Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Batu'nun gireceğiz dünyada hayır mı olurmuş .D

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Batu'nun gireceğiz dünyada hayır mı olurmuş .D

Ata olum sen hayırdır ? ashdashdja d:d:D:D

Olum Volkan geldi, adam antalyada ankarılarla takıla takıla iyice bozmuş kafayı :D 2 gündür bende alıyorum morfini :D Evde babama la bebe ver kumandayı dedim :D çok sert baktı :DD:dasdasd :DD

DeletedUser34514

Ziyaretçi
Gün içerisinde herhangi bir saatte mi açılacak yoksa 7 Temmuz'da yani 00:01'de mi açılacak ?

DeletedUser

Ziyaretçi
batu çok kaçırmasaydın morfini huh

kumandayı ver bebe ne demek ya... Babam kumandayla bütünleştirirdi beni o lafın üzerine huh

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Ata olum sen hayırdır ? ashdashdja d:d:D:D

Olum Volkan geldi, adam antalyada ankarılarla takıla takıla iyice bozmuş kafayı :D 2 gündür bende alıyorum morfini :D Evde babama la bebe ver kumandayı dedim :D çok sert baktı :DD:dasdasd :DD

:ASF:ASD:F:SDF:SDF :D: :D İyi bari sadece bakmış :D :D

Gün içerisinde herhangi bir saatte mi açılacak yoksa 7 Temmuz'da yani 00:01'de mi açılacak ?

Abi gün içerisinde bir saatte açılacak ama kesin bir bilgi yok.

DeletedUser44821

Ziyaretçi
batu çok kaçırmasaydın morfini huh

kumandayı ver bebe ne demek ya... Babam kumandayla bütünleştirirdi beni o lafın üzerine huh

Uykuluydu :D hala rüya olduğunu düşünmüş olsa gerek D:asdjasd:DASŞdkljashldş :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
CoMa-TL-Admin olunca farklı bir havan oluyor biliyor musun? :D Nereden bileceksin olmadığın için bilemezsin. Aslında bende bilmiyorum belki farklı bir havan oluşmuyordur da :D Ama online gözükünce sürekli mesaj alıyorlar galiba onun için çevrimdışı gözüküyorlar. Hani msn zamanında çevrimdışı gözüküp aslında çevrimiçi olurdun ya onu yaşatıyorlar bir nevi :D

DeletedUser47048

Ziyaretçi
tamam kanka inşla işim cıkmaz :) ben halısaha maçına gidyorum bb :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.