Muhabbet Köşesi

bolubjk*

Ağır Atlı
34979 adlı eklentiyi görüntüle

Lütfen birisi çıkıp bu klanın 68.dünyaya tek klanla giren gerçek gölge klanı olmadığını söylesin.10 kişilik bir ekibin kapatacağı dünyada içinizden hangi deli kuyuya taş attıda 30 a yakın klan kurup girelim dedi.Biz sizin gibilerin kafasına vurdukça akıllanmanız gerekirken yaptığınıza bakın biraz beyin diliyorum hepinize

Kaan üzdün:/ ayrıca forgazze emre sende :/ sizin aklınız alıyor mu bizim bu kadar oyuncu ile uğraşabileceğimize. Ayrıca oyunda tek hayali herkesin az klan olması olan bizler için bu kadar klan kurma fikrş hakaret gibi birşey. Son olarak kurucu arkadaş kim bilmiyorum ama adam 2 dünyada resmen isim hakkımızı elimizden aldı gitti

NEFRETDOLU

Casus
la 10/10 dünya, hala ağlıyor insanlar. tam pre kasmalık. Bence gölge olayı da o kadar önemli değil ilk dağılıcak klan o
Yaklaşık 1 saattir klanlarından birini çalmış durumdayız asla farkında değiller ama hak verdim diplomasiyi temizlerken parmağım ağrıdı yeni klan kurup davetlesem daha az yorulurdum :D

fatcat

Baltacı
Kullandım, otomatik mesaj geldi. Bir şey çıkmayacak o yüzden burdan rahatsız ediyorum :-D alıştık artık sıkıntı yok.
Otomatik mesaj diyip geçme sen yazmasanda onlar genel kontrol yapıyor
Gerçekten senin hayali robotlarından varsada banlanmıştır zaten
O hammaddenin hızlı gitmesinin sebebi senin gibi 2bin kişi sürekli marketi deniyor tabi ham kalmaz :)

Crag

Acemi
aynen guzel oldu tebrik ediyorum modlari.

dunya basindan boyle ban atmalari cok hos sevimdim.

beni sikayet edenler var biliyorum ama yagma bakipta bosuna etmesinler bende bot yok filan yok el emegi hepsi
Emeğinize sağlık hocam. Storm adil davranıyor gerçekten gerekli özeni gösteriyor. Ahkam kesen arkadaşlar ban yedikten sonra uğramaz oldular buralara:)