Muhabbet Köşesi

DeletedUser65510

Ziyaretçi
O zaman dünya herkese hayırlı olsun savaşınız bol olsun :p

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Forumda takılan yüzler değişmiş. Seneler oldu buraya katılalı. Bu aralar fazla üyemiz var heralde tekrar mı takılmaya başlasam :D storm burda mı hala yine banlicaksa gelmiyorum

DeletedUser36909

Ziyaretçi
şu haritada çaylak kalkana kadar lazım olan barbarları , her oyuncunun 7x7 haritasında 3-4 tane olması kaydıyla bir ayar çekilse nasıl olur? ya da böyle bir şey mümkün mü?
Maalesef şuan için mümkün değil. Barbar köylerin oluşturulma işlemi sistem tarafından belirli algoritmalara göre yapılıyor. Ancak bu algoritmalar belirttiğiniz şekilde (her oyuncuya eşit sayıda) dağıtım yapacak şekilde ayarlı değil. Yapılabilir mi emin değilim. Yapılırsa harita nasıl etkilenir? Oyuncu köyleri arası mesafe açılacağından köy alımlarında ne gibi sorunlar yaşanılabilir? Bu ve benzeri tüm etkilerini konuşup, tartışıp uygun bir şey ortaya çıkarabilirsek şirkete teknik açıdan mümkün olup olmadığını sorarak öneride bulunabiliriz.

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Maalesef şuan için mümkün değil. Barbar köylerin oluşturulma işlemi sistem tarafından belirli algoritmalara göre yapılıyor. Ancak bu algoritmalar belirttiğiniz şekilde (her oyuncuya eşit sayıda) dağıtım yapacak şekilde ayarlı değil. Yapılabilir mi emin değilim. Yapılırsa harita nasıl etkilenir? Oyuncu köyleri arası mesafe açılacağından köy alımlarında ne gibi sorunlar yaşanılabilir? Bu ve benzeri tüm etkilerini konuşup, tartışıp uygun bir şey ortaya çıkarabilirsek şirkete teknik açıdan mümkün olup olmadığını sorarak öneride bulunabiliriz.
Peki 8 level olan şovalyemin 16 level kitabı bulması caiz midir :D Pre karşılığı yüksek seviyeli kitabı düşük seviyeye dönüştürme filan koysanız olur mu :D

DeletedUser65510

Ziyaretçi
BEYLER BİZ HANGİ BÖLGEYE GİRDİK YUKARISI GÜNEY MİYDİ ?

DeletedUser59556

Ziyaretçi
Mayıs yağmurum bir sorum olacak. Benim iki tane hesabım banlandı. Birincisinin sebebi premium puan mizahından ötürüydü. Gayet açık ve net mizahtı ama kaldırılmadı bir şey diyemedim. Üstüne ikinci hesabım için izin istedim. Onda da storma karşı ayaklanmadan ban yedim diye hatırlıyorum. Benim günahlarım bağışlanır mı?

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Mayıs yağmurum bir sorum olacak. Benim iki tane hesabım banlandı. Birincisinin sebebi premium puan mizahından ötürüydü. Gayet açık ve net mizahtı ama kaldırılmadı bir şey diyemedim. Üstüne ikinci hesabım için izin istedim. Onda da storma karşı ayaklanmadan ban yedim diye hatırlıyorum. Benim günahlarım bağışlanır mı?
Daha iyi ayaklanırsan olabilir :)