Muhabbet

Tibelda

Emekli Görevli
spider-man-1967.jpg

-Ben senden daha iyi oynuyorum.
+Hayır, ben senden daha iyi oynuyorum.

Kimin daha iyi olduğunu gösterme şansı ! Sonbahar Speed Turnuvası'na katılmak için vakit azalıyor. :)

X-Rois.

Ağır Atlı
Şimdi cin bitti mi yeni klanlar kurulmuş :D 1op oldu daha beraber yaptığımız dünyayla savaşıyoruz diye bas bas bağırıyorsunuz haninerde tek seferde yıkıldı klan orta Doğu olmuş 3-4 tane klan var:D ulan @Abeddon ve @Spy2001 size ne desem az hava civa yaparken bır bır bır ötüyordunuz bu kadar insanın emeğini hiç edip en önde siz topukladınız bence daha cin kurulmaz kurulsada sizin hiç bir hükmünüz olmaz:D

uyznlar

Ağır Atlı
Şimdi cin bitti mi yeni klanlar kurulmuş :D 1op oldu daha beraber yaptığımız dünyayla savaşıyoruz diye bas bas bağırıyorsunuz haninerde tek seferde yıkıldı klan orta Doğu olmuş 3-4 tane klan var:D ulan @Abeddon ve @Spy2001 size ne desem az hava civa yaparken bır bır bır ötüyordunuz bu kadar insanın emeğini hiç edip en önde siz topukladınız bence daha cin kurulmaz kurulsada sizin hiç bir hükmünüz olmaz:D
bende burda cin klanı adına söz veriyorum 1.opta kudret hesap silmezse 2.opta cin hesap silicek...

tek op sonrası bir dünya klan kurdular :D yetiş yaa abeddon cin op yediğinde her zaman online oluyordun :DAS:D