Muhabbet Köşesi

TLGGVL

Mızrakçı
Ne kadar dogru ve duzgun ama,bu adam dedigin kisi bizim klana gelmek istedigini soyleyen discordda bizle 2 saat konusan ve alemi haksiz buldugunu soyleyen namuslu insan,ustu kapali kapama istedigini ima ettigini soylemek dahi istemiyorum.Soylediklerinin yarisi iftira bakma egleniyorum yoksa ciddiye alip cevap dahi vermem ne sana ne ona havlamaniz hosuma gidiyor

Haa unutmadan sende oteye gec

E hadi diyelim o hak etti, ben ne yaptım bu seviyesizliği hak ettirecek :d

TLGGVL

Mızrakçı
ahlaklı rolünü oynuyorsan doğru oyna bari, herhangi biriyle bi sorunum yok ama sana tilt oldum şu forumu okudukça

AequitaS*

Okçu
Ne kadar dogru ve duzgun ama,bu adam dedigin kisi bizim klana gelmek istedigini soyleyen discordda bizle 2 saat konusan ve alemi haksiz buldugunu soyleyen namuslu insan,ustu kapali kapama istedigini ima ettigini soylemek dahi istemiyorum.Soylediklerinin yarisi iftira bakma egleniyorum yoksa ciddiye alip cevap dahi vermem ne sana ne ona havlamaniz hosuma gidiyor

Haa unutmadan sende oteye gec

Senin algıların kapanmış dostum.
ALEMİ HAKSIZ BULDUĞUNU SÖYLEYEN dediğin konu; küfür mevzusu halen o konuda aynı fikirdeyim ne olursa olsun küfür olmamalı idi. Yani iyiki küfür etmiş demiyorum halen. Ama bu kimsenin küfür hak edip etmemesi ile alakalı değil; her ne olursa olsun küfür olmamalı diye düşünüyom. Yani attiğin şu video ile bile burada bazi şeyleri kanıtlamış oldun. ama ben senin seviyene düşmeyeceğim. kal sağlıcakla.

Ayrıca klana gelmek ile yazdıklarına sen inandın mı ? Hatta şöyle de gelmek istedi biz almadık falan de...

Lucky

Mızrakçı
senin gibi böyle konusuyorlar , kaybedip gidiyorlar :D
baki acılacak ilk w de bu lafımı yutturabilirsin, bir kere arkadan hançer atarsın aynı adama 2. kez o hançeri çeviririz fazla lafa gerek yok acık çek sana acılacak ilk w de gelir yuttur dediğimi bende bükemediğim bileyi öpeyim

Njite

Baltacı
baki acılacak ilk w de bu lafımı yutturabilirsin, bir kere arkadan hançer atarsın aynı adama 2. kez o hançeri çeviririz fazla lafa gerek yok acık çek sana acılacak ilk w de gelir yuttur dediğimi bende bükemediğim bileyi öpeyim
1. si hançer size yakışır
2. si fake hesaptan yazıp sonraki dünyaya sözleşek diyosun
3. sü de sonraki girecegimiz dünyaya derdi olanı bekleriz sıkıntı yok savaşalım bir daha , ismini söyle ama bilelim kimle savaştığımızı :D

Lucky

Mızrakçı
1. si hançer size yakışır
2. si fake hesaptan yazıp sonraki dünyaya sözleşek diyosun
3. sü de sonraki girecegimiz dünyaya derdi olanı bekleriz sıkıntı yok savaşalım bir daha , ismini söyle ama bilelim kimle savaştığımızı :D
Sen sonraki ilk w ye giriyorsan elbette konusuruz elbette isimde veririz

VI.Assassin

Yasaklı
oyunda bir b.k beceremeyen yeteneksiz velet forumda bana laf atıyor başka yaptıgın bişey yok zaten anca agzın konusur çöp
Kudurmana gerek yok kirma,
24-48 saat arasi kurulan bir oyuncu olusumu sizin oyunculugunuz ve klaninizin ne kadar aciz ne kadar oyun bilmez oldugunu kanitladi zaten buda senin gibi bir kirmaya son mesajimdir.Git simdi herkese anlat bu destansi savasi nasil kazandigini,bu inanilmasi guc ancak sizin gosterdiginiz gibi insan ustu yetenek gerektiren kazanilmasi en zor savasi galaksiler arasi odul aldiginiz dunya klansavaslari onur madalyalarinizi falanda anlat

Ha bu arada bu savasi kazanmak icin elinde kalan son seyi satip aileni yikmadigina mutlu oldum

Lucky

Mızrakçı
24-48 saat arasi kurulan bir oyuncu olusumu sizin oyunculugunuz ve klaninizin ne kadar aciz ne kadar oyun bilmez oldugunu kanitladi zaten buda senin gibi bir kirmaya son mesajimdir.Git simdi herkese anlat bu destansi savasi nasil kazandigini,bu inanilmasi guc ancak sizin gosterdiginiz gibi insan ustu yetenek gerektiren kazanilmasi en zor savasi galaksiler arasi odul aldiginiz dunya klansavaslari onur madalyalarinizi falanda anlat

Ha bu arada bu savasi kazanmak icin elinde kalan son seyi satip aileni yikmadigina mutlu oldum
herkez bi worldde bir şey kazanır bakinin kazandığı şey yıllardır hatta klanı birlikte kurduğu alay oyuncuları olsun beraber yola çıktıgı kudret oyuncuları olsun hepsini kaybetti baki şimdi bi eline bak neyi kazandın neyi kaybettin :D teklifim hala geçerli geç olmadan tavrını söyle

Ventiguard

Kılıç Ustası

Altı üstü oyun bu, çok kaptırmışsın kral kendini bu kadar ciddiye alınacak bişey yok