Moğol-Barzo ve Gölge Klanı Kural İhlali

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

pskkral

Mızrakçı
World başından beri MOĞOL,KAPAK,KUZEY,DOST,ARGO klanları arasındaki birlikteliği biliyorduk. Bir aylık ve eğlenip güzel vakit geçirmemiz için açılan dünyada böyle bir müttefiklik beklemiyorduk açıkçası. Kişilerin dünya kapatma isteklerinin oyundan zevk alma isteklerine ağır bastığını gördüğümüz için normal karşıladık. Fakat aşağıda paylaşmış olduğum ekran görüntüsünden anlaşılacağı gibi dünyada bulunan çoğu klanın müttefiklik yapması yetmemiş, üstüne dünya kurallarında yasak olduğu belirtilmesine rağmen MOĞOL klanı kendine alt klan olarak GÖLGE klanını açmış. Moğol klanının bana yaptığı saldırılar ve başarısızlıklardan sonra daha önceden benim klanım olan REİS ile S.A yapan GÖLGE klanı diplomasiyi bitirmeden oyuncularıma vurmaya başlamıştır. GÖLGE klanının yöneticisi olarak yerleştirdikleri arkadaşımızın bana yazdığı mesaj aşağıdadır.

İstediğiniz gibi dünyayı kapatın, istediğiniz planları çevirin umurumuzda değil. Biz buraya eğlenmeye geldik ama klanımızın içine truva koymaya çalışmak ve sadece bizim gelişimimizi engellemeye çalışmak için oyun kurallarını ihlal etmek hoş olmadı. 6'lı masa kurulmuş haberimiz yok, hepinize iyi eğlenceler :)

resim_2023-03-28_195027245.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.