Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
dünyanın kapanması için gereken bir şey bu o yüzden birleşmeler oluyor biran önce kapansın dünya çok uzadı zaten :D

DeletedUser

Ziyaretçi
dünyanın kapanması için gereken bir şey bu o yüzden birleşmeler oluyor biran önce kapansın dünya çok uzadı zaten :D

w3'ün hala açık olduğunu hatırlatırım Alii :D 439 gündür sunucu açık ortalama bir dünyayı kapatmak 2 yıl sürmeli o yüzden iç savaş şart :))

DeletedUser

Ziyaretçi
bizde iş savaş olmaz bilmiyor musun :D herşey dostluk içindir :D biran önce bitmesi için 1. klan da ilk75 üyeler diğer klanlara da ilk75 altında üyeler durucak gerçi yüzde hesabı orantısız oluyor ama olsun :D

DeletedUser39894

Ziyaretçi
1. klan , 2. klan birleşince %70 e geliyo oyuncu sayısı 130 falan oluyo sanırım. Daha önce de söyledim o dünya bu hesaplarla kapanmaz , hesapların en az 2 ye katlanması lazım en azından. en son alt klandaki hesapları toplamaya kadar gider o iş.iyice içinden çıkılmaz hal alır. modlar istemediği sürece de kapanmıyo ayrıca.gidin savaşın bence en iyisi de keyfinize bakın derim ben :)

DeletedUser

Ziyaretçi
valla bu işleri yönetimden sorumlu arkadaşlar bakıyor :D gerçi bende yönetimdeyim ama bizim işleri bir arkadaşımıza devrettik o hallediyor sağolsun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Beyler biz müttefiklik kurarken sadece kma ya karşı değil dünyayı birlikte kapatmaya yönelik müttefiklik kurduk.1 klanı silmek için belli süre pakt kurup sonra sıra birbirimizde demek bize uymayan şeyler.Kma kısa sürede hesap sildi belki amaçları aralarında buda vardı nasılsa biz silersek birbirlerine düşecekler gibisinden:) cünkü çok çabuk çekildiler 1 ay olmadı gittiler.Herneyse.Dünyayı nası kapatıcağımıza gelince.İlk hedefimiz 1-2 hakimiyeti etkileyen aynı zamanda düşmanımız olan klan var.Öncelikle onları temizliceğiz.Bu sürede herkese ilk 75 e girmek için yarışma imkanı tanıyoruz bu sürede kim aktif bi şekilde ilk 75 e girip hakederse dünya kapatacak klana girecek.rakibimiz bittiğinde ve ilk 75 e girmek için gereken yarış süresi sona erdiğinde ilk 75 dışında olacak oyuncularımız hesaplarını sile alıp 5 gün sonra tekrar başlıyacaklar ve bulundukları 2 ve 3. klanlarımızda yerlerini alacaklar.ilk 75 içindekiler rütbe olarak 2 ve 3. klanlarımızda olan oyuncularımızın nickleri 2 şer 3erli olarak kendi nicklerinin karşısına yazacak.hakimiyeti etkileyecek köy olmayacağından dünya kapanacak.Olayımız bundan ibarettir.

Trafik

Kılıç Ustası
Dünya ne hale gelmiş yazıktır ya. O kadar klanla biz savaştık belki yenildik ama uykusuz kaldık onlarca operasyon yaptık. 1 yıl boyunca hakim olduk 5 klan (alt klanları dahil değil) birleşip bizle savaştınız ve şimdi birleştik ilk 75 harici hesap silecek onları toplayacağız diyorsunuz cidden üzüldüm. 22. dünyada 1 yıl oyun oynadığıma üzüldüm savaşarak kapatın şu dünyayı da hakkını verin.

O dünyada o kadar emek veren oyuncu tanıyorum az çok benide tanırlar onların emeklerine yazıktır barbar toplayıp kendi klanının oyuncusunu toplayıp arka tarafta gelişenler bu ünvanı alacak büyük haksızlık.

