Mezza :)) tek kişilik ordu :P

• Konuyu başlatan DeletedUser23090
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23090

Ziyaretçi
Gece gece beni kudurtma :)) sırayla başlarım klanlardan tanıdıklara sonra işi büyütüp tüm w17 ye savaş açarım :))

DeletedUser

Ziyaretçi
:D korkulur senden yeminle :D 2 gün sonra klan 1.liğe çıksa şaşırmam :D

DeletedUser23090

Ziyaretçi
:D korkulur senden yeminle :D 2 gün sonra klan 1.liğe çıksa şaşırmam :D

:))) olabilir de benim gözüm yok yukarlarda :) ben böyle daha çok eğleniyorum büyük klanda olmama gerek yok çünkü dostlarımla zaten msj laşıyorum arada bir oplara katılıyorum :) eğleniyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
amaç eğlenmek zaten. bir oyundan daha fazla ne umulur ki. en iyisini sen yapıyorsun aslında abla gercekten. abla diyorum bi saattir ama sorun değildir umarım :)

DeletedUser23090

Ziyaretçi
amaç eğlenmek zaten. bir oyundan daha fazla ne umulur ki. en iyisini sen yapıyorsun aslında abla gercekten. abla diyorum bi saattir ama sorun değildir umarım :)

Gene kibarsın sen normalde nine diyorlar hatta utanmaz elitblue teyze diyor kızıyorum ona evladım teyze değil nine diyecen ayıp ediyon dinlemiyor beni inatla teyze diyor :)) yauv nineyim ben anlamıyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yaa şimdi nine deyince aklıma geldi benim de bir ninecim vardı bu oyunda :D eski serverlardan birinde birlikte oynamıştık ninecimle bayadır da konuşmadık hiç duy sesimi stellarium mmmmmm :D

DeletedUser23090

Ziyaretçi
yaa şimdi nine deyince aklıma geldi benim de bir ninecim vardı bu oyunda :D eski serverlardan birinde birlikte oynamıştık ninecimle bayadır da konuşmadık hiç duy sesimi stellarium mmmmmm :D

:))))bu arada özlem destek istiyor ahahahaa savaş açtım diye fırça çekiyor bana dedim davetin var gel o zaman :p

DeletedUser

Ziyaretçi
herkesi çalacan bu gidişle zaten :D o bari kalsın o da giderse klandaki tek kadın benim hatun olacak heralde :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kendi hesabından köyünü kaptırmış garibim başka hesaba geçti şimdi yanıma aldım onu :) qosdak hesabını verdik sevmedim bu nicki dedi giriyomu bilmiyorum :D