METEOR

DeletedUser72780

Ziyaretçi
METEOR bir sevdadır. ben bu oyuna yeni başladım, ancak gerek La Calin, gerek Prometheuse, gerek Ayemyorgad, ZuzuX ve Cutorq vs vs vs daha aklıma gelmeyen birçok isim çok çok disiplinli bir şekilde hareket ediyorlar. Başından beri iletişimde olduk, çok başlarını ağrıttım, oyunu yeni yeni çözüyorum diyelim, onların emeklerini gördükçe ben de iyice heveslenip boş zamanlarımda açıp mis arası nasıl yapılır, at çek nasıl yapılır onları öğrenmeye başladım, bildiğiniz ders çalışır gibi analiz ettim gerek Türkçe (Tabeworn ve diğerlerinin videoları) gerekse de yabancı kaynaklardan. Sayelerinde daha çabuk öğreniyorum. her şeyi bir kenara koydum, gerçekten A'dan Z'ye kenetlenmiş bir ekip var. Normalde buraları okumayı seviyorum ben, ancak bu sefer bir istisna oldu :)

METEOR FOREVER

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Şöyle ki ablacım cutorq nicki arkadaş casuslarımı kullanmak için hesabımı bakıcı aldı sonra bakıcılık yaptığı hesaba sahip çıkamadı ve köyümü kaybetti :)

Forumu okuyan ve yeni başlayan arkadaşlar varsa buradan da kamu spotu verelim.

Tanımadığınız insanlara bakıcı vermeyin, aktifseniz ve yine de bakıcılık isteniyorsa isteyen klan yönetimi de olsa amaçları iyi değildir :D

FARAZA

Markiz
Şöyle ki ablacım cutorq nicki arkadaş casuslarımı kullanmak için hesabımı bakıcı aldı sonra bakıcılık yaptığı hesaba sahip çıkamadı ve köyümü kaybetti :)

casuslarını kullandı mı kullanmadı mı şimdi ona bağllı olarak kimin haklı oldugu degısır bakıcı alan hesap sana köyünü savunurum mu dedi yoksa casusunu kullanıcam mı dedi