazılırken cevap atsaydın sorunu çözseydin buradan kendi kurgu dünyanı satmanın bir espirisi yok. 1000 kişi duruyorda gidip 1. Sıradaki oyuncumuzu satmışız Buda kulağa çok mantıklı gelmez biraz daha tutarlı şeyler bul yaz yazacaksan aksi durumda komik durur sattı felan filan.
Senin mantığına göre bende Furkan’la 2 kez oynadım ikisindede problem çıkardı sürekli, kestirip atılmaz böyle konular. Herneyse buraya ilk ve son mesajım.

Bende pre yaktım, envanterim de dolu ama parayla sahip olduklarımı ortaya dökme ihtiyacı duymuyorum.
Destek almadım diyorsun ben havalimanında Amerika’ya dönerken Sezgin abi bakıcı aldı hesabımı senin içerdeki köylerine yıkmasınlar diye ortalama 20 er K desteği o attı ve benim hesabımdan.Dünya başından beri de kapatırsak 1. Liği sana verileceği konusunda herkes hemfikirdi. Boş yapma. haklı olduğun yanlar olabilir ama yapılanları da yapılmamış gibi davranma. Çok pimpirikli ve açgözlü olduğundan dolayı ve harcadığın paradan dolayı herşeye hakkın varmış gibi davranacağına belki de birazcık sakin ve hoşgörülü davranmalıydın. Benim uzaktan görüşüm bu hocam hadi iyi sabahlar sana.
Bana 20k deatek falan gelmedi hiç kimsede amerikadan havalimanından dönmüşsün bu şey değil mi ben amerikaya gittttiiimm ee güzel görüşelim aralıkta nyc deyim :)
Aç gözlüyüm evet senin görüşünün gram önemi yok tanımıyorum bile seni seni oyunda bile görmedim ben kendime güvenmişim ve thlk sınırınında tek başıma zaten savaşmışım ben burda başarımında desteklenmediğini söylüyorum

Sezgine cevap vermicem boş yapmış oda farkında her şeyin son mesajıymış 2. Bir mesajı gelirse 150 tane ss dökerim buraya :) buyur hodri meydan
Furkan sorun cıkarır evet haksızlığa gelmem haksızlık yapmayan herkesede destek olurum benim sorunum yatarak köy verdikleriniz oldu
Domates biber ekmeye gelen adamlar benden 1. Lik alıyor gitsin farm village oynasın

Dodge Slap

Baltacı
Son 1 haftada 150 k yaktım diyorsun dışarıdan bakıyorum bence sen bu oyunu oynamayı bilmiyorsun envantere harcayamayacağın eşyaları doldurunca oyuncu olduğunu mu sanıyorsun? Sana tavsiyem az kafanı kullan bu kadar pre harcamak tamamen egoistliktir(Klan stratejisi gereği basanları saymıyorum). Senden daha fazlasını senin 10 da birin parayla yapacak çok adam var komik gelebilir ama senin bu oyunu bildiğini hiç zannetmiyorum. Aklın olsa zaten başından beri bitmiş dünyaya bu parayı basmazsın hem bilgisizsin hem de oyunu sadece para oyunu sanıyorsun . Belli ki klan ve diplomasi bilgin olmadan kafana göre pre basıyorsun bireysellik düşünen adamın bu oyunda yeri yok .

FukaraSumuguu
446604_thumb
VEGAS!
14.593

Bu senin destekçi kesimin mübarek 1.5 ordu kesmişsin destekçi olarak sınırda oynayan adamın kesimi bu olmaz buradan senin klan arkadaşlarına hiç yardım etmediğini rahatlıkla çıkarabiliriz.
Gelip ego kasıyorsun senin gibileri klana almam ben olsam sav at babam sav at klandan sav isteyen sıralama oyuncusu mu olur şaka mısın :)

Son 1 haftada 150 k yaktım diyorsun dışarıdan bakıyorum bence sen bu oyunu oynamayı bilmiyorsun envantere harcayamayacağın eşyaları doldurunca oyuncu olduğunu mu sanıyorsun? Sana tavsiyem az kafanı kullan bu kadar pre harcamak tamamen egoistliktir(Klan stratejisi gereği basanları saymıyorum). Senden daha fazlasını senin 10 da birin parayla yapacak çok adam var komik gelebilir ama senin bu oyunu bildiğini hiç zannetmiyorum. Aklın olsa zaten başından beri bitmiş dünyaya bu parayı basmazsın hem bilgisizsin hem de oyunu sadece para oyunu sanıyorsun . Belli ki klan ve diplomasi bilgin olmadan kafana göre pre basıyorsun bireysellik düşünen adamın bu oyunda yeri yok .

Bu senin destekçi kesimin mübarek 1.5 ordu kesmişsin destekçi olarak sınırda oynayan adamın kesimi bu olmaz buradan senin klan arkadaşlarına hiç yardım etmediğini rahatlıkla çıkarabiliriz.
Gelip ego kasıyorsun senin gibileri klana almam ben olsam sav at babam sav at klandan sav isteyen sıralama oyuncusu mu olur şaka mısın :)
Keşke 1 değilde 2gr olsaymış :)

Destek dedigim hammaddeydi :) asker desteğide evet mis arası yapıyordum belki ufak tefek destek atmışımdır zaten sınır bendennoluşuyordu adamlar kimse saldırıcak beni geçmeden ? Keşke keşke 2 gr olsaydıda anlsaydın
Ben envanteri 1 ay önce doldurdum savaştığım için 150k preyide 1. Lik benden gitmesin diye yaktım cünkü ben köy kasarken vegas adamlarına köyleri peşkeş çekiyordu

Dodge Slap

Baltacı
Keşke 1 değilde 2gr olsaymış :)

Destek dedigim hammaddeydi :) asker desteğide evet mis arası yapıyordum belki ufak tefek destek atmışımdır zaten sınır bendennoluşuyordu adamlar kimse saldırıcak beni geçmeden ? Keşke keşke 2 gr olsaydıda anlsaydın
Ben envanteri 1 ay önce doldurdum savaştığım için 150k preyide 1. Lik benden gitmesin diye yaktım cünkü ben köy kasarken vegas adamlarına köyleri peşkeş çekiyordu
150k preyle alınmıyor dostum 1.lik senin kafa basmıyor buna çok zorlama manyak olursun :)

Vezir001.

Ağır Atlı

Köyümdeki savı paylaşabilirim bakıcılık atıp, klandan gelen 4 er k dışında kendi desteğim. Sen ne yaptın dediğin adam 450 kişiyi organize eden insan. Ne yapıp ne yapmadığım konusu sizin klavyelerinizle 2 saniyelik emek bana göre farklı,

Ben sorun çözülebilirdi diyorum, yaşadığın durumunda farkındayım fevri hareketler her zaman size zarar verir.

Yukarda ege diye birisi boş yapmış sende onun gazıyla boşa boş katmışsın, herkesin harcadığı kendine gerek duysam 10 milyon harcardım bu oyunu okumakla alakalı.

Kendini övme meselesine gelince ben tamda bu yüzden yazdım savaş bittiğinde sen benden üstün değildin, ama kendini ilah gibi gösterip pr çalışması yapmışsın bende sana senden eksik kalmadım diyip cevaplıyorum sen yaktığın preni kendine harcadın ben klana köy sayımın az olması seni yanıltmasın.

Ben hala çözülürdü savımın arkasındayım, yukarda bir w de pre hesap açmak dışında pre harcama aksiyonu olmayan boşlara değil aana cevabım