Bu arada bizden sonra kasap klanının çıkıp dünyayı kapatmasını isterdim. Küçüktüler belki ama toplamınızdan daha çok savaştılar.

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Dursun onlara da hak vermek lazım Dumrul koca dünya da kimle savaşmış hesap sildiler hesap dilenip dünyaya geri geldiler. Fear kimle savaşmış 2li oynamaktan başka birşey yapmadılar. Savaş oyununda savaştan korktukları için birlikte kapatma peşindeler. o 3lü klan grubundan ANT'ı ayırmak lazım dünya başından beri başarı tartışılır belki ama en azında savaştılar. İyi ki silmişiz hee cacık olmaz bu w22den :D

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Dünya ne hale gelmiş yazıktır ya. O kadar klanla biz savaştık belki yenildik ama uykusuz kaldık onlarca operasyon yaptık. 1 yıl boyunca hakim olduk 5 klan (alt klanları dahil değil) birleşip bizle savaştınız ve şimdi birleştik ilk 75 harici hesap silecek onları toplayacağız diyorsunuz cidden üzüldüm. 22. dünyada 1 yıl oyun oynadığıma üzüldüm savaşarak kapatın şu dünyayı da hakkını verin.

O dünyada o kadar emek veren oyuncu tanıyorum az çok benide tanırlar onların emeklerine yazıktır barbar toplayıp kendi klanının oyuncusunu toplayıp arka tarafta gelişenler bu ünvanı alacak büyük haksızlık.

Bu arada bizden sonra kasap klanının çıkıp dünyayı kapatmasını isterdim. Küçüktüler belki ama toplamınızdan daha çok savaştılar.
dursun iyi guzel diyorsunda işler böyle yürüyo o yüzden maliyle beni takip edin artık :D
2-3 ay max sonra yeni dünyaya :D

Trafik

Kılıç Ustası
Barış savaşıp kazananı tebrik ederim her zaman bu savaş oyunu adam hakkını verip kazanırsa eyvallah. Hesap sildiğimizde tebriğimi de ettim öyle ayrıldım zaten savaştılar. Ama bizden sonra dünyanın bu hale gelmesi cidden beni üzdü o kadar emeklere yazık çünkü biz oynarkende vardılar kendi klanını toplayıp barbar toplayıp daha hiç savaşmadan o güne gelenler şimdi ilk 75'e giremeyenler belkide savaştıkları için giremeyenleri diğerleri toplayacak ve kapattık diyecekler ya o ayıptır.

O dünyada savaşan bir çok oyuncu biliyorum çoğu ilk 25de bile değil ama adam gibi savaşanlar. Bana mis atmak için sabah 5 6ya kadar bekleyenler günlerce mis arası ile uğraşanlar beni uykusuz bırakıp kendide uykusuz kalanlar kısacası emek verenler. Bu adamlar sayesinde biz yoruldukta hesap sildik denebilir ama galip gelenler barbarcılar olacak, üzücü...

Nurettin ant konusunda da haklısın onlarında hakkını vermek gerekir güzel bir savaş verdik onlarla da.

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Beyler biz müttefiklik kurarken sadece kma ya karşı değil dünyayı birlikte kapatmaya yönelik müttefiklik kurduk.1 klanı silmek için belli süre pakt kurup sonra sıra birbirimizde demek bize uymayan şeyler.Kma kısa sürede hesap sildi belki amaçları aralarında buda vardı nasılsa biz silersek birbirlerine düşecekler gibisinden:) cünkü çok çabuk çekildiler 1 ay olmadı gittiler.Herneyse.Dünyayı nası kapatıcağımıza gelince.İlk hedefimiz 1-2 hakimiyeti etkileyen aynı zamanda düşmanımız olan klan var.Öncelikle onları temizliceğiz.Bu sürede herkese ilk 75 e girmek için yarışma imkanı tanıyoruz bu sürede kim aktif bi şekilde ilk 75 e girip hakederse dünya kapatacak klana girecek.rakibimiz bittiğinde ve ilk 75 e girmek için gereken yarış süresi sona erdiğinde ilk 75 dışında olacak oyuncularımız hesaplarını sile alıp 5 gün sonra tekrar başlıyacaklar ve bulundukları 2 ve 3. klanlarımızda yerlerini alacaklar.ilk 75 içindekiler rütbe olarak 2 ve 3. klanlarımızda olan oyuncularımızın nickleri 2 şer 3erli olarak kendi nicklerinin karşısına yazacak.hakimiyeti etkileyecek köy olmayacağından dünya kapanacak.Olayımız bundan ibarettir.

