Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser30070
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Kelebekli op :D

Mayıs gelir pazartesi günü sohbetinizi dünya sohbet başlığında yapın herkes ayrı konu açarsa olmaz der. Op da bir daha girmez foruma :D Kelebeğin rüyası da burada son bulur :D

DeletedUser36760

Ziyaretçi
Kelebekli op :D

Mayıs gelir pazartesi günü sohbetinizi dünya sohbet başlığında yapın herkes ayrı konu açarsa olmaz der. Op da bir daha girmez foruma :D Kelebeğin rüyası da burada son bulur :D

bizde ban yediğimizle kalırız :D sağolun modum biz almayalım :D

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
O zaman isyan başlatalım :p

Biz sohbet başlığı varken yeni sohbet başlığı açınca uyarı alırız, elin operatörü gelir cart curt sohbet konusu açar kimse bir şey demez. Ohh ne ala memleket :p

:p yaptım bir de storm gülüşü yapayım ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Şimdi panpa forumu zaten Pusula klanı oyuncuları ayakta tutuyor. w17 hariç Pusula olmadığı için diğer dünyaların pasif kalmadı normal.

Bizi de kızdırıp kaçırmayın da forum şenlik kalsın :D

başkan bize haksızlık ettin şimdi biz pusula olarak w16 da varızda neyi konuşalım rakipmi kaldı w de

DeletedUser43149

Ziyaretçi
Peki madem hoşnut kalmadınız bu durumdan ki öyle gözüküyor başlığı kaldırırız. Muhabbet kısmından sohbetinizi edersiniz. İyi Forumlar.

DeletedUser42651

Ziyaretçi
biz de bıraktık dünyayı, artık hiç zevki kalmamıştır :D

DeletedUser42521

Ziyaretçi
Herkese Meraba arkadaşlar, yönetici abilerimede selamlar :) açmıştım burayı bir anda tekrar girmek geldi aklıma, Nasılsınız ?

DeletedUser42521

Ziyaretçi
Sağolasınn :) Dünya işte ordan o klanaa ordan o savaşa geçiyor diyim bu aralar

Lloyd

Casus
arkadaslar burasi muhabbet kosesi degilmi ? ben neden ceza yedim demedim yada cezama burada itiraz etmedim ceza sebebimle ti geciyorum kendi kendine bakicilik yapmaktan ceza almakta ti gecilmeyecek gibi bir durum degil silmenize gerek yok burada cezami kaldirmaya yönelik bir itirazda yada cezayi veren arkadasa bir hakaret iceren mesajim yokken neden silinirki bu yazdigim yazi ?

muhabbet kösesindeyiz ve muhabbet olsun diye aldigim tatili kutluyorum sayin moderatör itirazim var buna ))

DeletedUser614

Ziyaretçi
Burası karışık biraz Batu bence fazla durmayalım :D En son burada bot olayı patlak vermişti :D Acemi klanı komple ban yemişti :D :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
onlar mı yemişti la blink

acemiler w18 de gelmediler miydi önceside mi vardı onların...

kendaaaalll pabucu yarım haydi gel biraz oynayalım wub

DeletedUser614

Ziyaretçi
Öyle bir sorun ki kendiiçimde şüpheye düştüm :D
Kendal falan değildi. Siyahgiyenadam egehema ve ekibiydi. İsmi yanlış hatırlıyor olabilirim. :D

DeletedUser14818

Ziyaretçi
arkadaslar burasi muhabbet kosesi degilmi ? ben neden ceza yedim demedim yada cezama burada itiraz etmedim ceza sebebimle ti geciyorum kendi kendine bakicilik yapmaktan ceza almakta ti gecilmeyecek gibi bir durum degil silmenize gerek yok burada cezami kaldirmaya yönelik bir itirazda yada cezayi veren arkadasa bir hakaret iceren mesajim yokken neden silinirki bu yazdigim yazi ?

muhabbet kösesindeyiz ve muhabbet olsun diye aldigim tatili kutluyorum sayin moderatör itirazim var buna ))

Kapatın bunun hesabını açılmasın:)))