Misyoner sadakati

ByRevolution*

Baltacı
Standart olarak misyonerin düşürdüğü 20-35 sadakat oranı hiç önceki dünyalar da değişti mi?
Klansavaşlar.net te falan?

TaPeTaS

Casus
10-20 sadakat olursa bence altın parada birazcık indirim olması lazım 1-100 arası sadakat olacaksa da altını pahalı yapmak lazım oranlar değişir mi bilemem tabi

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bu şekilde bir Performans dünyası açabiliriz. Böylece en azından işlemezse sonlandırması kolay olur. Normal bir dünyayı zamanından önce sonlandırmak büyük bir sıkıntı oluyor.

TaPeTaS

Casus
Bu şekilde bir Performans dünyası açabiliriz. Böylece en azından işlemezse sonlandırması kolay olur. Normal bir dünyayı zamanından önce sonlandırmak büyük bir sıkıntı oluyor.
Böyle bir şey mümkünse yeni bonus köyleri test edilebilir mesela yüzde 10 asker hızlı basma bonus köyü vesaire ben salladım öylesine ama güzel fikirler çıkabilir tabii yapılabiliyor mu bunlarda bilmiyorum

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Böyle bir şey mümkünse yeni bonus köyleri test edilebilir mesela yüzde 10 asker hızlı basma bonus köyü vesaire ben salladım öylesine ama güzel fikirler çıkabilir tabii yapılabiliyor mu bunlarda bilmiyorum
Haftaya bir dünya daha açarsam beni topa tutarlar. Ancak bu fikri saklayın. Tekrar konuşalım.