NoName

Ulen Alican ben kendimi arka planda tutmak istiyordum , sen gitmiş Eşkiya yazmışsın oraya :D

Arkadaşlar bu isimle beraber eskiden husumetim olan hiçkimse ile benim tarafımdan bir husumet kalmamiştir , lütfen Kuzeydoğu'ya gelmeyin :D :D

Başarı dileyen herkese teşekkürler bu arada :)

Teşekkürler Hilal :)

İsim beğenemiyoruz , sanırsam dünyanın 2.ayında felan değişiriz ismi . O yüzden SOTE haricinde ki önerilere de açığız . Aklına isim geldikçe yaz bana :D

Uzun zamandır beraber oynadığımız ve birbirimizi yakınen tanıdığımız 4 ekip . Herhangi bir iç karışıklık olacağını düşünmesekte , öneri ve tavsiyelerini dikkate alacağız üstad . Keleşine sağlık :)

Fenersavar çöpü başarı bile dilememiş kalbim kırıldı :rolleyes:
İsmi h ile başlayan bir klan daha alarak ETHOS yapabilirdiniz :)
Güzel bir anlamı vardır :)

Edit-997395

Yasaklı
İsmi h ile başlayan bir klan daha alarak ETHOS yapabilirdiniz :)
Güzel bir anlamı vardır :)

Anlamı güzelmiş harbiden ama ismin bi albenisi yok ya . Teşekkür ettim yinede :)
Erhan ve kuzenleri olarak girin siz :D
Aman aman gitsin merkezde takılsın onlar :D Daha onla aynı haritaya girmem :D Hem onun için , hem benim için iyi olmuyor aynı haritada olmamız :D

abdicim niye başarı dileyeyim ihtiyacın mı var canım :p

Başarıya yok ama ilgi ve şefkate ihtiyacım var . Bir kere daha canım de yakayım forumu senin için :p

uyznlar

Ağır Atlı
Profilinde keleş olsa bile özünde minnoş bir kalbin oldugunu biliyordum .
Aslını sorarsan kalbini kırmak değildi niyetim , İncitmek seni, asla . :p

adamın profil fotosu Emre Belözoğlu ince mesaj var oyun içi her türlü şeyi yaparım ama real hayatta karıncayı bile incitmem hesabı :)

emrenin maçlardaki üslubuyla gerçek hayattaki üslubu gibi düşünebilirsin :)