NOP VEDA

• Konuyu başlatan DeletedUser70189
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Evet profil fotoğraflarımız altlı üstlü. Evet birimiz bir yerdeyse öteki de orada. (sana göre yalamak) Oyun ortalaması 23-24 derken nasıl varıyorsun bu kanıya? Tüm oyuncuların yaşını sorup istatistik çıkartıp mı vardın? Kaldı ki yaş ergenliği yansıtan bir şey değil. 30 yaşındaki adamların da yer yer ergenvari hareketleri oluyor. Ama konu benim +25 dememse, yukarıda bahsi geçen liseli ergenin kendini nimetten sayması ve bana oyunu öğreteceğini, dünya kapattırmayacağını vs. söylemesi. Para babası dedin ya her dünya oyunda en az 30-40k pre çekerim. Böyle bir oyuncu olduğumu o da bildiği halde, vaktiyle köyünü almayayım diye bana yalakalık yaptığı halde bu tutumlarda olmasından ötürü o yazıyı yazdım. Neyin ne olduğunu bilmeden laf söyleyip like kasmak adına muhalefet olma. :)
Zıahajahahahsjfmsögösögödöösövösöf ahahahahahahahahahfmsmgösögösövösö köyümü alma diye yalvarmışsın sana çok güzel söverim de senin için ban yiyemem ergen dediğin liseli senin beceremediğin şeyleri beceriyor ha gelirim dersen buyur gel gelemiyorum diyip bahane üretiyorsun o zaman kapa çeneni seyret.

Wist

Kılıç Ustası
Ergen, sana yanıt vermekten bıktım. Kimin ne olduğunu bilen illa ki vardır. Ötede oyna.

ORFANATO.

Baltacı
Aylarca ,forumda bazı kişi ve gruplar tarafından yere göğe sığdırılamayan NOP'ta küçücük bir vedaya sığmış. :)

DeletedUser65406

Ziyaretçi
Aylarca ,forumda bazı kişi ve gruplar tarafından yere göğe sığdırılamayan NOP'ta küçücük bir vedaya sığmış. :)
Nop klaninin isim degistirmesinin sebebi,klanin kendi icinde yasadigi sorunlardir. Herhangi bi klan veya ekip tarafindan yenilmesi veya op yemesi sonucunda hesap sil degildir.

POLİGON

Okçu
Nop klanı isim mi değiştirmiş alla alla . Biz ona başka klanın çatısı altına girdi diyoruz.

DeletedUser65406

Ziyaretçi
beyler şu bir gercek ki 56 da nop oyuncuları ve diger klanlar, popstar bayhan,kaynana semra,vedat milor,yavaş atlar ve hizli kadinlar,hatta ve hatta 9 larin en muazzamı olarak lanse edilip de tek yiyen şahis bile nop u eleştirebilir,makara yapabilir. Ama sancak veya uyeleri o listede yok

ORFANATO.

Baltacı
beyler şu bir gercek ki 56 da nop oyuncuları ve diger klanlar, popstar bayhan,kaynana semra,vedat milor,yavaş atlar ve hizli kadinlar,hatta ve hatta 9 larin en muazzamı olarak lanse edilip de tek yiyen şahis bile nop u eleştirebilir,makara yapabilir. Ama sancak veya uyeleri o listede yok

W56'ya başlarken 3 klanın varlığının sona ermesini istiyordum, biri Shelby ikincisi Soa üçüncüsü Nop, içlerinden harita konumunda diğerleri epey uzakta kaldığı için sadece yakında olan Shelby'i vurabildik.
Sonuç olarak klan arama yerine 3 klanıda yazıp aratıp silip baştan aratıyorum, hiçbir şey çıkmıyor hoşuma gidiyor. :D Bunun için Ahmet Mehmet Şevket olmaya da gerek yok, bu arama listesi herkeste aynı. Önceden var olan 3 klanda uf olmuştur, of olmuştur farketmez, sonuç olarak yok olmuşlar.

Pantürkizm*

Kılıç Ustası
W56'ya başlarken 3 klanın varlığının sona ermesini istiyordum, biri Shelby ikincisi Soa üçüncüsü Nop, içlerinden harita konumunda diğerleri epey uzakta kaldığı için sadece yakında olan Shelby'i vurabildik.
Sonuç olarak klan arama yerine 3 klanıda yazıp aratıp silip baştan aratıyorum, hiçbir şey çıkmıyor hoşuma gidiyor. :D Bunun için Ahmet Mehmet Şevket olmaya da gerek yok, bu arama listesi herkeste aynı. Önceden var olan 3 klanda uf olmuştur, of olmuştur farketmez, sonuç olarak yok olmuşlar.
o zaman sancak > nop diyebilir miyiz :)

DeletedUser65406

Ziyaretçi

Lan bide icelleniyor sadece şelbiyi vurabildik nop a soa ya saldiramadik diye. Dnnnssnddn
Aranizda kim diyodu galaxy buyuk oplara dayanacak klan degil diye ? Abdullah'dı ismi de nicki ni bilmiyorum. Buyuk oplara dayanacak klan nedense 2 dunyadir nop ve soa dan en uzakta basliyo.

DeletedUser68069

Ziyaretçi
Lan bide icelleniyor sadece şelbiyi vurabildik nop a soa ya saldiramadik diye. Dnnnssnddn
Aranizda kim diyodu galaxy buyuk oplara dayanacak klan degil diye ? Abdullah'dı ismi de nicki ni bilmiyorum. Buyuk oplara dayanacak klan nedense 2 dunyadir nop ve soa dan en uzakta basliyo.
Sus lan 'forlorn' ahhaa :D

DeletedUser65406

Ziyaretçi
Safa ya soyle sifresini degistirsin lan. Dnnsnxcnccncccn

Fypi

Acemi
Kırk yılda bir forum okuyalım dedik, Wist & Enes Kosova'nın gereksiz tartışmasına şahit olduk. Beyler, özelden tartışın. Bu başlığı da, insanların başını da boşuna şişirmeyin.