Vallahi güldüm :) klan içinde yarış yapacaksınız ve kazananlar klan kapatmaya hak kazanacak , diğerleri de hesap silecek ve sizde rütbe olarak klan içine isim yazacaksınız. Şöhretler listesinde nolacak peki ? Bugüne kadar kma savaşında milletin verdiği emekler nolacak peki ? Dünya kapatmak için bürünülen olaya bakar mısınız ya. Yarış başlatmışlar kendi aralarında :) Umarım bu şekilde kapatamazsınız şu dünyayı.. Yazık oyunun geldiği duruma yazık..

DeletedUser45265

Ziyaretçi
o hesap silme işi yaş.w20 de o olay olmasın diye ne kadar uğraşıldı worldde sadece bizim kalmamıza rağmen.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yüzdeyi etkileyecek belli başlı küçük klanları indiriyoruz zaten :) yüzde olarak % 20 civarında küçük klan topluluğu var :) onlar bittiğinde yüzde seviyesi artar diye umut ediyoruz şuan seviye bir nevi orantılı tabi klanlar içinde hesap silmeler vs olabiir umut ediyoruz o konuda :)

DFA 46.9%
DFA.2 20.6%
DFA.3 7%

şuan ki yüzdeler yukarıda ki gibi :)

DeletedUser50695

Ziyaretçi
Kİmsenın kimseyi topladığı yok arkadaşlar yanlış bilgi aktarmayalım buraya. Yönetici olarak cevap yazma gereksiniminde bulundum.Ben w22 nın başından bu yada diplomasi ve klan ilişkilerinde görev aldım kimin ne yaptığını ve neyi hakettiğini gayet iyi biliyorum. Kasap klanı demiş bazı arkadaşlar sanırım.Kafanız rahat olsun onlar şuan düşman bize onları toplayacağız. Wordte yapılacak sağlam bir temizlik sonrasında word kapanacaktır.Tabiki wordün yaş olarak genç olmasından dolayı kısmi sorunlarımız var ama bunu çözecek olandaa biziz. Muhtemel süresi 6-7 aydır. Teşekkkür ederim.

Bilen bilir.
w22 -Savaş-Sanatı

DeletedUser50695

Ziyaretçi

Hocam beni gayet yakından tanıyorsunuz bende sizi tanıyorum burda yanlış bilgi aktarmanıza gerek yok.

KMA klanı olarak sizde zamanında nerdeyse bütün world birleşerek ANT klanıyla savaştınız lütfen unutmayalım sizin stratejilerinizi, kendi amaclarınız uğrunda başka klan ve oyuncuları kullandığınız için hedef siz oldunuz ve Ama bu sefer hedef siz olunca ne işse artık herkes bize karşı durdu diyorsunuz. Lütfen tarafsız yorum yapalım. Bunun dışında ne hikmetse birçok KMA oyuncusu w22 forumunu takip ediyor buna bişey diyemem buraya kapatacağım zaman ek yorum yapıp duyuruyu yapacağım beyler acele etmeyin..

