Muhabbet Köşesi

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Of maden üretimine göre askeri kademe basan ve asker basımını hiç durdurmayan bir hesap yöneticisi yapmıştım tam da bu w ye göre :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Hesabınızın en büyük eksiği bu hesaplamayı 30. seviye madenler üzerinden yapmanız.

Yağmalı dünyalarda barbar köyleri de ilk başlarda yukarıda bahsettiğim kadar yağma vermiyor ama. Zamanla..
Yağma-temizlik gibi alternatif hammadde elde etme yöntemleri opsiyonaldir.
Evet bu fark var haklısın. Peki bir önceki w de, w69 da, oyunu bu şekilde fark yaratarak keyif alan bu tarz oyunculara yönelik bir w açıldığını biliyor musun? Barbar alımının olmadığı ? Yağmanın bol olduğu ?

Sadece eleştirmek için eleştiriyorsunuz. Çünkü hakkınız yendiğini düşünüyorsunuz. Bunun yüzünden çok bariz olan gerçekleri atlıyorsunuz. Bu oyunda sizin gibi sesi çıkanlar hariç sesi çıkmayan ama daha bir sürü oyuncu daha var. Sadece w69 da, hem pre harcayan hem emek veren ama oyunu uzun süredir oynamamış en az 20 kişi tanıdım. Klanlar ekibinin bu oyunculara da pencere açması gerektiğini adaleten, düşünüyorum ve bunu da son 10w dir yapmaya çalışıyorlar.
Hemen hemen son 10 w dir açılan özellikler yalnızca ardılından değil genel olarak ta birbirlerinden farklılar. Bu durum sadece yeni oyuncular için değil oyunda bilmediği olmayan oyuncular için de çok değerlidir.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Senin okuma yazman mı yok kardeşim ekip olarak gelene geçene laf atacağınıza önce okuduğunuzu anlayın lütfen benimle ekip olarak iletişime geçmeyiniz ne zaman boş yapmayı bırakırsanız o zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bence açıklamanız eksik ne için açıldığını söylerseniz insanlar daha net yazabilir
Kendim zaten anlamışım daha çok insanlar anlasın diye açıklama yapılsın demişim eğer okumayı anlama kursuna gitmek istersen bütçeni arkadaşlarım ile karşılayabilirim.

Kabal

Yasaklı
Boş adamsın benimle muhattap olmayın ekipçe boş adamlarsınız çünkü
Boş ve dolu kavramları senin için ne ifade ediyor ? Bu arkadaş ve ekibi boş ama sen dolusun öyle mi ? Dolu kavramı eğer ki sadece forum da laf salatası yapmak, tepki puanı almaya çabalamak ve modlara yağ çekmek üzerine kurulmuş bir kavram ise evet. Senden dolusunu görmedi buralar.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Boş ve dolu kavramları senin için ne ifade ediyor ? Bu arkadaş ve ekibi boş ama sen dolusun öyle mi ? Dolu kavramı eğer ki sadece forum da laf salatası yapmak, tepki puanı almaya çabalamak ve modlara yağ çekmek üzerine kurulmuş bir kavram ise evet. Senden dolusunu görmedi buralar.
Ne zaman modlara yağ çekmişim çektiysem seni ne kadar ilgilendiriyor tartışma kısmında oyuncuların fikirlerine üst perdeden çok fazla tanıyorlarmış gibi cevap veriyorlar sadece kendi düşüncelerine önem veriyorlar oyuncuların düşündükleri ile dalga geçer gibi cevap veriyorlar bu ise onları gerçekten dışarıdan boş varlıklar olarak gösteriyor tepki puanımı postlarımı beğenerek daha da fazla arttırırsan çok sevinirim bende o tepki puanı ile geçiniyorum canım ne yapayım ya laf salatası yapmak sizinkilere özgü bir şey özellikleri beğendilerse beğendik desinler tartışma kısmında çıkabilirler veya oyuncuları küçük görmeden insan gibi açıklama yapabilirler ama onlar öyle yapmıyorlar üstten üstten oyunun en iyisiymiş gibi millete oyun öğretiyorlar yani kısaca boş yapıyorlar yapmamalarını iletirsen sevinirim daha fazla sen ve o ekiple konuşmak istemiyorum lütfen alıntılamayın mesajımı.

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Ne zaman modlara yağ çekmişim çektiysem seni ne kadar ilgilendiriyor tartışma kısmında oyuncuların fikirlerine üst perdeden çok fazla tanıyorlarmış gibi cevap veriyorlar sadece kendi düşüncelerine önem veriyorlar oyuncuların düşündükleri ile dalga geçer gibi cevap veriyorlar bu ise onları gerçekten dışarıdan boş varlıklar olarak gösteriyor tepki puanımı postlarımı beğenerek daha da fazla arttırırsan çok sevinirim bende o tepki puanı ile geçiniyorum canım ne yapayım ya laf salatası yapmak sizinkilere özgü bir şey özellikleri beğendilerse beğendik desinler tartışma kısmında çıkabilirler veya oyuncuları küçük görmeden insan gibi açıklama yapabilirler ama onlar öyle yapmıyorlar üstten üstten oyunun en iyisiymiş gibi millete oyun öğretiyorlar yani kısaca boş yapıyorlar yapmamalarını iletirsen sevinirim daha fazla sen ve o ekiple konuşmak istemiyorum lütfen alıntılamayın mesajımı.

Boş yapıyorsun, yapma.