OMK - HODOR VS HELL -LOADİNG

Modu Chanyu

Acemi
Dostum haritada her savaştığınız klanı isterseni istatistik olarak sayalım.Arkada başka klanlarıda toplamıssınız onlarıda unuttunuz galiba :D
Abi biz sürekli sizle savaşıyoruz. Kime vursak hesabı size verip kaçıyor. Eko, kingsyler, En son da gazilicevik size hesabı atıp kayıplara karıştı :))

Tebelles

Acemi
Öncelikle gazili kaza yapmış geçmiş olsun bizim baltaların önünden kaçarken duvara çarpmış oysaki bir zeval gelmesin diye duvarları yıkmıştık. Neyseki ucuz atlatmış kendine gelince onmylove* olduğunu hatırlamış. Tebrik ederim multin bile benden fazla puana sahip. Soğanın cücüğü gitti sıra kendisine ne zaman gelecek bakalım :D

LİVA*

Kılıç Ustası
Öncelikle gazili kaza yapmış geçmiş olsun bizim baltaların önünden kaçarken duvara çarpmış oysaki bir zeval gelmesin diye duvarları yıkmıştık. Neyseki ucuz atlatmış kendine gelince onmylove* olduğunu hatırlamış. Tebrik ederim multin bile benden fazla puana sahip. Soğanın cücüğü gitti sıra kendisine ne zaman gelecek bakalım :D
Ne diyon dayı 5 kere okudum anlamadım

onmylove*

Mızrakçı
kardeş bütün sırrı bozdun ya

Modu Chanyu

Acemi
Kardeş sen bizi bahçede gördün de bahçıvan mı zannettin. Ne sırrı oyun başından beri biliyoruz. İP TV çıktı team monkey çıktı , etkinlik çıktı mertlik bozuldu anlarım da Hala oyuncu ayartmaya çalışmak nedir ? Bizi Abdulhamit'in yalnızlığına bırakmaya çalışmakla ne yapmak nereye varmak istiyorsunuz :))

Dodge Slap

Baltacı
Ben karsımdakı adamlarla ılk defa savasmıyorum ve her defasında savası kazandım. Mesele o değil arkadaşlara iyilik yapıyoruz savas verecekleri asıl klanlar burada degılken en azından savasarak bir dünya kazanılsın diye amaçlıyoruz yoksa o kazanmış ben kazanmışım pek de bir önemi yok önemli olan keyif alalım kafasındayız. Buradaki oyuncuların çoğunu burada tanıdım ve keyif almaya çalışıyoruz.
Savaşmaları gereken asıl klanlar kim merak ettim açıklarsan sevinirim w82 açık davet var hem onlarda görsün kimlermiş savaşmaları gereken asıl klanları

Dodge Slap

Baltacı
Buralar öldü dünya mı bitti arkadaşlar gerçekle mi yüzleşti ne oldu ne güzel forumda takılıyorduk bayadır yazan yok