Hesap sildiğini wordü kötülemenizede gerek yok açıkcası.Savaş istatislikleri ve veriler ortada burda kimse bilmiyor diye kötülemenize gerek yok ı bilen biliyor sizide bizide alınan köyleride neden hesap sildiğinizide.. Siz yönetim olarak hesap sildiğiniz biz sizden geride kalan oyunculara sahip cıktık aramıza aldık. Bizler oyunu oyun gibi oynayan insanlarız. Hakimiyette etkisi var toplayalım onlarıda toplayalım bize ne yararı olacak onların demedik kimseye ve hor görmedik kimseyi. Kİmseyi kötüleyerek yorum yapmayın lütfen. Yoksa buraya ekran fotolarıyla doldurur rezil ederim o w22 rezil diyenlerin kendi oyundaki konuşmalarını ve hallerini göstererek.
Bişeyede saygı duysanız şaşırıcam gerçekten.Hala aynı hala aynı..

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazılarım iyi okunmuyor sanırım?
İlk olarak Kma ekibine cevap vereyim.Okadar çok klanla mücadele ettiğini söyleyen kma klanı 1 ay geçmede hesap sil yaptı.Madem dünyayı güzel yapmak istiyodunuz kocaman hesaplarınız dururken köylerinizi kaybetmemek ve yenilmemek için mücadele etseydiniz.Kendinizi dünyanın lideri gibi görüp herkese res çektiniz 1 ay içinde sil çekip gittiniz.Madem okadar dünyaya zevk kaymak istiyodunuz niye kalmadınız.Daha barbarlarınız bitmedi toplamaktan.Sahipli kalsaydı nezaman biterdi siz düşünün.Kendinizce düşünceler türetip işimiz vardı bakamadık yenildik sil çekiyoruz hesabına gidip dünyayı bizim pakt a bırakıp birbirimizi yememizi düşünüyodunuz değil mi?
Biz pakt kurarken fear ant ile dünyayı kapama adına oldu bu pakt kma silme adına değil ve biz verdiğimiz sözü yere düşürmeyiz.Kendinizi everest zirvesi gibi görmeyip diplomasi yapmayı becerebilseydiniz dünya daha zevkli olabilirdi.bunu yapamadığınız gibi karşımızdada duramayıp 28 gün sil çektiniz.Çıkmış hala dumrul barbarcı hesap silip geldiler vsvs.Kaybedenler hiçbizaman hatırlanmaz kma lılar.Dumrul klanı Hopss klanının devamı niteliğindedir.Biz kıta 65 klanı idik onlarıda kıta 75 klanı olarak kendimize bağlamıştık.Gökten zenbille inmedi buraya.Ben hopss ta iken biz ocelan klanını temizledik afak savaşı çıktı Ergin abi sözünü düşürmemek için sil çekti ben ve bazılarıda sil çekti.sonra tekrar başka bi hesapla geldim afağı sildik kalanları aramıza kattık.Alaz abinin klanı olan ruhum klanı bizlere katıldı.Bütün dünya ant ye karşı savaşmış ant hala burda sizde dayansaydınız.Bu barbarcılar neyazıkki sizi yendi kusura bakmayın.
2. olarak şunu söylüyorum.kendi üyelerimizi toplama gibi bi adetimiz yok bizim.3 klanımız var.Musallat klanını ve hakimiyeti etkileyen diğer klanları sildikten sona (yani sadece 3 klanımız kaldığında)sıralama olarak 75 içinde olmayanlar sil çektiklerinde hakimiyeti etkiliyecek köy sayısı kalmayacak.geri geldiklerinde herbiri 1 er köye sahip olacağında bu dünya hakimiyeti etkilemicek.W22 bu şekilde kapanacak.Bundan bizde rahatsız olacak kimse yok.köy sayısı 1 olmu 100 olmuş önemi yok çünkü.Oyunu oynayanlar karar verir.Sizin bi hakkınız kalmadı bu dünyada.Sil çekip haklarınızı bıraktınız.

DeletedUser50695

Ziyaretçi
aynen öyle kardeşim çok güzel ifade ettin. Üstelik her klanın pasifleri olabilir bunu toplayıp toplamamak bizim tercihimiz başkasının neyine yara acıyor anlam veremiyorum az bişey akıllı düşünülse ortadaki senaryo belli zaten. Ortalık düne kadar barbar kaynıyordu sizin yüzünüzden barbar toplamak zorunda kaldık adam akıllı savaşamadık bile kimseyle. Şimdi kalkmış yorum yapılıyor. Gülünecek hal resmen.Ben kimseden bişey beklemiyorum sadece başarılara ve yapılanlara saygı duymanız gerek.saçma sapan yorumlarla sunucunun oyuncularına burda ileri geri konuşmak sizi küçük düşürür bizi değil.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
aynen öyle kardeşim çok güzel ifade ettin. Üstelik her klanın pasifleri olabilir bunu toplayıp toplamamak bizim tercihimiz başkasının neyine yara acıyor anlam veremiyorum az bişey akıllı düşünülse ortadaki senaryo belli zaten. Ortalık düne kadar barbar kaynıyordu sizin yüzünüzden barbar toplamak zorunda kaldık adam akıllı savaşamadık bile kimseyle. Şimdi kalkmış yorum yapılıyor. Gülünecek hal resmen.Ben kimseden bişey beklemiyorum sadece başarılara ve yapılanlara saygı duymanız gerek.saçma sapan yorumlarla sunucunun oyuncularına burda ileri geri konuşmak sizi küçük düşürür bizi değil.

w22 de bulunmadım ancak bu son cümlende sizi küçük düşürür filan yazmışsın ya hocam asıl worldü kapamak için o zamana kadar emek verenleri hesap sildirtenler küçük düşer.son günlerde barbar toplayıp ilk 75 e giren oyuncular sizin sisteminize göre o kadar emek veren oyuncuların kapaması gereken worldü kapatacak

DeletedUser39894

Ziyaretçi
w22 de bulunmadım ancak bu son cümlende sizi küçük düşürür filan yazmışsın ya hocam asıl worldü kapamak için o zamana kadar emek verenleri hesap sildirtenler küçük düşer.son günlerde barbar toplayıp ilk 75 e giren oyuncular sizin sisteminize göre o kadar emek veren oyuncuların kapaması gereken worldü kapatacak

la bırak ya insanın gözünü hırs bürümeye göre.Ne dersen de kendilerini haklı çıkaracaklar yok pasifmiş yok barbarmış. Oyun oyun olalı bunlar gibi birleşici klan görmedi hayatında. Yarın öbürgün dünya kapatınca da dünya kapattık olur.

DeletedUser50695

Ziyaretçi
hocam olayların içinde değilsiniz bari yorum yapmayın. O adamlarla savaştık biz onlar yenildi hesap sildi ne ilk 75 sıralaması. bizde onların barbarlarını toplamak zorunda kaldık Şimdide gelmiş ileri geri konuşuyorlar. Kimsenın hakkını yediğimi filan yok. Kimse kimseye zorla hesap sildirmedi bende ondan bahsediyorum oynasaydınız madem öyle diyorum. Şimdi burda w22 yi kapatan oyunculara laf söylemek onların acizliğinden başka bişey değil.

İlk 75 in oyunu kapatmasıda ortak bir karar zaten hocam kimseye dayatma uygulanmadı.Kimsenınde hakkını yemiyoruz.Sonucta ortaklaşa yapılan bir hareket, oyuncu hakkını nasıl yiyebiliriz Allah aşkına.Başarılı ve emek veren oyuncular ilk 75 e girenlerdir zaten hocam emek veren adam köyde alır az mantıklı olursanız anlarsınız bunu emek vermek neye göre olur başka.75 in altında da zamanı olmayan ilgilenemeyen ama emek vermiş kişiler illaki var fakat onlarda bizim klanımızdan kişiler sonucta bizim parçamız.

Siz olayı klan olarak değilde kişisel olarak şöhret listesinee girmek şeklinde düşünürseniz o zaman oyun bireysel hırs mevki kavgaları haline gelir herkes herkese düşman olur ne insanlık kalır ne dostluk oyunun oyun olduğunu unuturuz. Biz bu oyunu klan zihniyetinde oynuyoruz.Bu bize ters. ve sizin dediğiniz gibi düşünenleride yaşatmıyoruz w22 de hepsi hesap silip paşa paşa yol aldılar.